6 м = 9 кг?

  • 1 818
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 625
Цитат на: belinda


Белинда много ти е сладко детенцето! Освен хубавите му бузки не виждам изобщо да е дебеличък!

# 16
  • Мнения: 1 547
Mr. Green

bellinda, прекрасен е!!! копие на мама!!!

а аз какво да кажа?? моля, вижте лентичката
в петък кантарът в консултацията показа 6 кила и половина!!!
родихме се 4.510 кг, първият месец наддаде само 100 гр., но вече е неудържим, а е само на кърма.

а аз нямам намерение да се отказвам от нощното хранене - първо, той се буди и си иска, а ако случайно не се събуди, аз просто ще се пръсна.


не знам докъде ще стигнем с този темп на наддаване  #Crazy

# 17
  • Мнения: 102
Taka e vsiako dete si e individualno . Po princip momichentsata sa po elegantni . Moiata Mimi na 6 meseca beshe 6,600 . Rodi si 3,250 i 53 sm. Doktorkata kaza, che e dobre. A da - da kaja, che vse oshte se kyrmim sutrin i vecher, a prez denia hapvame purenca i kashichki!

# 18
  • Мнения: 6 315
Цитат на: smurfietki
а аз какво да кажа?? моля, вижте лентичката
в петък кантарът в консултацията показа 6 кила и половина!!!
родихме се 4.510 кг, първият месец наддаде само 100 гр., но вече е неудържим, а е само на кърма.


Наваксал си е, много просто. Йоан м/у 6ти и 7ми качи 1 кило, но предишния месец бе наддал само 200 грама. Педиатърката се смееше, че такива цифри не иска да чува  Wink .

# 19
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Margarita
Да де, ама твоят хлапак тича вече нали Wink. На сестра ми детето сега е 15 кг (2 години и половина), а на 6 м. беше 11-12кг. Просто като проходят и се стапят всички излишности по телцето.


ахъм...тича  Grinning
 А племеникът наистина е идеален zа мачкане  Grinning

# 20
  • Мнения: 3 611
Цитат на: belinda


Страхотен дундъо... пу-пу много е хубав.  да ти е жив и zдрав  Simple Smile

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: smurfietki
Mr. Green

bellinda, прекрасен е!!! копие на мама!!!


 Arrow и е "одрал" косата на баба май Wink

Страхотен е  Grinning ...ей такива белчовци-дебелчовци обичам  Heart Eyes !

# 22
  • София
  • Мнения: 235
Да дам пример и с моята дъщеря - роди се 2900, като още на три месеца беше удвоила теглото си! На десет е 9 кг., но аз не се притеснявам особенно  Simple Smile  Аз също съм била доста дебело бебе, а сега минавам даже за много слаба /кърмена съм до 6ти месец/, а братовчетка ми, която е кърмена доста /със сигурност повече от година/ също е била мнооого дебело бебе, а сега е само кожа и кости...

# 23
  • Мнения: 2 529
Аз подкрепям всичко, което е здравословно, така че , ако са здрави децата и моторно-двигателното и психическото развитие им е в норма значи всичко е наред Sunglasses
Лошото е само, че затлъстяването може да има лоши последствия в по-късна възраст ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Благодаря на всички за комплиментите от името на Ники Stuck Out Tongue

# 25
  • Haskovo
  • Мнения: 150
Ние на 9м бяхме 9,400 и 74см,сега все още не сме се теглили,но според мен щом като детето е на кърма не е чак толкова страшно,др. месец ще наддаде по малко и така ще се регулират нещата,важното е да е здраво Laughing

# 26
  • Мнения: 516
На последната консултация,/тоест на 6 месеца и половина/моят Никола тежеше 9.400кг и е висок 73см. ooooh!  Simple Smile Захранихме се преди месец,но много бавно,защото Ники изяжда в най-добрият слу4ай от двете му яденета за деня около 100-120гр,понякога и толкова неще,но си се кърмим по 6 пъти  на ден.
Синът ми не изглежда дебел,но пове4ето хора го правят по-голям с поне 2 м.
Смятам,4е като вземе да щъка по-сериозно назад-напред, вси4ко ще си дойде на мястото си.Изследванията са ни отли4ни и педито не е изказала мнение,4е трябва да се притеснявам за килограмите на детето.

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Ха, не било само моето гигантче Stuck Out Tongue Вили, абе да не е от името нещо....тез Николовци, големи българи бре Stuck Out Tongue

# 28
  • Мнения: 516
Цитат на: belinda
Ха, не било само моето гигантче Stuck Out Tongue Вили, абе да не е от името нещо....тез Николовци, големи българи бре Stuck Out Tongue

Ами нищо 4удно  Wink

# 29
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Така като чета - ама много едри бебета Thinking Ние също сме от тях, или по-скоро бяхме, сега сме "нормални" Grinning
И сред познатите ми майки преобладават грамаданите - ама съотношението ръст- тегло си е перфектно, имат бузи, но телцата им са съвсем нормални.
А иначе Бобо се роди 3620 в началото на деветия месец - не ми се мисли ако беше изчакал термина #Silly

Общи условия

Активация на акаунт