Козметика "Билка"

  • 42 785
  • 205
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 186
В момента ползвам кремчето им за около очи и устни с мавруд и ми харесва.Тази козметика е една от най-добрите български марки.

# 16
  • Мнения: 1 731
А знаете ли при мазна кожа тоя крем с гроздето дали ще даде някакъв ефект  newsm78

Ами моята кожа е мазна .Добре ми повлиява засега. Flutter
Както каза и  mijjjka,добре си е за петната . Peace

# 17
  • Мнения: 4 435
Моята е суха и чуствителна.Кой ще ми препоръчате да пробвам?

# 18
  • Мнения: 43
Ползвам крема за лице с грозде-не е лош,но е с много силен аромат,което не ми харесва.Мисля да пробвам този с краставица и пъпеш.Дано той да не е толкова ароматизиран.
Ползвала съм хомеопатичните пасти за зъби-не са лоши.

# 19
  • Мнения: 35 968
толкова силно е ароматизизран, уви!
но ароматът не е толкова ужасно траен

# 20
  • Мнения: 144
Ползвам крема за лице с грозде от две седмици и ми се струва че тена ми се изравни-заличиха ми се петната-довлна съм!

# 21
  • Мнения: 107
аз съм доволна от пастата за зъби на "билка" и от анти целулитния крем  Peace (ментов е и е много добър)

# 22
  • Мнения: 33
Здравейте мили дами, много се извинявам, че подновявам толкова стара тема, но просто се притесних, че може да ви стане неприятно, ако пусна  съща тема... и затова реших да пиша в тази. Simple Smile

Днеска разгледах сайта на "Билка" и кремчето за ръце и за лице ми хванаха окото. Тъй като моята кожа не е много суха, но понякога просто става ужасна, исках да си купя нещо ефикасно. Доста позитивни отзиви има за тази фирма, затова може ли да ми кажете дали кремечетата са подходящи за суха кожа? Уж пише, че овлажняват и предполагам, че няма да имам проблем. Simple Smile Кой крем е най-хубав - "Подхранващ крем за лице с Грозде Мавруд" или "Хидратиращ крем за лице с краставица и пъпеш"

Радвам се, че крема за лице е само 4.50лв. мисля, че цената не е висока, затова още утре отивам до аптеката. Simple Smile

Някой случайно знае ли цената на кремчето за ръце и това за краката? Simple Smile

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 18:43 от 3y3ka

# 23
  • Мнения: 422
Аз ползвам един шампоан техен за мазна коса и сьм много доволна.Мисля да си взема и онова за косата,тоника...

# 24
  • Мнения: 572
Ползвам:
-интимния сапун с екстракт от невен и лайка-добре ми понася
-шампоана за суха коса-много е добър
-лосион за тяло с краставица и пъпеш-много силно ухае, но на сестра ми й харесва, затова вече отиде при нея
Чувала съм добри отзиви и за шампоана против пърхут.

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Купих си кремчето Мавруд,попива бързо,но ми идва силно да го използвам 2 пъти дневно.....не е лошо за дневен ,освежава кожата на лицето.

# 26
  • Мнения: 33
Купих си кремчето Мавруд,попива бързо,но ми идва силно да го използвам 2 пъти дневно.....не е лошо за дневен ,освежава кожата на лицето.

Миличка мислиш ли, че за суха кожа ще е хубаво да се ползва това кремче? Simple Smile И на мен ми казаха, че е хубаво поне един  път на ден да се мажа с него, защото е силно и самата миризма е била силна...  newsm78

НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ КОЕ КРЕМЧЕ Е ПО-ХУБАВО ЗА СУХА КОЖА - С "МАВРУД" ИЛИ С "КРАСТАВИЦА И ПЪПЕШ"    newsm03

Вече нямам търпение да дойде утре и да си го взема!!!  smile3511

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Моята кожа на този етап е нормална към суха и през деня се чувствам добре......,но ако ти е много суха.....Трябва да пробваш,все пак е 4.50 лева.... Другата серия краставица и пъпеш е само хидратираща,но не и подхранваща....,ако ти харесат и двата може да си ги ползваш през деня с хидратиращия,а като нощен подхранващия....(този вариант е за лятото Simple Smile).

# 28
  • Мнения: 223
Днес си купих маска за коса на Билка. Сравнително евтина. Утре ще я изпробвам и ще кажа.

# 29
  • Мнения: 33
Моята кожа на този етап е нормална към суха и през деня се чувствам добре......,но ако ти е много суха.....Трябва да пробваш,все пак е 4.50 лева.... Другата серия краставица и пъпеш е само хидратираща,но не и подхранваща....,ако ти харесат и двата може да си ги ползваш през деня с хидратиращия,а като нощен подхранващия....(този вариант е за лятото Simple Smile).

Миличка много ти благодаря!!!  Hug

Определено ми даде идейки какво да си купя утре, може би ще си взема с грозде МАВРУД.
Значи е по-хубаво да ползвам този с гроздето за през ноща, а с краставицата и пъпеша за през деня така ли?  newsm78 Надявам се, че съм разбрала правилно...

А след баня кой е най-хубаво да се ползва и след парна баня на лицето? Казвали са ми, че след парна баня с лайка или след процедура със силицилов спирт1% е хубаво да се намажа с хидратиращ крем ??? Така ли е...

Общи условия

Активация на акаунт