Козметика "Билка"

  • 42 823
  • 205
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 180
Еййй, тоя форум ще ме докара до фалит! Де що видя - юрууууш на маслините.....Е, купих си един крем с краставица и к`во там беше - много лек и приятен ми се струва, а също си взех и мавруда за около очи. Довечера ще си почистя хубаво лицето и ще клепам, клепам 4470

# 46
  • Мнения: 422
Днес си купих маска за коса на Билка. Сравнително евтина. Утре ще я изпробвам и ще кажа.
Хубава ли е тази маска ??Кажи какьв е ефекта... Моля те..
а бях предубедена,може би защото е евтина и българска
тъмно зелена опаковка. пише че е за всеки тип коса. с коприва, бреза и кестен май пишеше.
нещо не мога да намеря в гугъла сайта им-ако някой знае да сподели,моля  Flutter
цена около 2.80 някъде
хареса ми  Hug  Flutter  Peace  Peace
но трябва много добре да се изплакне (като всяка маска де...). аз стоях с нея около 10-15 мин.

Ама то за какво е маската?за мазна коса,за сгьстяване ли.. Mr. Green и значи си доволна.А твоята коса попринцип каква е?мазна,суха..

# 47
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Утре ще си купя шампоана ,видях го в нашата аптека за 3 лева и ще докладвам,как се чувства косата. Flutter

# 48
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Еййй, тоя форум ще ме докара до фалит! Де що видя - юрууууш на маслините.....Е, купих си един крем с краставица и к`во там беше - много лек и приятен ми се струва, а също си взех и мавруда за около очи. Довечера ще си почистя хубаво лицето и ще клепам, клепам 4470
Чувстваш ли си кожата хидратирана за по дълго време....?

# 49
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Преди около месец-два си бях взела шампоан против пърхот на "Билка".Останах
изключително недоволна. Close Самия шампоан не беше с хомогенна консистенция,
приличаше малко и на желе.Не знам за другите продукти,тях не съм ползвала.

# 50
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аууу,този с гроздето ли е...?

# 51
  • Мнения: 33
Еййй, тоя форум ще ме докара до фалит! Де що видя - юрууууш на маслините.....Е, купих си един крем с краставица и к`во там беше - много лек и приятен ми се струва, а също си взех и мавруда за около очи. Довечера ще си почистя хубаво лицето и ще клепам, клепам 4470

Миличка, можеш ли да кажеш дали това кремче с краставица и пъпеш наистина освежава кожата и най-вече дали я хидратира добре?
Аз си взех този с гроздето, доволна съм, но все пак...за моята кожа този, който си ползвала май ще е най-добре. Кога си го слагаш? След баня, преди да излезеш отвън, вечер... ?  Hug

Много искам да си намеря хубаво хидратиращо кремче за след баня или след като съм си правила парна баня с лайка... Мислите ли, че това с краставицата и пъпеша е подходящо?

P.S k.a.l.i. само исках да ти кажа, че вече кожата ми се успокои и не усещам горещина, може би съм си сложила повечко от крема!  newsm78 Кожата ми е много мекичка и гладка, супер е!!!  Hug



Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 21:56 от 3y3ka

# 52
  • Мнения: 1 180
Аз днес си ги купих, още нямам впечатление, но след няколко дена ще си проличи и ще пиша.

# 53
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
ЗуЗка,това е било от вълнение..... Laughing

# 54
  • Мнения: 223
Днес си купих маска за коса на Билка. Сравнително евтина. Утре ще я изпробвам и ще кажа.
Хубава ли е тази маска ??Кажи какьв е ефекта... Моля те..
а бях предубедена,може би защото е евтина и българска
тъмно зелена опаковка. пише че е за всеки тип коса. с коприва, бреза и кестен май пишеше.
нещо не мога да намеря в гугъла сайта им-ако някой знае да сподели,моля  Flutter
цена около 2.80 някъде
хареса ми  Hug  Flutter  Peace  Peace
но трябва много добре да се изплакне (като всяка маска де...). аз стоях с нея около 10-15 мин.

Ама то за какво е маската?за мазна коса,за сгьстяване ли.. Mr. Green и значи си доволна.А твоята коса попринцип каква е?мазна,суха..

За подхранване и заздравяване е. Косата ми е склонна към омазняване. Също е и боядисана и има нужда от поддържащи процедури. Особено след балсам или маска- наследващият ден и е за миене. Но въпреки това за предпо4итанее всеки ден мита и подхранена,отколкото обратното. Взех си я ,защото ми я похвалиха а пък за 2.50-2.80 нищо не губех. Давала съмдалеч повече $ за продукти от които не е имало действие
Но ми хареса и мисля да разгледам по- подробно следващият път какво предлагат

а тази маска забелязах ,че не омазнява.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Крема си купих преди 2 дни .С екстракт от грозде Мавруд ,така пише на кутийката .Цената си е 4,50 както писа bubanka.Сякаш ми изчисти петната ,незнам може и да ми се струва ,но е страшно ароматен .То от 2 дни няма кой знае какво да разбера ,ще продължавам  и тогава ще пробвам другите неща.А и шампоана бях взела ,обаче не мие добре ,поне моята коса не си личи че е измита. newsm78


Виждам че на този крем с мавруд има хиалуронова киселина.Има ли значение възрастта за ползване на крема.Вчера си купих и двата  Laughing Laughingда не остана по назад

# 56
  • Мнения: 572
White dream ето ти сайта:
http://www.krasnaya-bg.com/

# 57
  • Мнения: 351
Зимата си купих шампоана на Билка за суха и изтощена коса след много препоръки - ами не ми хареса, косата ми стана още по-суха и заплетена.

# 58
  • Мнения: 337


Много искам да си намеря хубаво хидратиращо кремче за след баня или след като съм си правила парна баня с лайка...




[/quote]

   Зузка Аз да питам как си правиш парната баня с лайка, дали с тези специалните уреди, дето стоиш над него, сякаш над фуния, не им знам името, та да потърся и покажа снимка. Моля те да споделиш Praynig

# 59
  • Мнения: 33
   Зузка Аз да питам как си правиш парната баня с лайка, дали с тези специалните уреди, дето стоиш над него, сякаш над фуния, не им знам името, та да потърся и покажа снимка. Моля те да споделиш Praynig

Ами аз никога не съм ползвала специален уред за парна баня, но съм виждала и все някога мисля да си го взема, защото цената не е никак малка! #Cussing out В интернет има много картинки и сайтове с информация, знам че е по-удобно с такъв уред, но аз сега си слагам лайка в малка тенджерка и варя вода, и после хоп лицето отгоре, като си закривам главата с кърпа!   chef

Общи условия

Активация на акаунт