колко sex?

  • 4 744
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 712
Хм-м... колкото ви душа иска  Blush
Ако няма проблеми при вас, секса няма да пречи, ако има проблем - също, просто няма да става бебето известно време и вие ще потърсите проблема, но ще ви е останал хубавия и многото секс  Mr. Green. Сега сериозно, бебета стават със секс, има минимално изискване - поне веднъж в подходящия момент, максимално няма  Wink
Enjoy!  SunglassesLaughing

# 16
  вси4ки сте много мили4ки  Hug
 Благодаря ви за отговорите   bouquet
 Пожелавам на вси4ки здрави и скорошни бебета  newsm07

# 17
  • Мнения: 1 243
Всеки ден се прави секс така ми каза един гинеколог  Peace Flutter

# 18
  • Мнения: 2 741
Е добре де как да пием фолиева киселина месец преди бременност? Thinkingаз ако знам кога ще забременея ще ми викат Ванга newsm78

# 19
  • Мнения: 820
Кой е казал месец? Пие се поне 3 месеца преди започване на опити за бременност и се продължава до края на 3 месец от бременността, а може и през цялата бременност. Фолиевата киселина е витамин от групата на Б -витамините, не се натрупва в организма и може да се пие неограничен период от време. Единствения му "кусур" е, че съвсем леко увеличава шанса от зачеване на близнаци.

# 20
  • Мнения: 2 741
Благодаря зя разяснението. Наистина сам малко непросветена в тази област и се извинявам за " тъпия въпрос" и за спама, който направих  bouquet

# 21
 Didka M,вярно ли е това zа фолиевата и блиzнаците? Отивам до аптеката  Wink

# 22
  • Мнения: 820
 Grinning Не разчитай много на това. Ето една статия Folic acid may raise chance of twins
Според нея ако  нормалния процент близнаци е около 1,5 %, то при жени взимали фолиева киселина процента е 2,8%. Това е един доста малък шанс, но все пак го има. Аз пия фолиева киселина от близо 2 години, но нямам близнаци.

# 23
вярвам, че от много секс глава не боли! мен лично ме занимава въпроса как да го правим по различни и интересни начини така,че когато зачести около специалния ден да не омръзва. знаете мъжете се изморяват след дългия работен ден и са нужни малко повече усилия!

# 24
  • Мнения: 280
При нас усещането е доста натоварващо Mr. Green Започваме след 10 тия ден т.е. 4 дена преди овулация и от 3 пъти само може и да не стане Wink, а и обновена трябва да е бялата благина Crazy поне от 3 дена. Ако издържите вс. ден чудесно! и пак няма гаранция ако имате стресови моменти и да се срещнат човечетата може да не се вгнезди Wink
Но дерзаем Simple Smile /сега почваме и ако кърменето не ми действа антибебешки дано се получи/
Успех и на вас Heart Eyes

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 12:52 от алфира

# 25
  • Мнения: 1 817
Медицински погледнато секс трябва да се прави на всеки 2 или 3 дни. Иначе сперматозоидите не са достатъчно зрели, за да предизвикат качествено оплождане... Но това е само теоритично! Съсъ сигурност има и двойки, които биха доказали, че честото правене на секс ускорява забременяването... Laughing

# 26
Ние първия път действахме по бабешката рецепта -след 8 ден през ден, след 12тия всеки ден 4-5 дни - голям маратон си беше, но пък стана от раз  Peace добре че бяха новогодишни празници и си бяхме в къщи  Grinning

# 27
  • Мнения: 145
И при нас стана от първия път, след М започнахме почти всеки ден и така до края, явно всеки ден секс е равен на лентичката ми по-долу!

# 28
  • Мнения: 1 037
И при нас стана от първия път, след М започнахме почти всеки ден и така до края, явно всеки ден секс е равен на лентичката ми по-долу!
И при нас беше така,веднага след М правихме секс всеки ден и резултата е налице.Пиех фолиева киселина от месец преди това,както и Герикапс от първия ден след М до ову-то Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 965
И при нас стана от първия път, след М започнахме почти всеки ден и така до края, явно всеки ден секс е равен на лентичката ми по-долу!
И при нас беше така,веднага след М правихме секс всеки ден и резултата е налице.Пиех фолиева киселина от месец преди това,както и Герикапс от първия ден след М до ову-то Grinning
Герикапс?
За какво е това  newsm78
И оше един въпрос - след секса оставате ли да лежите  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт