НОЕМВРИЙЧЕТА '2005 No 3

  • 13 470
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 44 122
 Hug благодаря ви момичета, че сте така съпричастни...днес съм по-спокойна, на веждата му изчезна подутото и нослето почти си е спаднало....
Симка...да тази майка от варна почти ме накара да се чувствам виновна, че съм си оставила детето....не знам явно от патиланци съм се подвела, че няма страшно...но наистина там са разделени малките от по-големите...сигурно за това и няма такива проблеми....

Сега се чудя как това дете ще го пусна на градина, ми там сигурно нон стоп ще го бият, не знам дали не е по-добре в часна и каква всъщност ще е разликата...абе тотално съм объркана....

# 241
  • Мнения: 11 818
Майче, супер си, но за съжаление вече е продадена! Sad Все пак писах, ако размислят..
Хареса ми! Ако някой ще прави скоро поръчка от Ларедут ще се включа, макар че едва ли ще пристигне до 19-ти ноември!?

bubu_to, много неприятно наистина, дано нещата скоро се променят и да можем да оставяме спокойни децата си!

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 12:22 от Сисии

# 242
  • Мнения: 9 903
абе и аз гледам с недоверие на детските клубове. Последния път Деян отказа изобщо да стои там, жената, която трябваше уж да го занимава, просто присъстваше, но дори здрасти не му каза. Ами ако не бях там да си го взема? Щеше да ореве света и съвсем да не знаят какво да го правят. Кофти е.

# 243
  • Мнения: 1 288
ех, докато приготвя обяда и вън заваля. пропадна ни разходката.  Sad не знам как се справяте вие с домакинството, аз нещо не успявам. сутрин докато станем и закусим, да оправя миялна, пералня, да сложа обяд и не остава време за нищо. едва отделям около час за разходка. после спи, тогава имам свободно време, но гледам да съм тиха и да не тропам напред-назад. после пак същото ставане, закуска и ей го денят минал, а къщата нагоре с краката  Thinking ooooh! в тази връзка, шапка й свалям на майчето. хем две ги лашка, хем готви, хем работи  Crazy
отивам да си бъркам манджата. напоследък готвя все форумски рецепти, много сполучливи.

# 244
  • Мнения: 1 541
Бубу, жената от Варна иска да каже нещо, ама не и се получава съвсем.....Тя очевидно е от добре "възпитаното" българско поколение, което е свикнало да се снишава ниско и счита, че трябва само да плаща и да не получава нищо в замяна, понеже по едно време обслужващият сектор в родината ни е бил цар и господар и клиентите са някакви досадни, но от време на време необходими дразнители. С тази нагласа действат много търговци все още, но до голяма степен това е точно поради това изостанало мислене, че правата ти са клонящи към нула. Не и обръщай внимание!!! Ти си доверила детето си на тези шматки там и е тяхна отговорност да го гледат- ако е твърде малък и не могат да поемат отговорността- да ти го кажат! Ние като ходихме и искахме Нана да си играе там ни казаха, че има по- големички деца и е по- добре да не влиза. Да, ама тя искаше и се споразумяхме (понеже не пускат с придружител) поне баба и да седи на едно столче от страни и да я гледа. По всички клубове трябва да се променят доста неща по отношение на "бавачките", а това скоро няма да стане без сериозни скандали и високи изисквания от страна на родителите, но тъй като все още са много майките като тази варненка- скоро не се надявай  Crossing Arms

Юка, и аз нямам отговор на този въпрос с домакинстването! Майчето е герой, това е ясно, но според мен има и някаква вълшебна пръчка в килера, защото иначе не си го обяснявам как го прави (или прави магии с нея или поне бие, който и пречи, за да си свърши работата  Wink ).
Вкъщи Събота и Неделя грохвам да се оправям с досадните занимания  Tired Добре, че си имам домашната фея, че без нея съм за никъде  Whistling

# 245
  • Мнения: 152
Здравейте.
Бубуто, наистина е ужасно, това, което се е случило. Аз щях да вдигна скандал. Ама като се има в предвид ,колко се шашкаш в такива моменти, те разбирам. А за градината - много бързо се научават да се пазят и да не си дават играчките. Гледам Кити, та затова съдя така.Аз все и казвам да си дава играчките и да не посяга. Но след като тръгна на ясла нищо не дава на никого и ако някой я удари ли нещо подобно веднага си връща.
Сердика, масата ти е супер.
Аз пък забравих, че мъжа ми има имен ден. Нали бяхме на тим билдинг и въобще не съм гледала календар или пък телевизия и чак в 16,30 се сетих. И то пак добре, че колегите нещо взеха да се бъзикат иначе сигурно въобще и нямаше да се сетя. Embarassed
Тити, дано да е здраво детето.
Аз още съм болничен. Чакаме да заякне и днес ходихме пак на изследвания да видим, дали вече бактерията е изчезнала, ако не е каква и така.
Спирам, че стана дълго, но не написах всичко по темите. Аз и забравих какво ще пиша. Confused

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 15:03 от buba_katinka

# 246
  • София
  • Мнения: 830
След 5 години и половина ходене по клубовете, снощи бях за първи път на клуб, на който не намерих никакъв кусур. Рожден ден, 15 деца, 30 майки и бащи. Нито един родител не стана нито веднъж да нагледа децат. Само, когато духаха тортата, станахме. Беше просторно, гледачката беше феноменална, забавлява ги, понякога беше строга, че 15 момчета...Доста луксозен клуб, мястото за родителите приличаше на бар, а не нещо си там с пластмасови столчета. Детския кът е разнообразе (не чак като в Патиланци). В момента на духане на тортата от тавана започнаха да падат сапунени мехури (явно имат голямо устройство за правене на мехури, някъде скрито под окачения таван). Темата на клуба е "Острова на съкровищата", вътре има пиратски кораб и прочее аксесоари. Намира се на пазара на Красно село.

# 247
  • София
  • Мнения: 830
Забравих да кажа, че купихме костюм на Спайдърмен, точно по мярка, цяло трико. Искам, не искам празнувам и католическите празници. Добре, че Калина е на заточение та ще е само един костюма.


Честит Рожден ден на всички двугодишни от последните три дни.

# 248
  • Мнения: 1 288
елспет, давай име на клуба, че аз уж съм резервирала, но ако намеря нещо по-добро свободно веднага се мятам.

# 249
  • Мнения: 1 541
Elspet, казвай бързо кой е този клуб!

# 250
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Елспет, уж работя до пазара на Красно село, а този клуб не го знам  newsm78 тази седмица съм болнични, че Ваньо нещо се предаде, но слеващата ще го потърся.
Между другото днес Ваньо се запозна с първото си сериозно лекарство, изписаха му антибиотик. От вчера яко буха и като кихне летят сополи и от носа и от устата... окза се, че се чуват и хрипове на гърдичките... абе криво ми е.



# 251
  • Мнения: 1 608
Темата на клуба е "Острова на съкровищата", вътре има пиратски кораб и прочее аксесоари. Намира се на пазара на Красно село.
Значи снощи сме видяли вашето парти там!
Клуба ми е най-близкия квартален и много му се зарадвах вчера.

# 252
  • Мнения: 1 253
=^._.^= аз явно пак съм проспала местенето ви, но сега като видях, че сте в Красно село се усетих, че сте в новата къща Simple Smile Е, честито новодомство и от мен ! Много хубави моменти ви пожелавам и само приятни гости да влизат в новата къща   bouquet
Елспет много добре звучи клуба и точно като за нашето парти е като габарити, но няма да е тази година.....вчера вече капарирах всичко, уточних меню, торти и т.н.

# 253
  • Мнения: 11 818
Да не е "Клъц" - http://www.klac.dir.bg/
Аз там звънях, но прецених, а и там ми казаха, че са малки децата ,защото при нас най-голямото ще е на 3 г.

А може и Дребосъчетата да е, май и той е някъде в района.

# 254
  • Мнения: 1 541
Момичета, имам чуденка и ще искам вашето съветване, ако Ви е удобно  Mr. Green
Понеже утре ще се изсипят един чувал играчки вкъщи, а и в Неделя още една порция, та искам да събера повечето "стари" и не особено интересни за Нана играчки (с които я заливам всяка седмица- имам слабост и всяка Неделя я водя в някой детски магазин и не излизаме преди да купим поне 4-5 нови неща  Embarassed ). Част от тях ще отидат в дом, както правя винаги, но има част, която бих дала в дом, но не съм сигурна, че ще остане там, понеже са по- скъпички и хубави(сатава въпрос за музикална масичка на Чико като тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/2752, детски лаптоп и разни такива), и ми се иска да продам и да даря парите за някое дете. Но пък тук идва проблема с това, че с продаването трябва да се уговарят разни явки и тн., а съм достатъчно заета, за да не мога да вмъквам и такива забавление в графика си....Вие как бихте постъпили? Омръзна ми къщата ми да е залята от играчки, с които не играе изобщо  Tired

Общи условия

Активация на акаунт