НОЕМВРИЙЧЕТА '2005 No 3

  • 13 471
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 830
"Острова на съкровищата"
Така се казва де. Входа е малко невзрачен, но вътре е супер.
Сега като казвате, може и нашите две годишни да са малки. Обаче пък има басейн с топки и разни там игрушки.

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 16:02 от Elspet

# 256
  • София
  • Мнения: 44 123
Милейди - може да ги продадеш и да пращаш с куриер....врата до врата, с наложен платеж,така ще ти донесат паричките на ръка.

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Честит празник на Тити и Деян!  bouquet
Честит празник на Ема и Деси!  bouquet ( на патерици, че си нямах нет )

Да са ви здрави и весели дечицата! Много щастие да ви носят!

Били, честито за новото жилище! Само хубавото да ви съпътства! Hug
Бубуто, много гадно.  Confused Аз също , след последния рожден ден, на който бяхме, реших, че Росен няма да види клуб скоро - момичета бяха доста студени към децата, повечето плачех, а Росен беше в захлас и хълцане, което досега не беше се случвало Shocked Бях много разочарована предвид многото реклами на клуба ( не искам да му споменавам името )и то в този форум от самата собственичка. Просто претенциите нямат покритие, но все пак това е ме мнение ( извинете за офа )

Днес Росен ми донесе първото изпълнение от яслата - нарисувано зайче с апликация на коремчето - морков - много мило ми стана Simple Smile

Хубава ве4ер желая на всички Hug

# 258
  • Мнения: 1 608
Анеле, много сладко. Пази го.

Островът на съкровищата - проверен. Децата се нащуряха там. Дано заспят по-рано. Всъщност бяхме днес само 4 деца.  Това всъщност е ресторантче с детски кът - голям. Хубаво е , но не мога да не кажа, че каката-леля се занимаваше най-много с детето на собствениците, то беше и най-малко де. Резервирах го за рождения ден на Гошко.

# 259
  • Мнения: 3 089
днес е ден необикновен,
нана има ден рожден Simple Smile
нека всички ние поздравим на глас
мама, нана - две от нас,
и да пожелаем от сърце
здраве, щастие, късмет и много мечета безчет!


мече, да сте здрави, да сте засмени, да сте спокойни, мъдри и разбрани! това за цялото семейство се отнася  Mr. Green
а на нана желая да е здрава и разбрана! всъщност на всички това желая  Mr. Green
 


днес идват свекитата + моите родители, та сега на 85 квадрата ще спим 6 възрастни и 2 деца. познайте кой ще готви, чисти, предлага кафета, реже салати и т.н. ей аквиз неща могат да отровят един празник. аз затуй исках на кръчма да сме, да ми се размине баш това върене, ама не можах да се справя с отбиването на атаките и сега пак на 2 пъти ще празнуваме  Confused
оф, отивам да домакинствам, че първи идват свекитата, пък аз съм най-примерната снаха на света  Mr. Green
...
олеее, камен така ме шибна преди малко, че обицата ми отхвърча нанякъде  Shocked

# 260
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честит втори рожден ден на Яна!

# 261
  • Мнения: 479
ЧРД на малкото мече!!! Да е здрава и засмяна и да слуша много мама и тати!!!
Майчеее от къде ги взимаш тези сили бе момиче. Вземи да ни разкажеш тайната си че и ние да почерпим от там  Hug

# 262
  • Мнения: 1 608
  bouquetМече, да ти е жива и здрава малката дъщеричка! Много любов и радост да има в семействотото ти! Честит втори най-голям празник у вас! Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 911

честит рожден ден на Нана!!!

# 264
  • Мнения: 3 089
стига бе хора сте ме хвалили - не е точно тъй. все пак петра е на ясла по цял ден, всеки ден идва гледачка за по 3 часа, а вечер филков е супер активен у дома и с децата. така че не се справям съвсем сама с къщата и децата  Peace. не че не ме кефи да ме вземате за герой, но това съвсем не е истина  Wink
камен не ще да заспи. а така ми се искаше да поспи  Confused

# 265
  • Мнения: 479
Ок няма да те хавля повече................

# 266
  • Измир
  • Мнения: 645
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НАНА!

*MILADY* да тИ е жИво И здраво детенцето! Много да те радва И слуша за напред!

Аз решИх проблема с пътуването сама. Баща мИ ще отИде до Русе с автобус, а аз ще мИна да го взема. Така ще пътувам само около 100 км сама със СевИма  Wink Много съм доволна.

# 267
  • Мнения: 941
 ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА
 Василена на gerygirl,
 Никол на Sissa,
 Адриана на Dominika,
 Елия на Reni4ka,
 Деян на тити,
 Ема на desytka,
Яна на *MILADY*
съжалявам че е малко със закаснение но просто рядко стигам до компа и не мога да съм в крак с обсъжданите теми

# 268
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
  uraЧестит рожден ден на Яна!!!Да е жива и здрава! newsm59

# 269
  • София
  • Мнения: 830
Мече, да ти е жива и здрава, усмихната и много добра.

Общи условия

Активация на акаунт