НОЕМВРИЙЧЕТА '2005 No 3

  • 13 469
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 44 122
 moresmile Tada moresmile

Честит втори рожден ден на Яна! Мече, да ти е живо и здраво момичето и само да те радва!

# 271
  • Мнения: 1 288
честит рожден ден на яна! милейди, честит празник и на теб! пожелавам й да е здраво и весело дете!

# 272
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
MILADY, честита ви рожденичка! Да e здрава, засмяна и разбрана!

# 273
  • Мнения: 1 541
Момичета, трогнахте ме до сълзи с всички честитки и пожелания, а Майчето просто ме разплака от умиление! Благодаря ви от все сърце и от името на Наничка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




Почерпката е малка, но нямам време да търся повече, че работата не се интересува от празниците  Embarassed Но много искам да ви почерпя на живо пр първият удобен случай!

Тези последни няколко дни съм се замислила какви герои в мирно време сме и ние, майките  Laughing Раждането ми започна към 6 часа на 28 Октомври и продължи чак до 4 тази сутрин....Като се замисля тези два дни колко пъти си спинках сладко в креватчето, ходих на работа и какво ли още не....Абсолютно и ние заслужаваме големи подаръци тези дни  Twisted Evil


Ще пиша малко повече по- късно!
 
Още веднъж БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ!!!!  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 12:14 от *MILADY*

# 274
  • Мнения: 11 818
Честит Втори  Рожден Ден на Нана!!  Tada Да стане една малка прекрасна милейди като мама, а тати да е все по-горд с нея! Да расте здрава и щастлива! Весел празник!   bouquet

# 275
  • Мнения: 152
Честит рожден ден на яна! Милейди, честит празник и на теб! Пожелавам  да е здраво, щастливо, усмихнато и весело дете!

# 276
  • Мнения: 152
Забравих да кажа - вчера поръчах кухнята, която бях харесала. Днес ще дойде. Малко ми е притеснено, че досега не съм поръчвала така, без да съм видяла предварително нещото. Дано не се окаже грешка.

# 277
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Бубе, и аз не смея да поръчвам без да съм видяла нещо на живо, но пожелавам да си доволна, пък най-вече Кити да е доволна от кухнята.

А аз съм отвикнала да бъда по цял ден сама с Ваньо. Тази седмица нали е болен, та си припомних. Излязохме на разходка, каза че не искал памперс, а да ходи по гащи. Е, добре, по гащи - по гащи, ама взе, че се наака  Sick представете си как се почистват дупе и наакани панталони, чорапи и пр. на полеви условия... Както и де е, справихме се, хората погледаха с инетрес (дори без погнуса), поразходихме се още.... Дребния реши, че иска торта, купихме с уговорката, че първо ще яде мусака и после торта за десерт... Да, да.... цвили 20 мин, че искал само торта. Ама аз нали съм зла майка, не остъпвам. Накрая се успокои, изяде мусаката и цяло парче Бяло сахерино от неделя. После не искал да спи. Щял да спи утре... Да , да.. вече спи... да му се невиди, наистина съм отвикнала да си гледам детето сама, срамота.

# 278
  • Мнения: 911
Диди, смях се с глас, макар и сигурно да не ти е било смешно...щял да спи утре...... hahaha

# 279
  • Мнения: 941
като стана дума за детските клубове, аз съм много доволна от мики маус, и там съм резервирала за парти на Нур, ходим на няколко рожденни дни там и съм доволна както от грижите за малките така и от самото организиране на партито

# 280
  • Мнения: 11 818
Малко благодарности от мен:
към Майчето, че е толкова невероятна! Благодаря за помощта с Ларедут и въобще откриването на къщичката!   bouquet

към Elspet, че сподели за Островът на съкровищата!
към Били, отново за същото прекрасно място, че ме запали, упъти..

Това според мен е най-хубавият детски клуб в София и със сигурност вече ще сме му едни от най-редовните посетили! Отмених предишната резервация за р.д. на Юлаина, въпреки даденото капаро и направих нова резервация там, така че и нашият празник ще е в Островът на изкушението. Обстановката, аквариумите ме накараха да избера тематично меню с морски неща, тортата ще е Русалка, детското меню също.

Ако искате можем да си направим партито, което обмисляхме там, смятам, че е много подходящо, а и всички, които вече са били ще потвърдят!  Peace

# 281
  • Мнения: 811
Честити 2 годинки на Нана!!! Нека все така расте здраво, красиво и умно дете!!!

Честити 2 годинки на Емата, на Деситка! Макар и със закъснение - желая весело и щастливо детство, здраве и много обич да събира!

# 282
  • Мнения: 1 288
моля ви за координати на детския клуб "островът на съкровищата"!!!

# 283
  • Мнения: 11 818
Юка, писах ти на лични, но ето и за другите - http://sakrovishte.com/
Макар че сайтът още не е съвсем разработен и не се намира още с търсачките.

# 284
  • Мнения: 3 089
давайте да правим резервации  Peace.
първата събота след ноември е 1 декември.
ако датата не е неприятна за повечето, предлагам да започнем преброяването на пилците   Mr. Green

сисиHug

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 16:01 от majceto

Общи условия

Активация на акаунт