За 90 дни - фиданка стани - тема 3

  • 20 784
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 533
Не ми е приятно, че се отказвам. Но здравето на детето ми е на първо място. Това е най-добрата диета, която съм пробвала до сега.

Бебчо и семейството винаги са на първо място. Когато се оправи те чакаме пак . Grinning

# 76
  • Мнения: 105
Благодаря ви! Ще се включа пак с удоволствие! Успех!

# 77
  • Мнения: 13 834
Рinpina, да не си прекалила с въглехидратите и шоколада?

# 78
  • Мнения: 1 765
Аз не се отказвам, верно не съм чак толкова супер стриктна, но приемам и силни лекарства, заради които не мога съвсем да не се храня...ще видя утре ( плодов ден ) как ще я изкарам...но ще положа всички усилия да успея...Спазвам обаче приема на калории, гледам да не надвишавам 1200, следващата седмица, когато, надявам се ще съм се възстановила, ще ги намаля на 1000 и ще поддържам това темпо, пък дано до НГ сваля заветните 5 кила...после още 5 и така...

Пинпина, бебчо бързо да се оправя .... нама начин той е на първо място...ще имаш време и възможност да се вталиш, не се притеснявай...

# 79
  • Мнения: 105
Не - получи се след плодовия ден. Подозирам, че е от бананите и 2-та портокала, които изядох. Хем си знаех, че не бива да прекалявам с цитруси .... От както се е тодил съм си позволила да ям банани 10-на пъти, а портокали и мандарини не повече от 2-3 пъти и то по 1-2 парченца. Да ми е за урок. Жалкото е, че Ичко страда ........

# 80
  • Мнения: 1 765
Ех, тия цитруси, много са коварни....колкото вкусни, толкова и ни правят бели...

Стеф, като писах, че не съм чак толкова стриктна, имах предвид, че не винаги обядвам и вечерям едно и също...

# 81
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 422
Здравейте дами и на добър час на отказалите се. И мен не ме подкрепят в къщи, но пък почнаха да посвикват, че аз не ям каквото и те. Иначе смятам да си продължа както и до сега, тъкмо свикнах, ако по нататък сметна, че мога да издържа и по-строгия режим може и да опитам, но за сега не съм в настроение да гладувам и няма смисъл да опитвам.
 Относно прегрешенията, не си ги слагам на сърце, не ми харесва идеята да се вторачвам чак толкова и постоянно да мисля за диетата. Спазвам я в общи линии, чувствам се добре, не съм гладна и най-важното - слабея. От там нататък другото не е важно.  Peace

Успех на всички!  bouquet

# 82
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аз не се отказвам , чувствам се много по -лека  и  на никого у дома не преча с  този режим . newsm44
И аз съм с теб РЕН-РЕН . И аз не преча на никого . Не виждам по добра от тази диета до момента . Може спокойно да се съобразяваш дори и като излизаш . В плодов ден да речем ако ти се падне да излизаш вечер спокойно може да се яде салата от домати . Аз продължавам . Анелиз имам още едно кило на долу.

# 83
  • Мнения: 842
Здравейте!!!
Irka, благодаря ти за отговора  Hug
Аз днес издържах първия си плодов ден  newsm44 Е, естесвено не мина без прегрешения (хапнах малко фурми  Blush), но и аз не се старая да съм толкова стриктна. Моят начин на диетуване много се доближава до това на НЕ СЪМ
Иначе смятам да си продължа както и до сега, тъкмо свикнах, ако по нататък сметна, че мога да издържа и по-строгия режим може и да опитам, но за сега не съм в настроение да гладувам и няма смисъл да опитвам.
 Относно прегрешенията, не си ги слагам на сърце, не ми харесва идеята да се вторачвам чак толкова и постоянно да мисля за диетата. Спазвам я в общи линии, чувствам се добре, не съм гладна и най-важното - слабея. От там нататък другото не е важно.  Peace
За протокола - и аз бульони не пия. Наливам се с чайове - това важи ли?
Лека вечер от мен!   bouquet

# 84
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 644
pinpina , бързо да се оправя малчо, той е най-важен! А с диетките по-нататък ще продължиш! Hug

Аз не мисля, че диетата ме ограничава. Когато съм на белтъчен ден-ако изляза хапвам месце със салатка. Ако съм на варива си хапвам картофки по селски или др. подобни, задушени зеленчуци, салатка. Ако съм на въглехидрати, си поръчвам пица без кашкавал, само със зеленчуци. Единственото ограничение е, ако съм на плодове, но и тогава ако ми се наложи бих хапнала една салатка от краставици например. Изобщо варианти има много.  И все пак е за 3 месеца, не е за цял живот, а те толкова бързо отлитат!

В къщи на никого не преча. Аз си хапвам това което мога, останалите си ядът храната приготвена за тях. И изобщо как може да ми се сърди съпруга ми, при положение, че правя усилие да отслабна, напротив, той ме подкрепя и се съобразява с мен.

На мен ми е лесна за спазване, така че продължавам! Надявам се да изкарам до край!

Но и аз не мисля да я спазвам в строгия си вариант. Харесах я затова, че е по-либерална диета, а и дори така като я спазвам има резултат, така че ще си я спазвам така докрай. Остават ми 5-6 кг. за два месеца дано си отидат!

Лека вечер момичета!

# 85
  • Варна
  • Мнения: 793
Добре де.. най-малкото... не излизате ли след 20ч? И изобщо как спазвате този час, когато сте на заведение?

# 86
  • Мнения: 910
Здравейте,момичета!
Пинпина,имаш време за диети,важно е малкия да се оправи!

Да се похваля изкарах успешно първия си воден ден.Утре ще се притегля да видя какъв е резултата. Засега май успях да не се разболея и дано ми се размине.
На мен взе да ми харесва този режим на хранене,а и в къщи получавам подкрепа.Така че смело продължавам напред.
Лека вечер.  bouquet

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Добро утро момичета!
Dess76, поздравления за успешния воден ден. Надявам се кантара да се отчете подобаващо  Peace

Снежка, поздравления и на теб за килцето. И аз като вас не съм толкова стриктна, ако ми се случи да сме на гости или друго събиране дори и да прегреша с малко, на другия ден си продължавам по план. Е, не свалям както в началото, но все пак доста си промених режима на хранене с тази диета.

Пинпина, стискам палци момченцето ти да се оправи бързо и да нямате повече такива реакции. На теб и на другите отказали се момичета искам да кажа, че ги махнах от таблицата, но с удоволствие ще Ви включа пак.

KaSSiSS, след 20ч. рядко излизаме, защото с дете на 1г.и 5м. не можем да ходим по заведения. Иска ми се, но се случва да го оставим на майка ми най-много веднъж седмично.

Да ви се похваля, вчера ходихме на детски рожден ден и понеже ми беше протеинов ден хапнах 1/4 сандвич. На тортата обаче геройски устоях. А всички казваха, че е много вкусна.

За подкрепата в къщи- и аз я получавам. В протеиновия ден вечеряме общо, а през другите дни както се случи. Съпруга ми ме подкрепя и за сега не мрънка, че има дни без сготвено. А и той е любител на месцето и една тава с пържолки си ги яде три дни  Mr. Green

Табличката ще пусна след обяд, че сега трябва да излизаме. Усмихнат ден   bouquet

# 88
  • Мнения: 910
Добро утро,момичета!
Изкарах водния ден без нито едно прегрешение(смятам че пиенето на витамин Ц и суправит не е),но тъй като съвпада и с лунната диета мисля да изкарам на вода и кафе до обяд и след това си продължавам на нашата диета.
Като килограми кантара неотчита мърдане,но аз се чувствам доста добре,а и започнах да си влизам в някой панталони от преди да забременея(това за мен е голям стимул да продължа).

# 89
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 644
dess76 , браво, че си успяла да издържиш успешно водния ден!
Как така не е мръднал кантара, от водния ден или от началото на диетата не е мръднал? Rolling Eyes

KaSSiSS, рядко излизаме вечер, че с две малки деца, които няма на кой да оставим не става. Ако излизаме семейно излизаме към 19.00ч. аз си поръчвам и си хапвам моето до 20.00ч, съпруга ми през това време гони децата, после се сменяме, аз ги гоня-той яде! Crazy
Всичко е въпрос на нагласа. Сега съм се нагласила, че 3 месеца ще се ограничавам и си заслужава, защото 60кг. не съм била от 5години и ще направя всичко по силите ми да смъкна още малко и да ги задържа.  Освен това избрах период в който в нашето семейство няма празници, и ще свърша диетата преди Коледните празници!
Знам как се чувстваш, и аз бях така миналата година, все започвах нещо, и после се отказвах, защото не издържах. Ще дойде момента при който ще се хванеш на някоя диетка, ще се мотивираш и ще я изкараш! Явно не е сега момента за теб!

Аз днес съм на пилешка супичка!

Поздрави момичета и лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт