Шоуто на Слави

  • 2 587
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
Аз пък да ви кажа предпочитам да има няколко госта за по-малко време, от колкото 20 мин. без прекъсване да слушам напъните на някоя фолк певица да каже нещо интелигентно.  Tired
Всъщност зависи, относитeлно е...

Аз пък да ви кажа предпочитам да има няколко госта за по-малко време, от колкото 20 мин. без прекъсване да слушам напъните на някоя фолк певица да каже нещо интелигентно.  Tired
Всъщност зависи, относитeлно е...
МНОГО СИ ПРАВА И АЗ СЪМ НА ТОВА МНЕНИЕ.

# 16
СЛАВИ НЕ МОЖЕ НИКОГА ДА МЕ НЕРВИРА ДО ТОЛКОВА,ЧЕ ДА СИ ПУСНА ПЛАНЕТА!

# 17
  • Мнения: 1 006
аз ще гледам концерта, че и без друго много ме е яд, че не отидох

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Никой ли не гледа концерта?
Метинчо е страхотен, направо ми скри шапката  Crazy

# 19
  • Мнения: 4 435
Никой ли не гледа концерта?
Метинчо е страхотен, направо ми скри шапката  Crazy


Аз и Лили си харесвам много.Хубав концерт много.

# 20
  • София
  • Мнения: 581
Концерта е супер,едно мога да кажа Слави си е Слави Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 5 828
Невена не ми харесва, май пее фалшиво  Confused

# 22
  • Мнения: 1 775
Слави винаги прави страхотни концерти, този не прави изключение. Много харесвам Ку-ку Бенд - за мен са уникални музиканти.

# 23
  • Мнения: 4 435
На мене пък по едно време ми се стори,че Нели пееше много фалшиво и доста се учудих   Thinking

# 24
  • Мнения: 5 478

А как няма да го гледаме  Laughing

Ще се разрева....
Помня всяка една минута от концерта, но на живо усещането е много по-силно....
Обичам го този човек!

# 25
  • Мнения: 15 569
Много ми хареса концерта. Много се изкефих, че всички от мюзик айдъл участваха. А и този с ферарито много ме израдва. Невена пя много добре. А и много се зарадвах като видях и онова момче дето беше финалист в мюзик айдъл с Невена как се казваше, че не мога да се сетя  newsm78

# 26
  • софия
  • Мнения: 756
СТРАоТЕН....СТРАоТЕН  smile3501 много се изкефих

# 27
  • Мнения: 5 478
Теодор се казва. За него ли става дума?

# 28
  • Мнения: 1 006
много хубав концерт, както винаги  Simple Smile

# 29
От кутията на телевизора е видно,че концерта беше страхотен,но това,което изживях на стадиона,бе грандиозно.Тръгнах си пречистена и заредена с много,много енергия и емоции и по пътя си мислих,"Боже,Слави как удържа на тази ударна вълна от положителни флуиди и  добри чувства,които летят към него и буквално го заливат от тези хиляди,хиляди очи,които са вперени в него на всичките му концерти!Очите са вратата на човека към света,радвам се,че пред Слави има толкова много отворени врати.Той го заслужава!Обичам го този мъж!

Общи условия

Активация на акаунт