Нестандартни имена 2

  • 22 324
  • 254
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
И какво му е странното на това име?Името е френско,имах такава учителка по френски в гимназията.

Е, да, за френско име може би Фронка е супер (не съм чувала такова), но за име в България си е странно  Grinning

Благородна и Богиня и аз познавам. Даже май Благородна се казваше детето на някоя от мамите тук  Peace

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
На Ренци.

# 17
# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Моето име се превежда Благородна - Женя. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 27 524
Моето име се превежда Благородна - Женя. Simple Smile

Не си ли Евгения?  Thinking

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тц. Женя. Simple Smile

Въпреки упоритите опити на украйнската ми даскалка по английски да ме прекръсти. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 27 524
Ха, интересно  Hug

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Кое е интересно? Simple Smile

# 23
  • Мнения: 27 524
Не съм срещала някой да се казва просто Женя. Или Евгени, или Евгения, но само Женя - не.
Как е искала да те прекръсти даскалицата?  Grinning

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми Евгения. Все Евгения ми викаше, 'Евгения, стани да кажеш отговора" 'Женя съм, госпожо Вълкова' 'Точно така, Евгения, браво на теб'. Не беше много в час, ама адски симпатична иначе. Иначе всички ме питат винаги Евгения ли съм или Жени, като кажа "Женя" ме питат "ама верно ли е с "я"???"

# 25
  • Мнения: 27 524
Ето, видя ли, че е интересно  Hug
Готино е да си различна с хубаво.  Simple Smile

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мдам... Напоследък си го харесвам, нищо че почти никой не ме нарича така...

# 27
  • Мнения: 4 435
Ми Евгения. Все Евгения ми викаше, 'Евгения, стани да кажеш отговора" 'Женя съм, госпожо Вълкова' 'Точно така, Евгения, браво на теб'. Не беше много в час, ама адски симпатична иначе. Иначе всички ме питат винаги Евгения ли съм или Жени, като кажа "Женя" ме питат "ама верно ли е с "я"???"

И аз имам приятелка,която се казва като теб и никой не вярва.Все я питат по сто пъти ''Ама така ти е цялото име ли?" и т.н.Ама ви е хубаво именцето.

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мерси. Simple Smile Никога не съм го намирала за особено звучно, за красиво да не говорим. Simple Smile Ама вече си го харесвам.

# 29
  • Мнения: 292
Баба ми каза,че имала колежка която се казвала Клозатка.

Общи условия

Активация на акаунт