Как наричате половите органи на бебчетата, когато говорите за тях?

  • 18 753
  • 339
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 555
Да не е за "patkatamu" на горкото едноседмично бебче?

Точно за това става дума.... ooooh!

# 31
  • Мнения: 291
пишка най-ве4е, но използвам и бая производни на пишка - пишара, пишонка и т.н.  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 668
Аз за моята дъщеря използвам думата "дуда", като съм била дете моята майка така ме е учила, и аз така съм свикнала и моето детенце. Иначе за момченце - пишле или чурка.
А моята свекърва за момиченце използва "пика" (пиката).

# 33
  • Мнения: 4 451
При нас е дудка Mr. Green

# 34
  • Мнения: 8 999
За сина ми е ясно - пишка и ташачки /защото са още мънички/, но за дъщеря ми .... наистина няма някоя по-нормална дума за вагината, каквато е пишката. Затова правим производни от пишка - пипка, пишона. Дупето си е дупе.

# 35
# 36
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
патка, паца, пацуна, пацундел, ташуни, чочорка, дудка, дудака и т.н.
Фантазиии...  Whistling

# 37
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Загадката е кога пишленцето се превръща в пенис  newsm78
Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 4 590
пишле, пишка, чурка.

# 39
  • Мнения: 474
Имам син. Като се замисля, май обикновено казвам "пишката" или "пишока". За момиченце ми се вижда нормално "пишле", "пише". А дупето си е "дупе".  Laughing Разни "чурки", "пеперудки" и "буби" ми се виждат смешни. Не си представям дечко като види пеперудка или буболечка да си мисли за пишката.  Laughing

# 40
  • Варна
  • Мнения: 192
При мен всичко е дупе. Майка ми казваше така, "да измием дупето" и всичко се включва вътре Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 246
Според Др. Спок за момиче е най-удачно да се използва думата вулва. Защото е правилното наименование на анатомичния орган и детето няма да остава с грешни впечатления от разни буби, дуди, пеперуди или розички, когато почне вече да разбира всичко. На мен също ми се струва удачно, защото звучи леко, а не толкова докторско като vagina. За момчетата не си спомням какво точно пишеше, но понеже чакам момиче това го прочетох с пълно внимание.

# 42
  • Мнения: 1 668
На моето момиченце каэвам- тото и пишо Laughing
Эа момченце неэнам-май пишо също става Peace

# 43
  • Мнения: 385
Да не е за "patkatamu" на горкото едноседмично бебче?

Точно за това става дума.... ooooh!

Аз останах с впечатлението, че го е писал таткото, така че му е простено hahaha

# 44
  • Мнения: 2 755
Според Др. Спок за момиче е най-удачно да се използва думата вулва. Защото е правилното наименование на анатомичния орган и детето няма да остава с грешни впечатления от разни буби, дуди, пеперуди или розички, когато почне вече да разбира всичко. На мен също ми се струва удачно, защото звучи леко, а не толкова докторско като vagina. За момчетата не си спомням какво точно пишеше, но понеже чакам момиче това го прочетох с пълно внимание.
Аз пък си мислех, че вагина и вулва са различни неща. Според мен вулвата е отвън, а вагината вътре, така че не са взаимозаменяеми.

Общи условия

Активация на акаунт