Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 13

  • 26 462
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 271
да, може  Grinning

# 16
  • Мнения: 7 106
Зечова, страхотно линкче, благодарности и от мен   bouquet!

# 17
  • Мнения: 3 926
Тук и аз ще се запиша. Просот напоследък няма празници, а нещо и мерак нямам. Обаче като ви гледам скоро, скоро ще спретна и аз нещо изненадващо Grinning

# 18
  • Мнения: 144
Здравейте, поздравления за прекрасните торти, които отново сте спретнали   bouquet.
Корнишонка - ти направо ми скри топката, като ти видях тортата и взех да се чудя къде съм тръгнала в А група без топка  newsm78.
Но вече купих продуктите, дори в момента пека блата за тортата и имам още един въпрос относно млечния марципан - колко време може да изтрае след като се направи? Ако сега го направя ще става ли за ядене в събота - неделя?
Благодаря ви предварително.

# 19
  • Мнения: 2 159
да се запиша и аз Mr. Green
много хубави идеи за Нова Година Peace
Mimito реших че трябва да пъхна нещо в този дракон (в тялото му). Това което имах под ръка беше от шоколадовото яйце вътре нали има играчки, те са в едно пластмасово обло, което се отваря и вадиш частите на играчката, която сглобяваш (ама го обясних Blush). Та това нещо набутах в тялото, за да не се разпадне.
smiling сладкарски са боите от 1 магазин до нас 345. Предполагам цвета зависи от това колко боя сложиш, защото всеки път ми ставаха различни Mr. Green

# 20
  • Мнения: 6 015
А ти Сладко Гери, защо четеш мой коментари? Wink
Честито на всички за новата тема!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 671
Корни,  smile3501
Зечова, много добро попадение,   bouquet

# 22
  • Мнения: 119
Сладко и Солено,четях цялата тема и видях,че си писла за крема,че става хубав
 и за това.Нищо повече. Simple Smile

# 23


Ето ги и моите тортички.Първата е от изрезките от блатовете за дупето Grinning ,а втората за подарък за РДто на прадядото на детенце.
КорНиШонка,barabana със закъснение-разкошни торти.Много ме вдъхновявате всички тук!Страхотни сте!  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 1 941
Зечова, мерси за линка Hug

mama_dobi, хубави тортички, особено втората.  bouquet

Ей, да ви кажа, че вече даже сънувам, че правя торти. Сега ще събирам идейки за прощъпулник, че това ни чака. Grinning

# 25
  • Мнения: 1 698
Ето я моята, едната по-точно. Утре ще довършвам другата. Не е нещо особено, ама аз вече почвам да се примирявам, че толкова си мога Mr. Green

http://mimesg.multiply.com/photos/photo/10/35 и следващата.

# 26
  • Мнения: 972
Mimes тортата е страхотна  newsm09
Как докара такъв хубав цвят на розите?!

# 27
  • Мнения: 2 159
аууу страхотни рози Peace

# 28
  • Мнения: 1 698
Еййй, много се радвам, че ви харесва Hug Мен малко даже ме беше срам да я покажа, като гледам вашият талант и майсторлък. Утре ще ви покажа и другата, тя е подобна, но с 5 рози /стига те да изсъхнат до тогава Laughing/. Цвета го докарах със перлените бои от пловдивската фирма. Бях си купила три цвята, но чак сега се сетих, че трябва да слагам повечко боя, а не да си я спестявам hahaha, за да стане наситен и непрозрачен цвят.

# 29
  • У дома
  • Мнения: 1 741
леле mimes, красота!!! Аз тази вечер май ще се разходя до магазина за по-хубави бои, останаха ми очите по тези рози.

Общи условия

Активация на акаунт