кога първото зъбче

  • 2 579
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Оф,и аз от 2 месеца чакам зъбче.Има си всички признаци,вече втори месец.Засега кучешките зъбки са набъбнали,прозират под венеца и почти са пробили.Но почти.Дано скоро избият,че да се поуспокои малко  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 6 164
Когато си поиска, тогава пробива и което зъбче си поиска - то. Wink Няма правила, всичко е възможно и нормално.

Опитай се да надникнеш, ако ти е толкова любопитно (на мен би ми било, хихи) , или ако мислиш, че боцка, но не си сигурна му вкарай една чиста лъжичка в устичката и виж дали ще чукне.

# 17
  • Мнения: 1 155
Дъщеря ми беше по същия начин. Всичко си слагаше в устата, течаха постоянно лиги, после този период отмина. Не е мрънкала, но определено няколко дни преди да й се покаже първото зъбче беше малко кисела. На осем месеца е .

# 18
  • Мнения: 983
Кучешките зъби са четвъртата двойка зъби, които избиват, така че май за тях е още рано  Tired
На моя бонбон първото зъбче се появи на 7 месеца и половина и като тръгна, та до сега вече има 6 зъба  Mr. Green

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Вече не ме учудва нищо, след като разбарах, че на две бебета родени юли 2007 г. са се родили със зъбчета  #Crazy

# 20
  • Мнения: 2 159
на 4 месеца имахме вече 4 зъбчета Mr. Green
при всяко бебче е различно

Общи условия

Активация на акаунт