Как е във вашата градина!?

  • 1 730
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 868
Цитат
Янита да каже за преди това...Много странно...


Да кажа...
Габа е в 49 ОДЗ от началото на 2004 г. Случвало се е да я взимаме малко преди или в 19 ч. Винаги е била с някоя от учителките си (освен ако не е имало заместник за цялата смяна). Облечена и обута е била в случаите, когато играе на двора, или когато са влезли вътре за нещо - да се изми, да пие вода, да отиде до тоалетна и т. н.
В коридора не съм я заварвала да ме чака.

Тези дни няколко пъти я взимах предпоследна. Като си тръгвахме, учителката влизаше вътре с последното дете, за да приберат играчките от пясъчника, детето да се измие след играта и т.н.

# 31
  • Мнения: 1 428
Не знам в нашата градина да правят сборни групи. Досега все в групата си я заварвам, не ми е минало през ума даже , че може да се правят сборни групи. Сега я взимам към 6 часа, след седмица- и по-късно ще я взимам. Има си залепена бележка на таблото в градината, че децата се водят от 7 часа до 8.30 сутрин, и се вземат до 19 часа в удобно за родителите време. Едната ни учителка си направи веднъж устата, че късно я вземам, но и казах 2 приказки, и оттогава никой не ми е правил забележка. Обикновено като я взимам към 6 има още доста деца в групата.
Става въпрос за 76 ОДЗ Сърничка, в Младост 4. Peace

# 32
  • Карлово
  • Мнения: 4 709
В 17, 50 детето е облечено и заедно с поседната лелка и чака на портала.

# 33
  • София
  • Мнения: 903
79 ОДЗ - отскоро са с ново работно време. След 18.00 ч - сборна група - на едно място децата от всичките 10 или 11 групи. Дори веднъж учителките са се скарали на мъжа ми, който отишъл да я вземе в 18.10, че е закъснял и че те трябвало да си тръгват. ( точно тогава между другото детето е било облечено и е стояло отвън в коридора пред групата). Не мисля, че преди 18.30 трябва да има сборна група - все пак доста родители отиват точно в периода между 18.00 и 18.30 да си взимат децата - поне по мои наблюдения.

# 34
В ОДЗ 8 е записано на обява  за работното време,всяка група от 7.30 до 18.30 минути. Групи, в които ще  има деца преди 7.30 или след 18.30  преминават в удължено работно време от 7.00 до 19.00

# 35
  • София
  • Мнения: 3 679
След 18 и 30 ги събират всички деца, които са останали.

# 36
  • София
  • Мнения: 8 949
В 114 ОДЗ в Лагера си седят по групите докато си ги вземеш. Но мисля, че почти не остават деца след 18.30.

# 37
  • Мнения: 1 931
57-Люлин 5 до 19 часа работят и учителките си гледат децата в групите. Само при някакви извънредни ситуации правят сборни групи.

Общи условия

Активация на акаунт