Спите ли заедно с децата си

  • 3 736
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 447
Да аз спя с дъщеря си на едно легло.Харесва ми да се гушкаме,не виждам да има проблем щом ни е приятно  Peace

# 16
  • Мнения: 205
В една стая- да, но не и в едно легло

# 17
  • Мнения: 84
Спим на едно легло и тримата.

# 18
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
да спи до нас от какво стана на 6 месеца.нямам никакво намерение да я отделям.и на тримата ни е много приятно да се гушкаме,особено в студените зимни дни.и така или иначе като порасне няма  да иска да спи до мама и тате.според мен сега и е времето да е до нас,а не като стане на 18 години и тича по гаджета.

# 19
  • Мнения: 327
Спим в една стая с детето и досега се случи на 2 пъти да я вземам на спалнята през нощта след силен рев от никнене на зъби.

# 20
  • в Низината
  • Мнения: 705
На спалнята сигурно му се е случвало 2-3 пъти, когато е бил с висока температура.
Миналата седмица изяви желание да спи с мен на спалнята, а пък баща му да отивал на дивана. Laughing Казах му, че всеки си има легло и той трябва да спи в неговото.

# 21
  • Мнения: 385
Да, от време спи при нас. На всички ни е приятно. Не се притеснявам, че ще свикне, още е малък.

# 22
  • Мнения: 1 666
Всичко е въпрос на лично усещане! Ако ви е хубаво да си спите така - добре, ако пък не ви е хубаво - пак добре, минавате на другия вариант. Това, че ако като бебе спиш с него после едва ли не никога няма да се научи да спи само детето, намирам за една от най-големите глупости свързани с отглеждането на децата! Всяко нещо с времето си.
А конкретно на въпроса ти - да, и ние спим заедно. Спеше сам в леглото си, но в една стая с нас, докато стана на 9м. и почнаха кризи със зъбите. И тогава аз предпочетох вместо да ставам по милион пъти на вечер и в крайна сметка нито аз, нито детето сме наспани, да спим заедно и наистина да спим.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 121
До 1 година спяхме в 1 стая, но тя си беше в нейна кошара.
От 1 до 2 г. си заспиваше и спеше сама в стаята.
На 2 г. махнахме решетката и вече нищо не може да я задържи там, даже да е заспала, по някое време се буди и тича при нас  Rolling Eyes
Сега ще взимаме голямо легло, дано то я привлече и да спим сами най-накрая  Laughing


Точ`но същото, само че махнахме решетката на година и 9 месеца....и сега си спим заедно, няма как да го спра, а изпада в истерия ако се опитам да го местя или оставям в леглото му...и да сигурно ще имаме затруднения с отвикването...ама...

# 24
  • Мнения: 1 986
  До навършване на втория й месец спяхме в една стая-тогава все още се събуждаше за нощно хранене;от 3-ия месец насам не се буди и спи сама.

# 25
  • Мнения: 82
Нашият син спи при нас вече близо месец.Причината за това е че след като го приспя и го оставя в неговото креватче се събужда веднага и започва да плаче докато не го гушна.Друг е въпроса,че през нощта се събужда най-малко по 7-8 пъти с рев.

# 26
  • Мнения: 3 478
Не Naughty. От самото начало си беше в отделна стая и не ми е правила проблеми по този въпрос. Сега вече като спи на голямо легло и може да става когато си поиска има дни в които се събужда в 7 сутрин, идва и си доспива при нас. Но вечер никога не е изявявала желание да спи с нас.

# 27
  • Мнения: 102
За нас тази тема е голям проблем.И до ден днешен 6годишната ни госпожица спи при нас в собствено голямо легло, което се намира непосредствено до спалнята ни. Спомням си, че не е минало много време, от както се уговаряхме и заплашвахме да си спи в леглото и нощем да не идва при нас. Сега обаче, по необходимост тя вече ще си има своя стая, защото очакваме още едно бебче. Обясних и че трябва да преместим нейното легло в стаята и и да сложим едно по малко на неговото място за бъдещото бебе. Но представете си каква беше реакцията и.... А мисля, че тя има и страх от тъмното. Просто не знам как ще се справим, когато настъпи момента Sad  

# 28
  • Мнения: 140
Винаги е спял в нашата стая-не ми се е нравела идеята Бубсън да спи сам някъде си,пък и е много по-сложно ако проплаче да стигна до него.А от една седмица се гушкаме и в едно легло-яде когато му е кеф(кърми се все още),спинка си като къпан и не се буди,заради зъбките,пък и такова блаженство да нанка до нас.Не ми се иска да пропускам такива мигове,заради шубето,че после нямал да е самостоятелен.Това че спи в отделна стая не е гаранция че детето се чувства добре там и че ще е по-самостоятелно от такова,спало с мама и тати. Peace

# 29
  • Мнения: 753
детето в кошарата, аз на спалнята, таткото в другата стая, от първия ден до днес

Общи условия

Активация на акаунт