Споделете - 26

  • 24 101
  • 1 368
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 029
Споделям, че имам ужасно ревлив, мрънкащ, лигав, неспящ син. Tired

# 76
  • Мнения: 2 716
Щом досега е сменяла с контрал, няма как да стане с шифт+алт.

# 77
  • Мнения: 4 371
Споделям, че имам ужасно ревлив, мрънкащ, лигав, неспящ син. Tired
Ама пък е хубав Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 7 474
Споделям, че свеки ще идва на гости и
ще донесе сготвено за цяла седмица  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 503
Мюриель, не ти остава нищо друго, освен да се обръснеш 0 номер.

# 80
  • Мнения: 4 371
Днес е много скучен ден в работата. Няма угодия, като имам много работа се оплаквам, сега нямам и пак се оплаквам,че тъпея Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 2 891
на мен пък ми се очертава работен бум от сряда нататък. Дупе да ми е яко!

# 82
  • Мнения: 2 070
Мерси Сикрет!!!

Изчезна иконката просто долу...

Ох, бебе куче е много зарибяващо, голям сладур.

Що така съм забравила да ви поканя на шествие За Рила и Иракли. В 17:30, аз тъкмо ще разходя детето. А в 19ч на Батенберг ще има концерт - продължение на шествието, с Остава и други, ей сега ще изровя инфото и ще пусна в някоя от зелените теми.

# 83
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 248
Споделям, че няма да готвя и посрещам гости вкъщи тази вечер Sunglasses Ще ме/ни водят на кръчма Party
Само с куп деца ще видим как ще е ooooh!

Аз получих на мейла си покана за този протест, ДеЩоВиди Peace

# 84
  • Мнения: 4 586


Хихи. Току що се запознах наживо с една съфорумка. Остават 64400.

# 85
  • Мнения: 4 371
Аз пък трябва да готвя, но вече се изчерпах. И нищо не ми се яде. В смисъл ей така да си кажа, че не съм яла нещо отдавна и да го направя.

# 86
  • Мнения: 1 629
Креми, пробвай Бронз(така се казва цвета) на Фериа на Лореал. Натам съм се ориентирала аз, ама още се чудя.

# 87
  • Мнения: 2 070
Айде да ви оспамя и тук, подробности в темата на Лигла - Където мина - трева не никне...

17.30 – 19.00 часа: шествие от Министерството на околната среда и водите на Славейков (по Графа, Алабин, Дондуков покрай Министерски съвет до площад Батенберг). Сборен пункт за шествието: площад „Славейков" до Министерството, 17.00 – 17.30 часа. Носете си много музикални инструменти, красиви лозунги, звънчета и кутийки-дрънчилки, за да загреем за концерта! J

 

19:00ч., площад „Батенберг" (на жълтите павета до бившето място на „Мавзолея") – начало на концерта!!! Музика за хората и природата благодарение на Остава, Балканджи, БГ з, Добри и Питкин, Андро Стубел , изпълнители на народни песни и танци

Умбра, мъж ти ще снима ли

# 88
  • Мнения: 1 113
Мюриель, не ти остава нищо друго, освен да се обръснеш 0 номер.

Стига пък вие! Кестенява трябва да се направи, щом не ще русо и червено. Пък и мисля, че на нея ще й отива.
Тук може да се видите как бихте изглеждали с различна дължина и цвят на косата. Иска регистрация.

Клонке, Лилия е дъщеря ми  Simple Smile

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 16:19 от Safo

# 89
  • Мнения: 442
Креми, пробвай Бронз(така се казва цвета) на Фериа на Лореал. Натам съм се ориентирала аз, ама още се чудя.

мюр, аз щях да ти препоръчам едно флорентинско /!!!/ русо на лореал преферанс. аз доскоро бях с този цвят, но пък точно тази боя не ми понесе скалпа.
мисля че този цвят на теб ще ти отива.

Общи условия

Активация на акаунт