Очна клиника вижън-недоволна съм!

  • 74 351
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
molia vi kajete ako niakoi e vodil deteto si vav vijan,moeto bebe e na 10 meseca i mai mu otkriha astigmatizam

# 16
  • Мнения: 984
molia vi kajete ako niakoi e vodil deteto si vav vijan,moeto bebe e na 10 meseca i mai mu otkriha astigmatizam

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239260.0
http://www.eyeclinic-den.com/

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 22:45 от kiki77

# 17
Прехваленият доц. Дъбов  е търговец и печалбар, не ходете при него. Преди години оперира катаракта на майка ми, взе маса пари, като дори за контролния преглед в рамките на 7 дни взе такса и в последствие се оказа, че зрителният нерв е увреден и майка ми загуби окото. Преживя ужасни болки, няма да ви описвам колко пари и нерви ни струваше всичко това. Сега е с протеза заради този лекар. Баща му навремето е бил добър офтамолог и д-р Дъбов, когато още не беше доцент, отвори кабинет в клиника в гр. Пазарджик, тъй като баща му е от този край и се ползва с добро име. И хорицата решиха, че това е бащата и хукнаха при него, като го наричаха професоре. Не го чух нито веднъж да каже, че не е професор и че това е баща му, просто се възползва от невежеството на хората и от авторитета на баща си. Познавам доста хора, които не са доволни от операциите при него, но никога не е отказал да вземе пари или подаръци, дори когато не си е свършил добре работата.

# 18
  • Мнения: 809
аз знам за тази клиника, че там по скоро има търговци, от колкото лекари,
особено великата Алексиева  Sick
съжалявам за това,което ти се е случило  Confused
Алексиева не беше ли от Визус.
Май не е една и съща клиника. Вижън е на Красно село, а Визус в Горна Баня.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 430
Пробвай се да се запишеш при акад.Петя Василева,чувала съм отлични отзиви за нея.Намира се в мед.център Пашев в кв.Сухата река в сградата на 18то ДКЦ,но повече подробности не знам,дали работи по каса и т.н.

# 20
Пробвай се да се запишеш при акад.Петя Василева,чувала съм отлични отзиви за нея.Намира се в мед.център Пашев в кв.Сухата река в сградата на 18то ДКЦ,но повече подробности не знам,дали работи по каса и т.н.

Специално от Петя Василева има масово недоволни пациенти.

Аз лично съм ходил при нея и не съм доволен. Имах сериозен проблем - язва на роговицата. С връзки се уредих във ВМА където ме намазаха с крем, направиха ми привръзка и окото заздравя за един ден!!!!

Петя Василева ме остави без превръзка и без никакви лекарства!

Баси нещастницата.

Благодарен съм че се уредих във ВМА. Яко подкопи дадохме но сигурно щях да ослепея, казвам ви много зле бях.

А бях само на 22!

Също специалистите в 7ма поликлиника срещу Централна гара - клиника "Зора" са внимателни и имат апаратура.

Една съседка от моя блок е с дегенерация на макулата но там и помогнаха много!!!

Вижън са търговци и са скъпчии.

# 21
  • Мнения: 13
Пробвай се да се запишеш при акад.Петя Василева,чувала съм отлични отзиви за нея.Намира се в мед.център Пашев в кв.Сухата река в сградата на 18то ДКЦ,но повече подробности не знам,дали работи по каса и т.н.

Специално от Петя Василева има масово недоволни пациенти.

Аз лично съм ходил при нея и не съм доволен. Имах сериозен проблем - язва на роговицата. С връзки се уредих във ВМА където ме намазаха с крем, направиха ми привръзка и окото заздравя за един ден!!!!

Петя Василева ме остави без превръзка и без никакви лекарства!

Баси нещастницата.

Благодарен съм че се уредих във ВМА. Яко подкопи дадохме но сигурно щях да ослепея, казвам ви много зле бях.

А бях само на 22!

Също специалистите в 7ма поликлиника срещу Централна гара - клиника "Зора" са внимателни и имат апаратура.

Една съседка от моя блок е с дегенерация на макулата но там и помогнаха много!!!

Да попитам за името на лекаря от ВМА и евентуално ако знаеш името на лекарството с което са те намазали защото аз съм със същият проблем от две години и не могат да ме оправят ходих къде ли не вкл. и при Василева ен брой пъти всеки път вдига рамене и само взима пари за прегледа и нищо!!! Предварително ти благодаря

# 22
  • Мнения: 13
По повод на казаното от Peter ot Lulin искам да те попитам при кой лекар си ходил във ВМА защото аз имам същият проблем от две годинил ходих във Вижън, 7ма поликлиника, Проф.Гугучкова, очна клиника зрение,Проф. Златева, и Акад. Василева. За казанато за Василева съм на 100% съгласна ходих над 10 пъти при нея и нищо само си давам пари за платени прегледи и ми говори някакви глупости и ми дава само някакви изкуствени сълзи. Пълна глупост! Дали си спомнаш с какво лекарство са те намазали и за името на лекаря. Много ще съм ти благодарна. проблема ми е много сериозен и вече много време не могат да ме излекуват. Предварително ти благодаря!!!

Общи условия

Активация на акаунт