Октомврийска дама или мъж , заваляха като проливен дъжд

  • 14 396
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 113
Здравейте момичета.
честито на всички нови мами,да са ви живи и здрави малките слънчица.а вие по бързо да се възстановявате.
Момичета благодаря ви за пожеланията.Изпреварихте ме.Аз докато се наканя да седна да ви пиша,вие ме изпреварихте.Сега ще се опитам да ви почерпя виртуално по една тортичка,за здравето на Мила,така бързо мина 1 месец,не е истина.

Джена оправяй се бързо.Много неприятно с тоз мастит.Дано се оттървеш леко.А как кърмиш сега?

Благородно ви завиждам Меги,Рали ,че сте наблизко и си ходите по бебешки на гости,аз тука няма с кой. Cry

Гледах и аз албумчето със снимките на бебенцата ни.Ми те наистина са най хубавите,душички направо да ги схрускаш . Hug
Отивам да храня,Мила пак зяпа.По късно пак ще намина. Heart Eyes Hug

# 46
Здравейте и от мен.Честито на всички нови майчета.Да се отчета и аз-на 11.10. в 8.04 станах майка на моето  прекрасно слънчице чакано с такова голямо нетърпение.Малката се казва Михаела,роди се 3140гр. и 49 см.Раждането ми беше трудно,но си заслужаваше всяка една болка,заради това малко сладко създание.Пожелавам на всички бъдещи майки да се насладят в най-скоро време на своите съкровища,които ви ритат в коремчетата и да усетят какво е да те дарят с първа невинна усмивчица.Успех на всички.И аз ще ви кача скоро снимчици  Grinning

# 47
  • София
  • Мнения: 104
Честита радост на мама Женя,Галентинас,Надин79 и Луна!!!
Дано не съм изпуснала някой.Останахме малко тези дето още сме в очакване,но и нашият ред ще дойде.Аз сега се връщам от козметик.Подготвих се за събитието Wink.
Искам да ви почерпя по повод 5-тата годишнина от сватбата ми.Днес ходих да си купя и подарък(мъжът ми не смее,че съм била претенциозна Grinning).Искаше ми се днес да е събитието,но...

Коки значи така е минал прегледа.Ама твоя термин е на Димитровден Simple Smile.Може тогава да се роди твоето мъниче.

# 48
Най накрая и аз да ви изчета  Simple Smile

ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ВСИЧКИ НОВООБЕБИЛИ СЕ МАМИ !!! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ СЛЪНЧИЦА И САМО РАДОСТ И УСМИВКИ ДА ВИ НОСЯТ !!!    smile3525  newsm51  smile3525  newsm51  smile3525  newsm51

ЧЕСТИТ МЕСЕЦ НА МИЛА НА МИШОНКА  newsm51

ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА МАРСА !!! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ОЩЕ ДЪЛГИ ГОДИНИ ЩАСТЛИВ И БЕЗОБЛАЧЕН СЕМЕЕН ЖИВОТ !!!    bouquet   bouquet   bouquet


Ние с Крум отдавна сме си в къщи , но докато ви изчета и те минаха 10 дни. Раждането мина много бързо и лесно за 2 часа ! Точно бяхме отишли на гости и в 22.30 усетих менструални болки и почнах да засичам пика на болката : контракции на 5 минути . Развали ни се гостито и направо тръгнахме към болницата. В  23.00 бяхме в болницата и аз бях с 2.5 см разкритие. Почнахме да попълваме документите за приемане и докато свършин контракциите ми бяха на 2 мин. Измерихме тоновете за 10 мин и ме провериха за разкритие - 6 см . Докато ми направят тоалета и усетих напън на втория се качвах на магарето и ми изтекоха водите и на четвъртия излезе Крум ! Имам 2 вътрешни шева от които вече няма и помен !!! На неродилите мами искам да кажа , че НЕ боли чак толкова много. Даже за мен беше поносима болка. Особено помага вдишване дълбоко и бавно издишване по време на контракциите !!!  Пожелавам на всички които им предстои раждане като моето !!! ( Е без двете шевчета разбира се ) ....

Аз отивам в албумчето да гледам, малки сладки бебешорковци и после пак ще се отчета    love001



# 49
Качих и няколко снимчици на моя малък мъж , който иска може да ги види в албумчето.  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 276
Честит син Жорко на Галчето!Да расте здраво и слънчево дете за радост на мама и тати!!! 


 
Честити бебоци и наЖеня  Надин79 и Луна!!!


Мишонка честит ви първи месец!Сигурно много сте порастнали?
Marsa честита ви годишнина - нека и занапред годините минават безоблачно!
Mirama количката ви е суперска и Калина е много доволна в нея!
Мегиии Алекс е със две мацки ама във парка на открито пред свидетели а Кари си кани гости в къщи!!! Аааа ще ревнуваме сериозно   Crossing Arms
Айде от нас да мине купонясвайте си по комшийски - ние не сме ревниви пък и Ивко си го бива  newsm10
Отивам че е време да се храниме и после пак съм тука макар и за малко!
tam tam Крум е много красив  smile3521 и какви големи очички има само!!! И между другото е одрал кожата на тате си ! Душица!

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 18:18 от Надя 73

# 51
  • София
  • Мнения: 1 555
Честит син на Галентинас! Много щастие и усмивки пожелавам на цялото семейство!
  smile3525 smile3525 smile3525
Честити бебоци и на Надин79, Луна и Женя!
newsm51 newsm51 newsm51

# 52
# 53
  • Мнения: 276
Абе много сте хубави бе Вярка!!! Пу Пу да сте живи и здрави! А Вярката се едно не е раждала - браво!

# 54
  • Мнения: 218
честито на мовите мами, всички бебчета са много сладки  bouquet
Аз да попитам имам силни менструални болки, на около 10 мин, дали това не са контракии и дали е време?

# 55
  • Мнения: 249
  Честит син на Галентинас         

Честити бебоци и на Надин79, Луна и Женя!
[color=magenta]ЧЕСТИТ МЕСЕЦ НА МИЛА НА МИШОНКА  [/color]

ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА МАРСА !!!

# 56
  • Мнения: 276
tsvetentse ако болките са придружени от стягане на корема - това са контракций!

# 57
  • Мнения: 285
Честито на всички нови бебчета!
Хайде, кой ще се престраши за направи и една темичка в Родени 2007 - за октомври си нямаме още Wink

# 58
  • София
  • Мнения: 1 555
Влизам с щъркелова новина:
  Днес в 12.57ч. minana e родила сладката принцеса Яна с мерки 3200см. и 50 см!  Heart Eyes Да е жива и здрава и да е радост и гордост на мама и татко! Бързо възстановяване пожелавам на мама! newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525

gabi - в Родени 2007 няма все още октомврийска тема, защото не всички мами са родили. Ще се преместим дружно там в края на октомври, когато се появят всички бебоци.  Party

# 59
  • Мнения: 24
Ох, два дена не съм писала и колко много бебоци! Ура!  Hug
И така:
ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА МАМИ MIMETO_IV, VIARKATA,GAL4ETO , GALENTINASS, LUZ ,LUNA, JENIA',NADIN79 И MINANA! newsm51 smile3525 newsm51/надявам се да не съм пропуснала някоя мама/ БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ С ВАШИТЕ БЕБЧЕТА!

Честита месечинка на МилаTwo Hearts
Вярно колко бързо минава времето!?! Whistling
Честита годишнина на Марса! Много да се обичате , да живеете в спокойствие и разбирателство! luvbed

Аз съм си все  така preggo. Вече наистина нямам търпение , макар че днес бях на ЖК и доки каза , че май ще си откарам до термин , че даже и след това!  Weary А, толкова много ми се иска и на мен да си гушна мушморока ! В понеделник съм на преглед за разкритие при докито , при което ще раждам. Надявам се поне едно пръстче да мине!  newsm53
Gabi, не ни изоставай така / мамите с  preggo още/ . Нека вярно всички да родим и тогава да направим новата темичка в Родени2007. Че иначе ще ни е гадно и самотно!  smile3518

Общи условия

Активация на акаунт