Магазин Синди, Бургас!

  • 6 625
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 814
 Съжелявам, но не мисля че се е развикала ако е нямало защо. С Таня лично се познавам и мога те уверя, че не е такъв човек. Все пак тя носи отговорност за стоките в магазина и ако нещо се повреди трябва да го плати от джоба си. Съгласна съм с Mopsy, че детето не трябва да прави каквото си иска и да става на неговата

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 458
Привет
Тъкмо днес и аз щях да пускам тема за Синди.Снощи ходихме с мъжа ми да питаме евентуално дали нямат една част за количката ни понеже се счупи и на нас ни се развикаха за същата количка да не сме я пипали,че струвала 200лв,а мъжа ми държеше малката за ръка и и обясняваше "че това е за принцеса и тати утре ще и я купи",на мен също ми стана супер тъпо и повече там няма да стъпя.
И моето мнение е,че в магазин за играчки на децата не трябва да им се прави забележка това не пипай онова не гледай в крайна сметака детските магазини са за децата и аз купувам играчки който привличат вниманието на малката (само ще вметна,че по време на комунизма бях ходила в Москва,а там нещата бяха много по-сериозни отколкото тук и в магазините за играчки,който бяха огромни всички играчки бяха на разположение на малките и ако им харесаха след като си поиграят с тях тогава ги купуваха).Просто нашето е криво разбран бизнес,след като е толкова скъпа тая количка ,защо са я сглобили и изложили в магазина и ако аз трябва да я купя такава сглобена и висяла 1г ще искам или друга опакована или тая ама намалена както се продават мострите в магазините по цял свят.
Напълно подкрепям авторката на темата.

Просто магазина губи клиенти ама те си знаят щом са им в повече.

Общи условия

Активация на акаунт