Диета "Японско чудо" - 10 част

  • 15 137
  • 319
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 130
newsm43 newsm43 newsm43
голям провал за мен, пак съм на стартова позиция Sad
много ви се радвам че сваляте ама аз не мога да си преборя апетита
Можеш, можеш ... айде че те настигнах - тази сутрин съм 67.300  Party Равносметката е за 5 дни -2.200 - ма ми се виждат малко за толкоз глад - снощи вечерята беше ред да се пропуска, сутрин пък едно кафе закуска ли е  Crazy и до наобяд - и направо си си избутал една лунна ... Наобяд трябваше да ям "2големи парчета пилешко месо" - така пише - мислех си че мога да изям цял вол, но резултата беше че едва една тънка пържолка можах да сразя само - ми корема ми се беше свил като стафида  Crazy Crazy Crazy Продължавам си смело напред ама Каприсче стягай се - не ме зарязвай и ти като Галатейчето  Praynig Трите бяхме почти едни килца и по вас си сверявах часовника - т.е. все ви гоня - хайде пак така   bouquet  bouquet  bouquet
Pokcu утре съм на 2 рожденни дни, а в понеделник на още един  ooooh! ooooh! ooooh! направо не ми се мисли  #Crazy
Силве туй чесънче дето си го слагаш не те ли разяжда още повече бе човек, на мен би ми действало още по.... гладно  Peace

# 16
  • Мнения: 352
Скорпионче останахме си само двечките май.Трябва да ти кажа,че чесънчето ми идва направо страхотно.Така ми овкусява и подлютява яйцата,че ми се струват деликатес направо.
Умирам вече от глад и пия ментов чай за залъгване на лакомията.

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 15:31 от Силваната

# 17
  • Мнения: 1 130
Аз обаче съм на работа - направо ще ги застрелям тука ако си хапна и чесънче наобяд с яйчицата  Mr. Green пък ако го правя вечер няма да се спра - много ми отваря апетита  Crazy Малко сме ама пък сме сЮрьозни и Убави  Laughing те и другите ще додат пак - чакай да почне утре, вдругиден лошото време да не могат да миткат тук-там и си седнат на дупетата  Laughing и ще додат пак - а ние до тогаз ще сме напред с матриала  Whistling Whistling
Правилно - пълни тумбака с чая  Peace Аз хич не го долюбвам ама вече се примирих - пия го и това си е - пуста муй хубост  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 352
Scorpi аз след тоз рожден ден си мисле дали има смисъл да продължавам ooooh!накрая реших че съм гладувала 10 дена и с прегрешения или без ще си довърша диетата bowuuЧудя се обаче какво да почвам след това чудо newsm78Преди да почна с диетите изобщо не си падах по сладки неща и даже ми беше много странно,обаче от както се ограничавам все едно шоколади са ми в главата,едни бисквитки...ужас dohПък съм си казала че няма да се предавам Praynig
Айде много мунусчерта на всички  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 130
Pokcu правилно си решила - довърши диетата  Peace Все пак ти остават още 4 дни, което си е почти 1/3 от цялата диета и освен това можеш 14-я ден да си ръбаш яйчица или месце със салатка вместо да имаш "вечеря по желание" напр.  От диетите съм пробвала туй японско чудо някъде януари-февруари; после пробвах Скарсдейл - ама там си иска повече време за сваляне в сравнение с японкото; после правих Страхотната диета - тя ми хареса защото беше лятото - при нея се яде повече кисело мляко с плодове и някои дни има въглехидратни или белтъчинни . Харесвах я, но трябваше да се сменя, защото организма свиква и не сваля. Препоръчвам ти я - ако искаш я прочети да видиш за какво става въпрос. Аз също се чудя с какво да продължа, защото таз диетка ще я приключа след 9 дена - 8 и половина вече \половин ден мина  Laughing\ - и сега се замислям за "90-дневната диета" - че е по-лека и става за студено време . Та така - все ще го измислим - за това сме тук да си помагаме   bouquet

# 20
  • Мнения: 352
да и аз мисля 14 вечер да си хана пилешко и салатка Simple SmileИначе днес ми е 12 ден-остават ми още 2 само.Аз също се колебая между страхотната диета и тази 90 дневната,само че клоня повече към страхотната. ThinkingВ 90 дневната ми се струва много яденето newsm78специално за мен де-не си представям просто как ще ям пица и торта и ще отслабвам,макар че много ми се иска TiredМен картофките,ориза и хляба ми се лепват право на дупето ooooh!а как си мечтая за една баничка или солен кекс.  chefИначе една приятелка свали 6 кг с 90 дневната диета..ти колко свали със страхотната? Blush

# 21
  • Мнения: 1 130
Не мисля да ям в големи количества ако започна 90 дневната - просто ще ям разрешени храни, но в малки количества - това е. Със страхотната свалих около 6 килца - ама беше лято, ходихме на почивка и после има повече излизане и бира с картофи  Mr. Green и затуй баш резултата не беше много добър - диетката е чудесна и ако можех пак щях да си я правя, но просто ми трябва друго - организма ми свикна и това си е  Crazy Важното е да си стискаме със зъби и нокти и малкото свалено - после задържане и после пак - докато успеем - ама ще ... няма начин  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 352
ми аз за това все се връщам към японското  Confusedимам чуството че малко като кача храната над тази която се яде в японското и почвам а пълнея Cry

# 23
  • София
  • Мнения: 515
Здравейте!Дали ще може и аз да се присъединя към вас? GrinningОт няколко дни чета темите и страшно много ми хареса Японското чудо,както и резултатите. GrinningЗапочнах я от днес.Сутринта пих кафе без захар,на обяд си изядох две яйчица без сол,а за вечеря ще хапна салатка.Нямам възможност да ям месо.Дали ще е проблем? newsm78

# 24
  • Мнения: 67
Здрасти Наталчето ,добре си ни дошла,а за месото не вярвам да има проблем  Peace
Аз до тук съм 5 дни и  -3кг и 400гр  ,доволна съм  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 515
Здрасти Наталчето ,добре си ни дошла,а за месото не вярвам да има проблем  Peace
Аз до тук съм 5 дни и  -3кг и 400гр  ,доволна съм  Hug

Мерси! PeaceБраво за резултатите! Hug

# 26
  • Мнения: 352
drazahus браво за резлтатите  bouquetискам и аз такааа... ooooh!оф момичета нещо съм много изнервена и постоянно мисля за ядене,а това изобщо не е в мой стил.От диети и лишения аман вече,ама на ....инат smile3511 smile3514

# 27
  • Мнения: 170
Роксивсе едно аз съм го писала амааа няма как ,нали ще станем убавици newsm03
Нарочно си ходя със старите дрехи и не си купувам нови да имам стимул,но и аз понякога се изнервям, хем съм дебела, хем няма какво да нося   smile3515
Наталка добре дошла newsm51 Вегвтарианка ли си?Месото можеш да замениш със  ЯЙЦА
 smile3511 smile3511 шегувам се.
DRAZAHUS браво .давай напред
Е момичета вече съм добре,но мама ми е на гости и не става да започна от днес.
От понеделник съм с вас.  love001

# 28
  • София
  • Мнения: 515
Здравейте! newsm03Как сте?Точно щях да питам месото дали може да се замени с нещо и с какво?

# 29
  • Мнения: 170
Наталка освен с риба друго не се сещам.Ядеш ли риба?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт