Само на моят мъж ли не му върви?

  • 3 938
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
Откакто сме заедно все има проблем с намирането на работа,а вече е на възраст,в която се предполага че трябва да си постигнал нещо в живота. А той нищо. CryВярно,че е добър,обичаме се,ама когато се чудим откъде да намерим пари, любовта,поне за мен,остава на заден план. Сега съм в майчинство,но до скоро аз изкарвах повече пари и добре,че съм аз. Ама вече се питам докога,като не може да ми даде сигурност за мен и детето. Ще кажете,ми да си мислила,преди да го вземеш,и може би ще сте прави. Не съм материалистка,но вече доста ми дотежава да нося товара на мойте плещи,въпреки че и той го изживява. Ще се радвам да не ме критикувате,понеже и без това ми е доста тежко и никакво. Винаги съм го подкрепяла,но знаете ли какво е да ви каже" Ми от днес не съм на работа",вече се чудя кой е крив,кой прав-той или шефовете му. Сега е пак без работа,а обувки на детето за зимата ще трябват..............
Извинете ме за многословието,ама ми е адски депресивно,а и няма с кой да споделя.
Ами ако наистина го изживява да се вземе в ръце,защото на приказки много може да се обещава,изживява и.т.н,но друго е да  има конкретни действия и да виждаш,че човека до теб прави нещо по проблема.Тогава разбира се трябва задължително да го подкрепяш и насърчаваш.Успех ти желая,да се пребориш,аз лично не вярвам мъж да се промени,може би само ако разбере,че те губи т.е като опре ножа до кокала.

# 16
  • София
  • Мнения: 397
Поговори с мъжа си поне да не напуска едната работа,преди да си е намерил друга. Хубава-лоша,но да има някакъв доход и от негова страна. То е ясно ,че не може всички да са преуспели и че не се преуспява за ден-два,но с бебе в къщи вече не може да си позволява да остава безработен.Нека споделя с теб проблемите преди да реши да напуска и търсете заедно решение,вместо да те поставя пред свършен факт. А за принцесата в колиба-слугиня в палат по-добрър вариант ли е? Идеални неща няма и никой не живее като в приказка, освен ССФ де Wink.

# 17
  • Мнения: 196
Ми наистина освен "такъв си го избрала" какво друго може да се каже?

Мъжете са различни, не всеки един може и обича да работи и изкарва пари. Ако във вашето семейство ти си по-силната и по-оправната, просто си прехвърли майчинството на мъжа ти и излизай на работа - поне няма да се чудиш за обувките на детето.

# 18
  • Мнения: 157
Моя съвет е да не го поощряваш когато реши да си смени отново работата.Дори да ти се оплаква колко е тежко,колко е трудно как го ядосват ти си мълчи.Чувала съм от психолози, че децата се възпитават по този начин(въпреки , че за него е малко късно но опитай:/Когато срещнат трудности в училище те искат да сменят или класа или училището за да избегнат трудностите и борбата и когато родитела е всеки път съгласен с желанието на детето това се превръща в начин на живот.Дали в училище или на робота , разлика няма .Имам познати които не се задържат повече от 2 месеца на работа защото все нещо не им е угодено и все някой им е крив.

# 19
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Вярвам, че човек сам си кове съдбата!

# 20
  • Мнения: 1 800
Ако не е в него проблема и е отговорен човек ще си намери и задържи на работа сега, когато сте с дете.
    Зет ми в началото на брака си, не е могъл да си намери нормална работа и е сменял доста, но сега от години работи на едно и също място и издържа семейството си.

Ако е просто мързелив ще си намира извинения.
    Познавам( задочно) един такъв търтей, за който няма добра работа и достатъчно пари (няма и образование, но забравя за това). Сега жена му е бременна, а той от 4 месеца е безработен, не защото няма, а не иска. Живее при майка си, тя издържа и него и бременната му съпруга, че и тя тoлкова мързелива
 ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 044
Има всякакви хора, светът е шарен и мирогледът ни е много различен. Някои хора са работохолици, други работят толкова, колко изискват от тях и нито минута повече, други изобщо не си дават зор.
 Мой познат/не конкретизирам нарочно/ дълго бе без нормална работа, в кофти фирма, не получаваше често заплата или пък я получаваше със закъснение. В този момент и жена му работеше нискоквалифицирана работа и нейния доход бе нисък. А имат две деца! И двамата са с висше образование, владеят чужд език. Но направо си гладуваха!  Rolling EyesЧудех се и се маех, какво правят тези хора, защо не вземат няккави мерки, да потърсят друга работа в друг град, в чужбина, да се захванат със собствен бизнес - имат имоти, но не ги продават, не инвестират в нищо. Просто си кротуват и гладуват.  Rolling EyesНаправо не ги разбирах - те твърдяха, че работа няма и толкоз! Shocked
И изведнъж на мъжа му предложиха работа, абсолютно случайно, без да е търсил - шефско място, кола, телефон и супер заплата.Три години и повече бяха добре финансово, подмениха обзавеждането в къщи, облякоха се, попътуваха. И внезапо мъжът каза, че тази му работа е кофти, големият шеф е кретен и не заслужава работник като него и напусна! ShockedВъпреки че помни какво беше без пари, пак напусна. Просто каза, не ми пука, аз тама не мога да работя и толкоз! Сега отново гладуват.Нямат спестени пари, всичко е харчено текущо. Жената подкрепя мъжа в това му решение и гладува с него.
Не ги разбирам, странни са ми, не бих могла да живея у тях, но те не ме и канят Laughing Животът си е техен. Така го разбират, така го живеят. 

# 22
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
не е само на твоя мъж, повярвай ми
и при нас беше така, мъжът ми е с две висши образования, смятам, че е достатъчно интелигентен, но в работата провал след провал - в смисъл, че почва работа и все нещо става, започнах да си мисля, че проблемът е в него
той се чувстваше зле от цялата тая работа и накрая реши да замине за чужбина, сега си работи там и няма такива проблеми с постоянна смяна на работа, явно проблема е в другата страна, коята винаги се мисли, че може "да коли и да беси"

# 23
  • Мнения: 660
На повечетмъже не им върви защото искат всички да са шефове и не могат да си потърсят по нормална работа,а все чакат да дойде неочакваното и така до възраст когато никаква работа не могат да си намерят... Rolling Eyes
синдрома и комплекса на бг мъжа вече жената да прави всичко... Naughty

# 24
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
На повечетмъже не им върви защото искат всички да са шефове и не могат да си потърсят по нормална работа,а все чакат да дойде неочакваното и така до възраст когато никаква работа не могат да си намерят... Rolling Eyes
синдрома и комплекса на бг мъжа вече жената да прави всичко... Naughty

и ти си права

# 25
  • Мнения: 108
За мен това не е отговорен родител.
Ако детето ти няма храна, има нужда от дрехи и обувки, мисля че трябва да се хванеш на каквато и да е работа,като междувременно това не те спира да търсиш работа, която те устройва!

# 26
  • Мнения: 1 156
здраве
а бе това е мног деликатна тема 6тото невьрвежа е до време а после някои имат навика да се отпуснат по те4ението и ние сме имали такцв период иа ко трябва да сьм 4естна ве4но сме на границата между имане и нямане. но тези периоди се изживяват, преживяват и тн, наистина е много важно подкрепата и разбирането от страна на жената , но ако положението отива на тотален срив се взимат крути мерки. между другото не знам дали сте забелязали но мьжете реагират на запове а не на молба така 4е ако е нужно влиза6 в ролйата на 6еф и вццвежда6 ред и дисциплина в редиците на армията
успех и да не ти пука
вси4ко 6те се оправи аз сьм сигурна
важното е и ти да го вярв6, може и някаде много дьлбоко в себе си но да го вярва6

# 27
НЕ Е САМО ПРИ ВАС АЗ МИНАХ 50 ТЕ И ДОСЕГА СЪМ СМЕНИЛ НАД14 РАБОТНИ МЕСТА НЕ E ДО ЧОВЕКА ПРОСТО КОГАТО В НАШЕТО ОБЩЕСТВО ТЕ ВИДЯТ ЧЕ МОЖЕШ НЕМОЖЕЩИТЕ СЕ СЪЮЗАВАТ ЗА ДА ТЕ СМАЧКАТ И ЗА ЖАЛОСТ ГО ПОСТИГАТ  .ЯВНО ТОВА Е ЗАБОЛЯВАНЕ НА ОБЩЕСТВОТО . АКО БЯХМЕ НОРМАЛНА НАЦИЯ СЕГА ЩЯХМЕ ДА ИМА МЕ СТАНДАРТ ПО ВИСОК ОТ ГЪРЦИТЕ И РЕАКТОРИТЕ В БЕЛЕНЕ ЩЯХА ДА РАБОТЯТ ККАТО ИНЯМАШЕ БАНДИТИ И ПОЛИЦАИ ДА УПРАВЛЯВАТ ВСИЧКО .ПРОСТО УПРАВЛЯВАТ  НИ  неДорасляци  ЗА ТОВА СМЕ НА ТОЗИ ХАЛ СТРАХ НИ Е ДА ИМ ГО РЕКНЕМ ЩЕ СИ ЗАГИНЕМ НО ЩЕ ЗАГИНЕ И ТИЗИ НОРМАЛЕН ЧОВЕШКИ МОРАЛ НЯМА ДА ГО ИМА.
""ЗА КАКОШКА НЯМА ПРОШКА А ЗА МИЛИОНИ НЯМА ЗАКОНИ """
ЗА ТОВА СМЕНЯМЕ ПОСТОЯННО РАБОТА ДЪРЖАВА И КАКВО ЛИ ОЩЕ!! Peace

 newsm78 #2gunfire Joy

# 28
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Просто каза, не ми пука, аз тама не мога да работя и толкоз! Сега отново гладуват.Нямат спестени пари, всичко е харчено текущо. Жената подкрепя мъжа в това му решение и гладува с него.

Тези и двамата не са наред Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 2 271
НЕ Е САМО ПРИ ВАС АЗ МИНАХ 50 ТЕ И ДОСЕГА СЪМ СМЕНИЛ НАД14 РАБОТНИ МЕСТА НЕ E ДО ЧОВЕКА ПРОСТО КОГАТО В НАШЕТО ОБЩЕСТВО ТЕ ВИДЯТ ЧЕ МОЖЕШ НЕМОЖЕЩИТЕ СЕ СЪЮЗАВАТ ЗА ДА ТЕ СМАЧКАТ И ЗА ЖАЛОСТ ГО ПОСТИГАТ  .ЯВНО ТОВА Е ЗАБОЛЯВАНЕ НА ОБЩЕСТВОТО . АКО БЯХМЕ НОРМАЛНА НАЦИЯ СЕГА ЩЯХМЕ ДА ИМА МЕ СТАНДАРТ ПО ВИСОК ОТ ГЪРЦИТЕ И РЕАКТОРИТЕ В БЕЛЕНЕ ЩЯХА ДА РАБОТЯТ ККАТО ИНЯМАШЕ БАНДИТИ И ПОЛИЦАИ ДА УПРАВЛЯВАТ ВСИЧКО .ПРОСТО УПРАВЛЯВАТ  НИ  неДорасляци  ЗА ТОВА СМЕ НА ТОЗИ ХАЛ СТРАХ НИ Е ДА ИМ ГО РЕКНЕМ ЩЕ СИ ЗАГИНЕМ НО ЩЕ ЗАГИНЕ И ТИЗИ НОРМАЛЕН ЧОВЕШКИ МОРАЛ НЯМА ДА ГО ИМА.
""ЗА КАКОШКА НЯМА ПРОШКА А ЗА МИЛИОНИ НЯМА ЗАКОНИ """
ЗА ТОВА СМЕНЯМЕ ПОСТОЯННО РАБОТА ДЪРЖАВА И КАКВО ЛИ ОЩЕ!! Peace

 newsm78 #2gunfire Joy
Е, извинявай, ама това звучи много смешно. Толкова си можещ, че чак подтискаш неможещите и те се съюзяват срещу теб?!? Я спри да мислиш, че Земята се върти около теб и се приеми, като един от всички!

Общи условия

Активация на акаунт