Фотошопки творят за Коледния базар!

  • 17 153
  • 446
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 11 607
Май нищо не е организирано все още! Хайде, казвайте какво ще правим, какво ще правим с картичките, как ще ги разпечатваме, че няма много време!

Мира, питайте на ЛС Джулис ако ви трябва печатница.....По напред май ви дадох профила и....

# 421
  • София
  • Мнения: 6 743
Нямаме много време за печат, а и толкова пари  Blush
За това исках да ви питам дали  и кой ще се включи в разпечатването на снимки от готовите файлове и кой има време и възможност да пусне анкета за картиките  Blush Embarassed  Embarassed  Embarassed

В снимкитеви.ком 10/15 са по 15 стотинки бройката  Hug
Моля , пишете какво мислите  Embarassed

# 422
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Дамаянти, аз ще пусна анкета, няма проблем. Peace
Момичета, за плакат няма засега да има гласуване, от ДБМ ще си изберат кой да използват. Естествено, после ще съобщим името на щастливеца!
Колкото до анкетата за картичките-ще бъде без картинки, само с името на файловете. Просто 130 и повече снимки ще натоварят много темата. И ще ми трябват сигурно два дни за да направя линковете. Тази вечер и утре ще преименувам някои файлове и ще ги подредя по азбучен ред, така че не се учудвайте кой и защо го е направил.
Моля, ако някой все още не е качил в конкурсните албуми работите си, да го направи до утре - 20 ноември до 21 часа бг време!
Има все още работи, чиито имена не съдържат никовете на авторите! Ако до същото време не бъдат преименувани ще ги изтрия, колкото и да са хубави

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 22:59 от микки

# 423
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ако някой от организаторите на базари в другите градове си хареса плакат, ще му предоставим файла за отпечатване. Може да се свърже директно с автора, името на файла е никът му във форума. Или с мен.

# 424
  • Мнения: 1 884
Качвам и моите неща, съвсем ги бях забравила - срамота.  Embarassed
микки даже и темата бях забравила, честно  Joy

# 425
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ти пък, мълчи си, никой друг не разбра Grinning

# 426
  • Мнения: 1 884
Ти пък, мълчи си, никой друг не разбра Grinning
Whistling Whistling Joy

# 427
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Ето ги и моите последни:


# 428
  • Мнения: 2 270
Микки аз съм направила 2 плаката за Русенкия базар,но те са върху снимка/не са на едноцветен фон/да ги качвам ли?

# 429
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ани, разбрахме се с Дамаянти да няма гласуване за плакат, всеки град ще си хареса. Качи ги, може и на някой друг да му харесат Peace

# 430
  • Карлово
  • Мнения: 4 034

Бихте ли могли от елементите на тези плакати да спретнете един файл (с размерите на правоъгълник както в подписите, например), който да сложа в началната подстраница на нашата фирмена Интернет страница, от който ще има препратка към една нова подстраница в сайта ни, посветена на базара - информация за мероприятието и снимки на продуктите, които ние ще предоставим. Това го измислихме с една приятелка, като й казах какво правим за базара и тя предложи да разпространи по вътрешната им поща линк към тази подстраница с цел хората да разберат, че ще има такова нещо в МОЛ-а - става въпрос за доста голяма организация непосредственио до МОЛ-а (съботата е работен ден). Смята, че колегите й ще проявят интерес към мероприятието ... Оттам тръгна идеята по този начин да запозная още хора с мероприятието, сега си "обръщам в главата" с местоработата на приятелите и познатите
Цитирам го от темата за вълшебствата!

# 431
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Хей, почакайте, след малко се прибирам вкъщи и ще кача и моите неща в общия албум. Да, някои мои неща не са с ник-а ми, но ще го оправя, обещавам!

kalaza, втората ти картичка е страхотна.

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 18:50 от MiRa_55

# 432
  • Мнения: 858
Дамаянти ще ги подлепваме ли с картон или само като снимки-как е по добре newsm78

# 433
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Оправих и моите картички в сайта.

# 434
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мира, ти добре си ги оправила.
Само не разбрах кой качи след теб пак без ник

Общи условия

Активация на акаунт