H2O Стийм Моп от рекламата

  • 10 160
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 784
Аз си бях купила от онези другите уреди за почистване с пара - различни са, но принципът е същия - та да ви кажа, с тази пара нищо не се чисти, фугите си искат търкане с препарат и това си е ......... Този Стиим Моп може да замести ежедневната стирка,  но основното чистене, след което фугите и плочките да светят, може да се постигне само с препарат и четка!

# 16
Здравейте мами, отдавна не съм се включвала, ама то е защото чаках пустия Стийм моп. Е, да ви кажа, така и не го дочаках. Минаха вече 3 седмици, а трябваше да пристигне за 4-5 дни както ми каза операторката (Калина й викат). И вчера когато се обадих да си проследя поръчката ме сюрпризираха и ми казаха, че видите ли нямали го в наличност, на което аз побеснях и се отказах от поръчката. Ми казах им, че когато ми я доставят аз трябва да съм коректна и да си платя, а къде е тяхната коректност? Защо подвеждат клиентите си?
Операторката Калина Вълчева не беше много изненадана от отказа ми, което ме навежда на мисълта, че вероятно доста хора се отказват или пък връщат продуктите... Така или иначе мина ми мерака... Ще си карам без него.
П.С. Имам приятели от Англия, които са го имали и ми казаха, че е болкук... Е, това е ....

# 17
Здравейте мами, отдавна не съм се включвала, ама то е защото чаках пустия Стийм моп. Е, да ви кажа, така и не го дочаках. Минаха вече 3 седмици, а трябваше да пристигне за 4-5 дни както ми каза операторката (Калина й викат). И вчера когато се обадих да си проследя поръчката ме сюрпризираха и ми казаха, че видите ли нямали го в наличност, на което аз побеснях и се отказах от поръчката. Ми казах им, че когато ми я доставят аз трябва да съм коректна и да си платя, а къде е тяхната коректност? Защо подвеждат клиентите си?
Операторката Калина Вълчева не беше много изненадана от отказа ми, което ме навежда на мисълта, че вероятно доста хора се отказват или пък връщат продуктите... Така или иначе мина ми мерака... Ще си карам без него.
П.С. Имам приятели от Англия, които са го имали и ми казаха, че е болкук... Е, това е ....
P.s. Abe iztekla mi be6e sesisqta, 4e se naloji da pi6a kato gost  newsm78

# 18
Сега видях темата,добре че си се отказала.Нищо не чисти само изпуска много топла пара,абсурд  да почисти фугите без да търкане,може да помогне да размекне някое застояло петно например,но за тия пари не си заслужава.

# 19
Съгласна съм. Нищо, че не съм го виждала вече размислих и се радвам, че беше навреме...  Naughty

# 20
  • Мнения: 984
много благодаря, размислих и аз, ще си вложа парите в нещо друго  Hug

# 21
  • Мнения: 82
Много благодаря за тези полезни размисли и мнения. И аз се чудех дали да го взема , но се отказах!!! Май, че Рейнбоу си остава номер 1 за сега, но цената му.........  #Crazy

# 22
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Много благодаря за тези полезни размисли и мнения. И аз се чудех дали да го взема , но се отказах!!! Май, че Рейнбоу си остава номер 1 за сега, но цената му.........  #Crazy

еми и аз се отказвам тогава Sunglasses, а Рейнбоу чисти наистина много хубаво, но не и фугите - пак си ги търкам на ръка, след като съм минала с него. Така се надявах с този Стийм моп да си спестя гъзенето над плочките Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1
taka se nadiavah da kajete ne6to hubavo za tozi mop...pak reinbow ne e panaceia ..imam go

# 24
Ами...майка ми си го купи в4ера и днес решихме да го пробваме! На гладка повърхност (теракота,дюшеме) е много добре,оба4е за килими и мокети е гола вода!!! Пробваме го ние на килима то протече резервоара,пара неизкарва нз защо така!!! Просто ви казвам,за да знаете и вие!!!

Общи условия

Активация на акаунт