Не мога да спя от болки в ставите

  • 16 655
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14
Да се запиша и аз. Мен не ме боли таза, но пък ме удари в пръстите на ръцете Sad. Освен, че изтръпват нощно време, кокалчета ме болят ужасно. Задавам си въпроса - дали ще мога да се цедя с помпа / ако се наложи/ в това състояние  newsm78 . И тъй като ми е първа бременност, се надявам да отшумят нещата като повечето след раждането

# 31
  • София
  • Мнения: 17 592
Пробвай полуизправена, с възглавница между краката. Не помага, но все пак малко облекчава болката.

# 32
  • Мнения: 60
Да се запиша и аз. Мен не ме боли таза, но пък ме удари в пръстите на ръцете Sad. Освен, че изтръпват нощно време, кокалчета ме болят ужасно.
И при мен беше така. Не само пръстите ами и ръцете до лактите ми изтръпваха и дори не можех да спя от болка и то от съвсем началните месеци на бремеността /някъде 3-4 м./. притеснявах се, че няма да мога да държа бебчо като се роди. накрая толкова ми бяха изтръпнали ръцете, че не усещах върховете на пръстите си, като прибавими  болкта в таза картинката беше пълна:) отговора на гинеколога беше - разтягат се ставните връзки, а на невролог -епикондилит. за облекчаване на таза спях с възгланица м/у краката и ако можеш с една подпирай и кръста - дано да те облекчи?Simple Smile
Важното е че се оправи от самосебе си /дано?Simple Smile/ след раждането. е мина около 1 месец. сега по изтръпват ама от разнасяне.

# 33
  • Мнения: 108
Аз имах силни болки в тазовите стави, не можех да ходя нормално още от втория месец та чак до петия, когато направих курс със иглотерапия - безвредна е за бременни и болката изчезна напълно, бях като перце! Върна се чак в 9 месец, когато няма как бебето е много голямо вече. Курса е с индивидуална продължителност и е скъпо - 30 лева на сеанс, аз направих 10 тина сеанса но не съжалявам защото болката беше ужасна. За да не правя реклама на лекарката тук ако някой иска да драсне лично съобщение мога да му дам координати.

Общи условия

Активация на акаунт