Avon - обсъждане на продукти - 2

  • 31 467
  • 628
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 835
Моля, някой да ми каже малко повече информация за единичните сенки на стр. 33 от каталог 14. Колебая се дали да си взема Nude None или Chestnut. Кажете ми покривни ли са, силни ли са цветовете и дали си отговарят на снимката в каталога.

Много благодаря

Имам Nude и да ти кажа - абсолютно се слива с цвета на кожата. Все едно си без сенки. Предполагам че и другият не е така наситен като в брошурата.

А портмонето може да се вземе и без чантата, с покупка на продукт от стр. ... до стр. .... Wink

# 121
  • София
  • Мнения: 426
някои неща са им качествени като кремовете за крака но имат и боклуци

# 122
  • Мнения: X
Искам да попитам за маската за лице от серията планет спа с ориз и саке хубава ли е? Simple Smile Предварително благодаря за отговорите!  bouquet
Мирише много хубаво, но лепи страшно много и направо бях уплашена,че действа като кола маска за мъхчетата по лицето. А недай Боже да си мацнеш без да искаш на веждите от нея, така скубе,че може да се простиш с тях.

# 123
  • Мнения: 589
Пък аз съм се хвърлила този брой върху чантата и портмонето... и две колиенца, ммм  Laughing

Ох, и аз въздишам по чантата и портмонето и много ми се иска да си ги купя.

Ами защо пък не  Laughing? Цената за това, което е на снимката, е супер  Peace
щ

Тя наистина е добра, но ми се събраха много разходи и май няма да мога да си я купя

 Sad следващия месец тогава. Като гледам как са си разнообразили асортимента от последния път, в който поръчвах, все ще има още някоя сладка чантичка  Grinning

# 124
  • Мнения: 1 028
Ма майко гледах вчера всички цветове на новата пудра с минералите,един с един няма да е като в каталога,направо късмет ще да е ,ако си уцелиш цвета. ooooh!

# 125
  • Мнения: X
Ма майко гледах вчера всички цветове на новата пудра с минералите,един с един няма да е като в каталога,направо късмет ще да е ,ако си уцелиш цвета. ooooh!
Поради същата причина бях решила да ги пробвам първо на мостри, и да се спра на някакъв нюанс. Пробвах фон дьо тена Personal Match  и се спрях на Nude. Но в последствие не взех от фон дьо тена а от муса същия тон. Оказа се че и от nude до nude има разлика. На всичкото отгоре като ми пратиха мострите в кашона не бяха всички,а ми бяха фактурирали дори и тези,които липсваха. Така че следващия път като стане въпрос за пудра или фон дьо тен изобщо не мисля да се занимавам с Авон. #Cussing out

# 126
  • Мнения: 1 028
Е тъй де,ама те пудрите нямат мостра,как да стане?

# 127
  • Мнения: X
Е тъй де,ама те пудрите нямат мостра,как да стане?
Mr. Greenами слагаш главата в торбата и ходиш като набрашнена котка в стил Ivory, примерно , след това обяснваш,че НЕ ,не си болна, не си пред припадък и още повече- не си последователка на Марсел Марсо, нито на Олег Попов и казваш на околните,че просто някак си трябва да свикнат с новата ти визия. Flutter

# 128
  • Мнения: 36 170
аз си поръчах една Алмонд, ако не пасне цвета - някой ще "намаже" Simple Smile

# 129
  • Мнения: 8 476
Е тъй де,ама те пудрите нямат мостра,как да стане?
Mr. Greenами слагаш главата в торбата и ходиш като набрашнена котка в стил Ivory, примерно , след това обяснваш,че НЕ ,не си болна, не си пред припадък и още повече- не си последователка на Марсел Марсо, нито на Олег Попов и казваш на околните,че просто някак си трябва да свикнат с новата ти визия. Flutter
Това ми хареса!  JoyТъкмо Ивори поръча една клиентка, аз я убеждавам,че е доста мургава  и не е за Ивори, а тя твърди,че предишният и фон дьо тен бил точно Ивори и я правел по-бяла. Laughing Хора разни. Щом иска Ивори значи поръчвам. Клиентът винаги има право. Crazy

# 130
  • Мнения: X
Бях си взела преди време фон дьо тен "Дълготраен комфорт", Аlmond,само че шишенцето доста ме озадачи- стъклено с тясно гърло,винаги се чудех как точно трябва да се ползва,след като няма с какво да се бръкне,няма как да се изстиска,а съдържанието почне да намалява.Та се наложи да бъркам вътре с клечки за уши Mr. Green
Вие по принцип как нанасяте фон дьo тена?

# 131
  • Мнения: X
Е тъй де,ама те пудрите нямат мостра,как да стане?
Mr. Greenами слагаш главата в торбата и ходиш като набрашнена котка в стил Ivory, примерно , след това обяснваш,че НЕ ,не си болна, не си пред припадък и още повече- не си последователка на Марсел Марсо, нито на Олег Попов и казваш на околните,че просто някак си трябва да свикнат с новата ти визия. Flutter
Това ми хареса!  JoyТъкмо Ивори поръча една клиентка, аз я убеждавам,че е доста мургава  и не е за Ивори, а тя твърди,че предишният и фон дьо тен бил точно Ивори и я правел по-бяла. Laughing Хора разни. Щом иска Ивори значи поръчвам. Клиентът винаги има право. Crazy
хахаха, всеки луд с номера си.Да не би Азис да ти е клиентка?
 Аз пък съм белушка,а винаги съм си мислила,че по тъмния цвят на лицето по-ми тича,и съм пробвала с тъмни нюанси да се намажа,но лошото идва като ми се белне врата и се окаже,че трябва едва ли не половината тяло да си намажа,барабар с ушите и след това да внимавам да не си изцапам дрехите. Абе ужас... Joy, тва ако го кажа на някой мъж ,определено ще каже,че жените се чудим какви глупости да си измислим,че да ни е по-трудно.

# 132
  • Мнения: 8 476
Аааа,не е Азис,де да беше, щях да съм забогатяла досега. Joy А и едва ли ползва Ейвън. Wink
Жената е много стилна, има иначе добър вкус, но явно всеки иска това,което си няма. Laughing

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 765
Питах в другата тема, но за сега нямам отговор, та да питам и тук.
Коя пудра е по-светла Personal Match от лимитираната серия или на Color Trend Translucent? Praynig

# 134
Dovolni li ste ot novite molivi-senki tezi s pydrata az ne osobeno mnogo sa syxi i tvardi.Ne se raznasj dobre po klepa4a a i az pora4ah cvjt shokolad oba4e e dosta tamen ako njkoi go ima molj da spodeli vpe4atlenia.

Общи условия

Активация на акаунт