Клуб на КОБОС геймърките

  • 14 943
  • 299
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 398
Цяла сутрин се смея на момчетата, които на две магарета плявата не могат да разделят. Иначе цирка свърши, или поне първата част от него. Е, окончателният резултат ще е в понеделник, но не мисля че ще има голяма разлика.

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 13:04 от mi_sy

# 76
  • Мнения: 2 401
Такаааа, значи имало вероятност поръчки за под 160000лв. изобщо да не могат да се класират.. демек ние средностатистическите клиентите на читавите посредници нямаме шанс.
Каква е най-сериозната сума, коята ваш познат е заявил? Стана ясно, че повечето посредници не искат обезпечение. 

# 77
  • Мнения: 738
Такаааа, значи имало вероятност поръчки за под 160000лв. изобщо да не могат да се класират.. демек ние средностатистическите клиентите на читавите посредници нямаме шанс.
Каква е най-сериозната сума, коята ваш познат е заявил? Стана ясно, че повечето посредници не искат обезпечение. 

Мой познат за 200000, някакъв преди него пък заявил цялата емисия Crazy

# 78
  • Мнения: 2 401
Ох, притесних се вече, че сте се вързали на мерипишковците и затова не пишете.  Laughing
И аз имам познат направил това - цялата емисия, явно не са единични случаи.

# 79
  • София
  • Мнения: 4 412
За Трейс още от началото чух, че ще е без предварително плащане и се учидих, защо го правят, първо си мислех, че е посредниците да спечелят повече пъти по 10 лв. от поръчка. Може би по-този начин се е заговорило за борсата на световните пазари newsm78

Изглежда доста хора са презаписали цялата емисия. Днес беше по-позитивен ден.

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 17:19 от tigonew

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 398
Момичета къде се загубихте? Днес беше един много добър пазарен понеделник.  Hug
А за трейса- не знам каква е била идеята на Сомони, може би да достигне но най-голям брой участници  (макар и да не виждам смисъл за тях самите). Иначе ИП биха си разпределили емисията, която и без друго е малка, а за обикновените участници трохички...ако останат. Сега положението не е много по- различно, само дето до ИП се наредиха и някой друг  случаен инвеститор, заявил цялата емисия. Условията за участниците, не бяха еднакви не само между различните посредници, а и между клиентите на един посредник. Това допълнително  разбърка кашата. Общо взето ИПО-то не беше разиграно по най-добрия начин.

# 81
  • Мнения: 2 401
Те позитивните дни предстоят  Simple Smile. Дори и за нас, чиято основна дейност е отглеждането на деца  Wink
 Всичките ми позиции позеленяха вече (имах няколко леееко на червено).
Чакам да се похвалите хваналите рейса  Wink. Наш"та къща няма да е сред тях.

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 398
Аз ще се похваля, но все още очаквам крайния резултат.  Embarassed
Днес понапълних още малко, взех още един нов кон,  с две думи доволна съм от себе си за днес.  Hug

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 17:56 от mi_sy

# 83
  • Мнения: 2 401
По колко кончета имате, момичета?  Моя мъж ме критикува, че прекалено много диверсифицирам, предвид първоначалните си планове и ограничения паричен ресурс (сравнен с неговия) smile3534
Моите са 8 кончета, във всички вярвам, с изключение на едно, което ще разкарам след известно време.

# 84
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз имам 5, но искам да взема още нещо. Мисля до към 8-10 е нормално. На мен ми се иска да ги сменям, в смисъл не ги купувам за дълго. Само към някои имам сантименти. По скоро моя портфейл ще бъде няколко дългосрочно, другите за по-кратки периоди.

Сутринта гледах, исках нещо да си купя, но не можах да реша и се почувствах като на пазар, ама без да си избера нищо, то може би и понеже нямах много време за пазар. След обяд докато детето спеше, гледах по подробно и за утре дано да избера правилните позиции.

Аз съм се загледала в Златни пясъци, какво ви е мнението?

# 85
  • Мнения: 738
Аз съм с 2 коня ама стабиляги Mr. Green

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 398
Моите са 6 с днешното попълнение. Имам една червена позиция, от която при първа възможност ще се освободя. За сега няма да влизам в други. 
За Златни пясъци, нямам преки наблюдения, някъде го спрягат като подценено дружество.

# 87
  • Мнения: 2 401
Аз имам 5, но искам да взема още нещо. Мисля до към 8-10 е нормално. На мен ми се иска да ги сменям, в смисъл не ги купувам за дълго. Само към някои имам сантименти. По скоро моя портфейл ще бъде няколко дългосрочно, другите за по-кратки периоди.

Сутринта гледах, исках нещо да си купя, но не можах да реша и се почувствах като на пазар, ама без да си избера нищо, то може би и понеже нямах много време за пазар. След обяд докато детето спеше, гледах по подробно и за утре дано да избера правилните позиции.

Аз съм се загледала в Златни пясъци, какво ви е мнението?

Колко е нолрмално зависи от сумата, с която разполагаш.  Но добре си направила като си си ги разделила на  дългосрочни и спекулативни. 
А за пазара - и аз се чувствам така. Удовлетворението от пазаруването  "на сгода" на борсата е същото като при шопинга.  smile3521
За Златните, не съм им гледала показателите, но не бих инвестирала там, освен спекулативно. 

# 88
  • Мнения: 2 401
Аз съм с 2 коня ама стабиляги Mr. Green

То при тия твоите коне, много бих се учудила ако беше казала повече  Laughing

# 89
  • Мнения: 738
Аз съм с 2 коня ама стабиляги Mr. Green

То при тия твоите коне, много бих се учудила ако беше казала повече  Laughing

 Mr. Green  Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт