ПОМОЩ

  • 1 942
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 107
МОМИЧЕТА МОЛЯ ВИ ДА СЕ УСПОКОЙТЕ И ДА ПОМИСЛИТЕ,АЗ СЪМ ЕДНА ОТ ВАС И ПОЧТИ ВСИЧКИ МЕ ПОЗНАВАТЕ,СКРИХ СЕ ЗАЩОТО НАВРЕМЕТО И АЗ ТАКА ПОСТЪПИХ,УЖАСНО ГЛУПАВО,АЛКОХОЛНО И БЕЗ ДА ПОМИСЛЯ,ЕДВА НЕ СЪСИПАХ ЕДИН БРАК И ЕДНИ ХОРА КОИТО ДЪРЖАХА НА МЕН,Е ПРОСТИХА МИ И ТОВА ДОНЯКЪДЕ МИ ДОНЕСЕ СПОКОЙСТВИЕТО И ПОВЯРВАЙТЕ АКО МОЖЕХТЕ ДА ГИ ВИДИТЕ ЗАЕДНО ЩЯХТЕ ДА РАЗБЕРЕТЕ ЗНАЧЕНИЕТО НА ДУМАТА ЛЮБОВ И ПРИЯТЕЛСТВО ОТ СЪВСЕМ ДРУГ АСПЕКТ.МОМИЧЕТО ПОМОЛИ ЗА ПОМОЩ А ВИЕ СКОЧИХТЕ,НЕ ВИ ПРАВИ ЧЕСТ ТОВА МОЖЕХТЕ ДА СТЕ ВИЕ И ЗА ПЪРВИ ПЪТ ОТ КОГАТО СЪМ ВЪВ ТОЗИ ФОРУМ МЕ Е СРАМ,ЧЕ СЪМ НЕГОВ РЕДОВЕН ПОСЕТИТЕЛ.ДАНО НИКОГА НЕ ВИ СЕ СЛУЧИ И НА ВАС.

 StopНе скочихме, а си казахме мненията.
Тя ако не иска да ги чете, нямаше да пуска тема.
И защо трябва да те е срам, че си посетител на форума? Нали затова са форумите-за споделяне на различни мнения, иначе ако всички мислят по един начин, ще е доста скучно, нали?

# 16
  • Мнения: 84
Мене пък не ме е срам да си кажа мнението. Не виждам причина да се криеш и да се срамуваш. Това е форум, не е стерилна среда, има критика. Понякога констурктивна, понякога неосователна. Който търси публичност на проблемите си, пише във форума и приема да чете мнения всякакви. Място за срам няма, никой не е идеален. Хора сме, правим грешки, нормално. Hug


ЗА ПЪРВИ ПЪТ ОТ КОГАТО СЪМ ВЪВ ТОЗИ ФОРУМ МЕ Е СРАМ,ЧЕ СЪМ НЕГОВ РЕДОВЕН ПОСЕТИТЕЛ.ДАНО НИКОГА НЕ ВИ СЕ СЛУЧИ И НА ВАС.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 941
Не разбирам за какво иде реч, май съм пропуснала нещо.  newsm78 
Но иначе никога не заставам крайно от едната страна. Не се знае какви изненади ще ви поднесе живота.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
То на канчето и живота сам ще му го набие. Такива неща не остават Не-върнати.
Абсолютно.

# 19
  • Мнения: 107
Не разбирам за какво иде реч, май съм пропуснала нещо.  newsm78 
Но иначе никога не заставам крайно от едната страна. Не се знае какви изненади ще ви поднесе живота.

Погледн тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=232990.80;topicseen
И аз не разбрах защо беше пусната нова тема newsm78

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Интересно е колко крайни мнения могат да се изказват тук. .

Аз никога не бих направила еди какво си, ако се случи....
Човек никога не знае какво ще му дойде до главата - така че да заклеймявате един човек, който е споделил нещо от живота си е твърде повърхностно.
Ммм да, повърхностно и елементарно! Тези реплики пълни с "никога" са ми любими!
Защо ли живота в действителност не е точно такъв, пълен с ясни правила и оцветен само в черно и бяло, ехххх....
Но за да се прости се иска талант и сърце.....

# 21
  • Мнения: 4 733
Но за да се прости се иска талант и сърце.....
За да се прости подобно нещо, мила ми Северина се иска страх и глупост . Нищо повече.
 Пиша в темата, защото съм пристрастна. Гнусни са ми създания, които са ти уж близки същества, а ти го набиват.
 И никакъв талант, та камо ли сърце не се иска за да простиш подобно нещо. Иска се мозък, следващия път по-добре да си подбираш хората от обкръжението и тези, които допускаш до себе си.

# 22
  • Мнения: 3 146
Оправданията са като задниците - всеки си ги има...

Няма нищо общо с прошката на другите. Защото ако аз направя подобно нещо, съвестта ми никога и нищо няма да ми донесе покой.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Оправданията са като задниците - всеки си ги има...

Няма нищо общо с прошката на другите. Защото ако аз направя подобно нещо, съвестта ми никога и нищо няма да ми донесе покой.

Ами именно. Момичето казва, че въпросната дама се разкайва ужасно и също не намира покой. Какво и е в действително си знае само тя.
Просто малко излизане от рамките се иска.... по нашироко някак да се гледа, това е.

# 24
  • Мнения: 884
Оправданията са като задниците - всеки си ги има...

Няма нищо общо с прошката на другите. Защото ако аз направя подобно нещо, съвестта ми никога и нищо няма да ми донесе покой.

Ами именно. Момичето казва, че въпросната дама се разкайва ужасно и също не намира покой. Какво и е в действително си знае само тя.
Просто малко излизане от рамките се иска.... по нашироко някак да се гледа, това е.
Ами що не почне да гледа авторката още по-нашироко-ще и е от полза втория, третия, т.н. пъти, когато съпругът и изневерява, и то е отново случайно...

# 25
  • Русе
  • Мнения: 2 354
МОМИЧЕТА МОЛЯ ВИ ДА СЕ УСПОКОЙТЕ И ДА ПОМИСЛИТЕ,АЗ СЪМ ЕДНА ОТ ВАС И ПОЧТИ ВСИЧКИ МЕ ПОЗНАВАТЕ,СКРИХ СЕ ЗАЩОТО НАВРЕМЕТО И АЗ ТАКА ПОСТЪПИХ,УЖАСНО ГЛУПАВО,АЛКОХОЛНО И БЕЗ ДА ПОМИСЛЯ,ЕДВА НЕ СЪСИПАХ ЕДИН БРАК И ЕДНИ ХОРА КОИТО ДЪРЖАХА НА МЕН,Е ПРОСТИХА МИ И ТОВА ДОНЯКЪДЕ МИ ДОНЕСЕ СПОКОЙСТВИЕТО И ПОВЯРВАЙТЕ АКО МОЖЕХТЕ ДА ГИ ВИДИТЕ ЗАЕДНО ЩЯХТЕ ДА РАЗБЕРЕТЕ ЗНАЧЕНИЕТО НА ДУМАТА ЛЮБОВ И ПРИЯТЕЛСТВО ОТ СЪВСЕМ ДРУГ АСПЕКТ.МОМИЧЕТО ПОМОЛИ ЗА ПОМОЩ А ВИЕ СКОЧИХТЕ,НЕ ВИ ПРАВИ ЧЕСТ ТОВА МОЖЕХТЕ ДА СТЕ ВИЕ И ЗА ПЪРВИ ПЪТ ОТ КОГАТО СЪМ ВЪВ ТОЗИ ФОРУМ МЕ Е СРАМ,ЧЕ СЪМ НЕГОВ РЕДОВЕН ПОСЕТИТЕЛ.ДАНО НИКОГА НЕ ВИ СЕ СЛУЧИ И НА ВАС.

На теб са ти простили.
Сега се очаква от нея да прости, така ли?
Ами да прави това, което мисли за правилно. Тук никой не й казва "прости му" или "прости им". Тя точно това очаква.
Но не познавам нормален човек, който би позволил да продължават да го тъпчат.
От авторката на другата тема разбрах, че очаква ние да похвалим мъжа и  приятелката й (нали иска и друга гледна точка). Тук това няма да стане!
Никой не би похвалил нито мъжа , който кръшка, нито приятелката.
И сега какво - дай да почнем да ги оправдаваме - напили се, не мислили с главите, които са за мислене, случило се е, ама само веднъж... А авторката да си седи като кротко агънце, да пере мръсните гащи на кръшкача, да реди софри, когато "близката на семейството" дойде на гости!... Няма такъв филм!

# 26
  • Мнения: 1 761
Каквото и да стане от тук нататък,отношенията между засегнатите никога няма да са същите-със или без прошка и чувство за вина.Изневярата не е нещо,което се забравя лесно.С приятелка пък-съвсем.
Не мога да дам съвет- била съм на мястото и на тримата, на които се е случило това и знам само,че ми беше за урок и трите пъти.

# 27
  • Мнения: 2 723
Гнусни са ми създания, които са ти уж близки същества, а ти го набиват.
 И никакъв талант, та камо ли сърце не се иска за да простиш подобно нещо. Иска се мозък, следващия път по-добре да си подбираш хората от обкръжението и тези, които допускаш до себе си.

Мдам, много си права, нямам какво друго да кажа нито по тази тема, нито по другата.

Офф: Каси, отивам в клюкарника да те номинирам за сродна душа Hug

# 28
Правите си една тройка и всички щастливи-според мен.

# 29
  • Мнения: 26
Интересно е колко крайни мнения могат да се изказват тук. .

Аз никога не бих направила еди какво си, ако се случи....
Човек никога не знае какво ще му дойде до главата - така че да заклеймявате един човек, който е споделил нещо от живота си е твърде повърхностно.

Но за да се прости се иска талант и сърце.....

Според мен за да се прости за такова нещо ни най малко не иска талант и сърце, а това да си мазохист и напълно унижена личност, която няма на къде да върви...
Извинявам се грубото иzкаzване, но това ми е мнението...

Общи условия

Активация на акаунт