моля кажете нещо за CHLOE -противоза4ата4ни

  • 40 303
  • 214
  •   1
Отговори
# 45
Ох,незнам.Утре ще звънна на докторката давидим какво ще ми каже и ще пиша.

стискам палци всичко да е ок,не се притеснявай излишно  bouquet

# 46
Не се стигна до докторката,защото сутринта ми дойде.През нощта ме болеше корема,но болката беше поносима.Така ,че не винаги при първото бяло хапче трябва да има мензис.Затова не се притеснявайте като мен. Иначе кървенето не е много. MANI4KOTO,все пак мерси.

# 47
остават ми още 2 от белите хапченца и почвам втората си опаковка...четох няколко пъти листовката,но да съм сигурна - още от първото активно хапче действат като контрацепция?

# 48
mani4koto,а кога ти доиде мензиса?

# 49
дойде м на четвъртия ден след свършването на активните хапчета...но е доста по-слабо от нормалното си ми

# 50
i na mene mi beche slabo karveneto,no prodaljitelno-blizo 10 dni.

# 51
10дни са си доста...иначе как се чувстваш,някакви странични ефекти?

# 52
Не,чувствам се добре.Даже тези дни трябва да отида на гинеколог.За сега нямам странични ефекти.

# 53
аз съм много доволна от хапчетата,станах доста по-спокойна от тях...пък хубавото е,че не съм качила нищо и лицето ми започва да се изчиства Wink

# 54
      эдравейте-и аз днес ходих на гинеколог и на мен също ми изписаха Chloe,само че не като противозачатачно,а като препарат,който да ми повлияе акнето.Аз за друго ходих на преглед,но тя ми каза,че ако реша да си лекувам акнето(което не е нещо фрапантно,не е особено тежка форма)ми препоръчва именно Chloe.Каза,че щяло да ми изчисти кожата и да ми намали окосмяването по лицето.Моля ви,кажете на някой от вас предписвали ли са го със същата цел?И дали въобще някой,който го пие,е усетил положителен ефект в тая посока?Или пък може би отрицателен??Мене ме кара да се чувствам несигурна фактът,4е миналата година пих diane35,эа да си регулирам мензиса и ми се появи акнето точно в тоя период и аз реших,4е е заради diane-to.a ме бяха уверили,че няма странични ефекти,по-скоро ще ми влияе добре на кожата.Когато се случи точно обратното обаче,аз се наплаших от такива хормонални препарати и сега ме е страх да не вземе да се получи същото и с Chloe-to.. Thinking

# 55
Моята гинеколожка също ми ги изписа за намаляване на окосмяването.Вече пия втората опаковка,но още няма кой знае какви  резултати.

# 56
  • Мнения: 356
Здравейте момичета,
и аз ги пия от 14.02 - от датата, на която ми дойде.Почнах от жълтите, но все още съм в цикъл - край няма.Няма ли да ми свърши най-накрая....  ooooh!.Имам още 6 жълти и ще почна белите... кога най-накрая ще се нормализира този мой безкрайно дълъг цикъл...Той нали за това ми ги изписа доктора, но явно май няма да стане от първия месец  Sad
Иначе и аз нямам никакви странични ефекти.Само че, като че ли в началото постоянно умирах от глад и доста си похапнах, но това беше само първите два-три дни.
yorii и MONNLIGHT, пожелавам ви да имат благотворен ефект при вас, но не се надявайте това да стане от първия месец (съдя по мен - за сега ефект няма - от 14.02 до сега съм все още в цикъл)
mani4koto, радвам се че ти понясят добре  Peace

# 57
Здравейте! И аз ще се включа по темата. Хлое ми беше изписано за лечение на акне. Вече изпих една опаковка и наистина лицето ми е видимо успокоено. Всякакви възпаления изчезнаха. Определено обаче имам оплаквания, през целия месец гърдите ми бяха доста напрегнати, на моменти болезнени. Освен това ми дойде 3 дена преди да изпия белите хапчета. Дерматоложката каза, че нямало нищо страшно, но аз се притеснявам малко. Мисля да изпия още една опаковка и се надявам организмът ми да свикне и да изчезнат тези симптоми. Искам да ви попитам вие по нормална схема за контрацептив ли го пиете или по някаква друга? Т.е. нали всяка следваща опаковка се започва от 7 ден.

# 58
Здравейте! И аз ще се включа по темата. Хлое ми беше изписано за лечение на акне. Вече изпих една опаковка и наистина лицето ми е видимо успокоено. Всякакви възпаления изчезнаха. Определено обаче имам оплаквания, през целия месец гърдите ми бяха доста напрегнати, на моменти болезнени. Освен това ми дойде 3 дена преди да изпия белите хапчета. Дерматоложката каза, че нямало нищо страшно, но аз се притеснявам малко. Мисля да изпия още една опаковка и се надявам организмът ми да свикне и да изчезнат тези симптоми. Искам да ви попитам вие по нормална схема за контрацептив ли го пиете или по някаква друга? Т.е. нали всяка следваща опаковка се започва от 7 ден.

ми аз лично ги пия както си е описано в листовката(жълтите и после белите и след това нова опаковка)...аз също забелязвам поизчистване на лицето,но мисля да ги пия поне още 4месеца за оптимален резултат...
тези оплаквания,които си описала обикновено на 2рия месец отшумяват,просто през 1вия организмът ти свиква Wink

# 59
I moite gardi bqha napregnati i bolezni,no tova otchumq i sega ve4e sam dobre.Sled nqkolko dni zapo4vam 3-ta opakovka i zapo4nah da zabelqzvam razlikata-liceto zapo4na da mi se iz4istva,okosmqvaneto po liceto zapo4va da namalqva i kosmite stanaha po-tanki.Taka ,4e ima rezultat,no nemoge vednaga da podeistvat  hap4etata.Vseki organizam e razli4en.Az opredeleno zapo4nah da stavam dovolna.

Общи условия

Активация на акаунт