Заплати в София и провинцията

  • 3 130
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 58
съжалявам... но не знаех  до колко да го правя а и целта май беше по-скоро разделението на ниските/средните заплати тъй като повечето оспорвания са за тях и по-скоро  като сравнение- високите  Thinking

# 16
  • Мнения: 2 013
Не за друго, за да е статистически по-вярно. Защото така едва ли не се остава с впечатление, че заплатите в София са над 3000 лева. Което въобще не е вярно.
Можеш да редактираш, ако искаш. А можеш и да не редактираш.

# 17
  • Мнения: 58
не мислиш ли че е късно??? има хора гласували вече за повече от 1500

# 18
  • Мнения: 212
не мислиш ли че е късно??? има хора гласували вече за повече от 1500
не се занимавай с редакции. така си е добре.  Peace

# 19
  • Мнения: 58
ми оки ще я оставя така мисля че е достатъчно нагледна... и без това хората с 1500 и нагоре май не са много особено в провинцията ....

# 20
  • Мнения: 27 524
О, ама то това зависи от куп фактори:
1. Военизиран или не (зет ми е военна клечка, взима добри пари, които все пак не стигат за 4-ма  Rolling EyesPeace
2. Началник или не (сестра ми е началник, заплатата й веднага се промени, но пак не е адекватна... може би...)  Peace
3. Наша или чужда фирма - пак има разлика  Peace
4. Държавен служител или не
5. Депутат или не
6. Връзкар или не
.... и още и още  Crazy

По въпроса за парите и имотите в България може да се пише, говори и спори доста. Убедила съм се, че рядко има само черно и бяло  Wink

# 21
  • Мнения: 9 050
Първо - подкрепям Блонди.
Второ, след една година в този форум, мога да предположа, че всички ще се изперчат, че взимат 5000 лева чисто. Даже и тези, които пишат в учителската тема, че мизерстват с 300-та си лева месечно и те ще се направят на финансово задоволени.
Как пък не разбра, че тук доста от личностите нямат нищо общо с нищо общо ( най-вече нямат нищо общо със себе си ).
Ще гласувам, само за да видя реултатите до тук. Обаче не разчитай на обективност на резултатите от тази анкета.

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 12:16 от ZinaSt

# 22
  • Мнения: 9 050
Много интересно как може човек да не работи а да има доходи.
Рента, лихви...

К'ви ренти, к'ви лихви? Въпросът е заплатата ви каква е. Не доходите ви какви са. Значи се предполага, че работиш и получаваш възнаграждение. Не печалба от собствен бизнес, не парите, дето мъжО ти ( тайнствен, но успешен бизмесмен ) ти оставя сутрин, не ренти, не лихви. За заплата се пита!

# 23
  • Мнения: 738
Много интересно как може човек да не работи а да има доходи.
Рента, лихви...

К'ви ренти, к'ви лихви? Въпросът е заплатата ви каква е. Не доходите ви какви са. Значи се предполага, че работиш и получаваш възнаграждение. Не печалба от собствен бизнес, не парите, дето мъжО ти ( тайнствен, но успешен бизмесмен ) ти оставя сутрин, не ренти, не лихви. За заплата се пита!

Е да де, аз затова казах, че няма да гласувам, защото не работя. Пак мъже, бизнесмени Rolling Eyes Чети, преди да правиш изводи и квалификации.

# 24
  • Мнения: 4 300
Нали е анонимна анкетата newsm78 Що да не е достоверна. Аз гласувах с истинските цифри. Макар че съм подписала споразумение за конфиденциалност.

# 25
  • Мнения: 3 405
Няма опция "майчинство". Анкетата ще отчете грешни резултати, не е достоверна.

# 26
  • Мнения: 3 405
Няма опция "майчинство". Анкетата ще отчете грешни резултати, не е достоверна.

И в провинцията има хора с високи заплати, над 1500 лв (във Варна), но не пишат тук. Дайте сега определение за повинция.

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За нето или за бруто?
Гласувах за нето аз. Понеже брутото ми отива в друга опция.
А ако приемат исканията ни, може и да прескоча в следващата опция.

# 28
  • Мнения: 1 006
Гласувах и аз с истинската стойност....
но, и според мен трябва да има опиции 2000р 2000+ и т.н.

# 29
  • Мнения: 5 370
И аз да повторя въпроса-за сума ПРЕДИ или СЛЕД данъци иде реч??? Crazy

Общи условия

Активация на акаунт