Какво ще направите ако сте изправени пред следния избор

  • 1 600
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
С удоволствие бих баннала Борис,
за да се върнат Мама Кенга и Joro01.
Последният може да го намериш във форумите на сайта на Юлияна дончева.
Предлагаше и Нокия последен модел, подарък.
НЕ знам дали все още вирее там. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 6 029
Въпросът ми беше принципен. Оправдана ли е смъртта на един човек в името на това да живеят хиляди други след него.

Да, ако е животът на Брус Уилис.

# 17
  • Мнения: 3 423
С удоволствие бих баннала Борис,
за да се върнат Мама Кенга и Joro01.
Последният може да го намериш във форумите на сайта на Юлияна дончева.
Предлагаше и Нокия последен модел, подарък.
НЕ знам дали все още вирее там. Mr. Green

Така ли, много ти благодаря!   bouquet

# 18
  • Мнения: 984
Спаси детето! Спаси го сега! Животът е тук и сега.

# 19
  • Мнения: X
Нищо на света не струва колкото смъртта дори на едно дете!

# 20
  • Мнения: 2 792
 Колко е приятно ей така хипотетично да си дървено философстваме, върху сериозни теми, които я се случат един път на няколко века, я не.

# 21
  • Мнения: 822
Надали се случват на няколко века само...
В момента хората са избрали по-безопасния и уж хуманен път,да експериментират върху животни...В момента съм сигурна,че някои учени вече са си направили експеримента с моето дете или мен самата чрез поредната нова ваксина или някоя нова,обогатена с нещо си храна...В момента експерименти сигурно си правят и с теб,Борис...без да подозираш.
Една смърт не струва нищо от гледна точка на историята или науката.Затова не съм станала историк.Не съм станала и учен.Не ми достига откривателския порив.Нито пък убедеността, че това си заслужава нечия смърт...

# 22
  • Мнения: 494
  Не бих се справила със съвестта си,ако ми се наложи да правя подобни избори.Затова няма да
жертвам никого,още по-малко дете.Просто после ще полудея и жертвата ще стане напразна-няма да мога да работя с главата си.Не ставам за нобелов лауреат по медицина,явно Laughing(не казвам,че сегашните са такива,ама знае ли ги човек...в последно време все попадам на разни конспиративни теории за развитието на медицината Laughing)
  Сега се сещам за един по-личен вариант, в който от това ще зависи живота на децата ми...Тогава ще жертвам себе си...или баща им(ако се навие)...Цинично е ,но ако ми опре ножа в гърлото-вероятно ще жертвам някой(стига той да е съгласен).Вероятно,ако съм отчаяна,едва ли ще има място за моралните ми принципи,колкото и непоклатими да ми се виждат на този етап...Но говоря за жертва,която е много далече от това да ползвам за опитни мишка напълно невинни,непознати,странични хора...
  Уф...баси гадния въпрос..Де да знам...Не съм сигурна и в това,което написах току-що...

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Не знам какви глупости си чел за д-р Менгеле, но всъщност нищо не е отркил. Опитите му са удивително безплодни и общо взето почти нищо от тях не може да се използва от медицината. Да се чуди човек защо се е пънал толкова. Май не е било заради медицинските открития, а защото му е доставяло удоволстиве.

# 24
Борис, опитите в Раднево, Карлуково или 4-ти километър, може би, явно не са имали желания ефект при теб, щом форОмА преля от шизоидно-параноидните ти теми. Изводът какъв е значи? Ми няма смисъл от експерименти, щом резултатът ще е толкова отчайващ. ooooh!

# 25
  • Мнения: 5 539
Нормален човек не си задава подобни въпроси, Борисе.
За втори път в рамките на 24 часа ще ти кажа, че нещо не е наред в мисленето ти.

# 26
  • Мнения: 6 164
Е, сега тестват плъхове. Дори дадоха Нобелова награда преди няколко дни за това. Значи, няма смисъл от този въпрос.

# 27
  • Мнения: 4 733
Борисе, така зададен въпроса ти има само едни отговор и ти го знаеш прекрасно.

# 28
  • Мнения: 3 405
От хипотетично говорене няма смисъл. И темата няма такъв.

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Интересно ми е как би отговорил ти на собственото си запитване ?

Общи условия

Активация на акаунт