Свалих 20кг с оцет

  • 114 110
  • 599
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 685
 PeaceА килограмите по каква причина ги беше качила-бременност или др.,защото и това има голямо значение. ThinkingАко са в следствие на бременност,при минимални ограничения за една година пак връщаш форма. Hug

# 16
  • Мнения: 223
не много добре се чувствах!

# 17
  • Мнения: 6 958
Ами честити ти - 20 кг.  Hug и това 3 пъти шоколад на ден, де и аз да можех така  Tired

Хубаво,че си свалила толкова много,но никак не е здравословно оцет на гладно SlyИ аз по едно време го приемах на таблетки,но само дето веднага си раздразних стомаха и го спрях

Аз също  ooooh!

# 18
  • Мнения: 223
причината е сумати болести

# 19
  • Мнения: 223
според мен  организма не складира от това , което му даваш постоиянно , в случая шоколад , заштото знае , че пак ще получи , а трупа от онова , което му даваш по между другото, защото не знае кога пак ще му дадеш!

# 20
  • Мнения: 4 175
 newsm09 newsm09 newsm09 Браво на теб!Това с оцета съм го чувала,но не съм предполагала,че се постигат толкова големи резултати. Peace

# 21
  • Мнения: 498
Аз съм го пробвала това с оцета,но при мен нямаше ефект и започна много да ме боли корема и го спрях,и на таблетки съм пила-спрях ги по същата причина.

# 22
Момичета не искам да ми се сърди никой , но ми се струва че някой си            прави реклама на определена марка оцет Laughing

# 23
  • Мнения: 1 798
Да бе, реклама на оцет. hahahaМомичето споделя просто. Мисля обаче, че ефект в голям процент няма- и аз съм пила, и майка ми, и още куп познати. Tired

# 24
  • Мнения: 6 958
Момичета не искам да ми се сърди никой , но ми се струва че някой си            прави реклама на определена марка оцет Laughing

По смешно нещо не бях чувала до сега сякаш  Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

# 25
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Цитат на: nikolkrumlink=topic=233433.msg5303966#msg5303966 date=1192881182
Момичета не искам да ми се сърди никой , но ми се струва че някой си            прави реклама на определена марка оцет Laughing

По смешно нещо не бях чувала до сега сякаш  Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

Хайде и аз да стана за смях Wink ябълков стабилизиран оцет на Винпром АД В.Търново+20кг за минималмно време+ядене на шоколад по три пъти на ден+минус спорт hahaha  bouquet

# 26
# 27
  • Мнения: 1 731
То хубаво ама аз имам гастрит и няма да ме огрее . #Crazy
На теб Честито ново тяло.  bouquet

# 28
  • Мнения: 223
Леле товаа хората сме страшно нещо, казвам ви за да ви помагна ако мога при мене действа, рекламата беше страшна идея  ,,,хахахаахаххх....момичето пита за марката и аз казвам и не е минимално време а цяла година, аз немога да не ям сладко затова пих оцет.На мене ми го каза приятелка , коиато качи много докато работеше в кенар.И комбинацията с меда и врялата вода е важна , какво се хванахте само за оцета...

# 29
Браво радвам се че е така Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт