Театър...

  • 1 823
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
"Ножица трепач" в Армията  .
Тези не съм ги гледала

Хубава ли е постановката? Знам, че е необичайна като изпълнение, дай малко инфо, може и на ЛС. Благодаря предварително!
Уникална постановка

# 31
  • Мнения: 154
Ножицата е много забавна!А на мен ми препоръчаха "С любовта шега не бива" в Народния с В.Карамазов,Ю.Вергов и други.А другите не съм ги гледала.. Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 1 783
"Чайка"

# 33
  • София
  • Мнения: 586
Ножица трепач наистина е много добра постановка - нестандартна и забавна  bowuu Но аз по принцип имам слабост към театър Българска армия Simple Smile

# 34
  • Мнения: 934
Да изпозлавам темата и да питам някой дали е гледал "Вражалец” в Сълза и смях и заслужава ли си ?

Пиесата е страхотна и актьорите са на висота препоръчвам го силно. Скоро не бях се смяла така.

# 35
  • Мнения: 1 233
Но аз по принцип имам слабост към театър Българска армия Simple Smile
И аз така Peace

# 36
  • Мнения: 459
"С любовта шега не бива" - Народния, постановка на Мариус, страхотно представление. Препоръчвам го ! Блестящи актъори (Карамазов, Вергов, Рени Врангова, Ани Пападопулу и др)

"Крал Лир","Домът на Бернарда Алба" - също са мноооого добри!

Въобще всички представления в Народния си заслужават

# 37
  • Мнения: 7 716
Да се оплача от Лазарица в Сълза и смях, толкова съм разочарована, че няма накъде повече. Общо взето гледам доста постановки, винаги има върху какво да се замислиш, но тази беше нетърпима.

# 38
  • Мнения: 539
Да изпозлавам темата и да питам някой дали е гледал "Вражалец” в Сълза и смях и заслужава ли си ?

Никога не съм се смяла толкова през живота си! Просто е невероятна!

# 39
  • Мнения: 495
Напълно подкрепям мненията за "С любовта шега не бива", уникална постановка, помня, че се просълзих накрая. Очаквах много от "Домът Бернарда Алба", но се разочаровах много, през цялото време се дразнех на Карла Рахал, не знам защо ми е толкова неприятна. Колкото до "Ножица трепач" и това, че публиката гласува накрая, ако сте ходили на няколко представления в Армията, ще разберете, че вота е умело манипулиран, но наистина е забавно.

Общи условия

Активация на акаунт