Качихте ли килограми като спряхте да пушите?

  • 4 119
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Наблюденията ми показват, че страстните пушачи успяват да ги спрат от раз, а тези които пушат по няколко цигари на ден- не могат.

Като се замисля, наблюденията ти са верни. Аз бях страстен пушач - бях стигнала почти до 2 кутии на ден. Отказах ги от раз и вече 4 години не пуша. Мъжът ми се лигави с по няколко цигари на ден и все няма воля да спре окончателно.
Не мога да преценя дали напълнях, защото отказването съвпадна с бременността ми. Може би, все пак напълнях, защото бях качила 18 кг., нещо нетипично за мен, колкото и да се тъпча.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 995
И аз пушех по 2 и повече кутии. Спрях ги на 23 септември с табекс - точно като monda.
До момента съм качила 4 килограма, което си прави по кило на седмица  ooooh!.
Най-тъпото е, че изобщо не съм си променила режима на хранене  ... просто не знам ...  newsm78

# 17
  • Мнения: 13 512
И аз пушех по 2 и повече кутии. Спрях ги на 23 септември с табекс - точно като monda.
До момента съм качила 4 килограма, което си прави по кило на седмица  ooooh!.
Най-тъпото е, че изобщо не съм си променила режима на хранене  ... просто не знам ...  newsm78
стискай.Килограми се свалят.Пушенето е трудно да се спре. А и се убедих, че те са много по-малката беда.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 752
Ааа, това е друго. Наблюденията ми показват, че страстните пушачи успяват да ги спрат от раз, а тези които пушат по няколко цигари на ден- не могат.
И аз забелязвам същото! Иначе съм от тези, които пушат по 10-на цигари на ден, но отскоро нямам никакво желание да пуша и съответно има дни, в които дори не паля. Не съм имала намерение да ги спирам, но от само себе си се случва. И без това искам да кача няколко килограма и може би цигарите ми пречат.
Освен това ми прави впечатление, че откакто пропуших преди 2 години отслабнах, така че явно има връзка  Thinking

# 19
  • Мнения: 994
Аз също ги спрях от раз и не съм надебеляла, нито отслабнала,ама не съм пушила като цяло никога по много. По 4-5 цигари на ден, освен ако нещо не бях нервна.Сега се гордея, че от 5 месеца не съм палила даже,ама още не се сигурно че съм ги отказала завинаги. Казват ,че "инкубационния" период е 2 години  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 546
Не.С което си разбих лично за себе си още един мит. Wink

# 21
  • Мнения: 19 307
не качих.спрях цигарите след като с ебяха разболяла от грип и после просто продължих да не пуша.

# 22
  • Мнения: 77
Да, 15 за една година. Не ми пука изобщо, свалих почти половината.
Важното е, че след 20 години пушене/ в последно време 3 кутии/, успях да сложа край. Надявам се да е завинаги, защото се чувствам прекрасно!

спрях цигарите точно по този начин  и точно толкова кг. от 53 та на 65 Embarassed #Cussing out #2gunfire Sick #Crazy. ама ги спрях от кутия-две до николко за по-малко от седмица с малко табекс, когато вече ми идееш да убия някого. стана февруари месец радвам се, че успях, обаче в момента не мога да се понасям. ще се взема в ръце де /ако не ме е гнус Mr. Green/ и ще се оправя, надявам се за не повече от 60 дни. само да видим кога почвам  Mr. Green

--сат

# 23
  • у нас
  • Мнения: 443
Два пъти ги спирам за по три месеца първия път качих повече кг.,но пък аз  спирам зимата,а тогава вигаги качвам кг. и пушейки Mr. GreenЗа протокола аз пуша по 10 цигари на ден, съпруга ми пушеше по две кутии и вече две години не пуши вдигна теглото си с около 10кг.

# 24
  • Мнения: 302
Не качих.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 800
Качих 13 кг, но имаше и други фактори, не само спирането на цигарите. Много отдавна свалих всичките, дори съм на минус и не пуша от 4 години.  newsm19

# 26
# 27
  • Мнения: 43
Качих 17 кг. за 6 месеца,при положение че доста се ограничавах в храната.Отказах ги (от 2 кут. дневно)за 2 дни с Табекс-по схемата.Зора беше първия месец, после не ми правиха особено впечатление.През останалите 5 месеца не ми липсваха цигарите,не ме дразнеха пушачите около мен и не ми се е искало да запаля...обаче с килограмите не можах да свикна.То бяха диети,лишения,кофти настроения,рев-гладна и дебела cry ..Дори и през двете си бременности не съм качвала толкова.
Сега пак пуша,но ги намалих.Почти си възстанових килограмите.Искам пак да ги откажа,но тези килцааа...Cry
 

# 28
  • Мнения: 231
Качих моментално, за по-малко от половин година 15 кг. А после още малко, по малко...и така вече съм близа 20 от преди. Пропуших пак, но никакъв ефект. Спрях отново и сега се мъча с диети и други глупости, дано да проработи. Реших, щом така или иначе ще съм си дебеланка, поне да не димя като комин.  Cry

# 29
  • София
  • Мнения: 595
 С мъжа ми спряхме заедно цигарите преди почти 2 години. Пушехме по кутия, кутия и нещо на ден. Аз бях пушила 8 години, той-20. Аз качих почти 20 кг, той- около 30 Sunglasses. Но въпреки това никой от нас въобще не съжалява, че се е отървал от цигарите Peace

Общи условия

Активация на акаунт