Какви условия поставят в нашата градина?

  • 1 597
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 459
Като чета изказванията на някои мами, си мисля,че явно хич не им пука какво става с децата им в градините. Е, мен ме е грижа.

# 16
  • Мнения: 4 406
  Crazy Rolling EyesА искаш ли и на твоето работно място да сложим камери,че да те видим какво правиш,как го правиш,защо го правиш и най-вече -пълен отчет в края на работния ден да ни дадеш.
е, това е крайно- ще спадне завидно броят на посетителите в Бг- мамма форумите  Laughing Laughing Laughing - все пак голяма част от нас хвърлят по едно око от служебния комп  Mr. Green

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Леле, какво желание имам да се вкара камера в градината и да мога да си гледам детето онлайн. Тъкмо така ще мога да контролирам и госпожите, а и те ще се стараят малко повече.
  Crazy Rolling EyesА искаш ли и на твоето работно място да сложим камери,че да те видим какво правиш,как го правиш,защо го правиш и най-вече -пълен отчет в края на работния ден да ни дадеш.Да сложим камери на митницата,в съдилището,в лекарския кабинет и в операционната зала,нали така!Едно голямо риалити да си направим -он-лайн.
На някои работни места това е факт. Във фирмата, където работи мъжът ми има камери навсякъде. Той отговаря за тях, затова знам. Че и през интернет може да се гледа от всяка точка на света. Предупреждават всеки новопостъпил. И да не го направят другите работници му казват.
Аз съм "За" камери в градините. Нищо тайно, всички да знаят, че се снима.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
ами по спомени ето изискванията,които не са много странни ,поне за мен
* ако детето ще закусва там,да се води до 8,25ч- закуската е от 8,30ч.
* не се допускат родители в помещенията,ако се наложи,само с наилонови налъми
* една седмица детето да се взима на обяд - само с това не се съгласих,но някак точно за седмица моето диване спря да плаче newsm78
* децата се вземат до 19ч.
* ако останат малко дечица ги събират в обща група
* не насилват децата да се храят,ако не искат/ моето е от всеядните Wink/
за сега не се сещам за друго....

# 19
  • Мнения: 636
Благодаря за мненията и за да не пускам друга тема ще питам още нещо. Възможно ли е да дават на по -буйните деца някакви успокоителни капки или да им слагат инжекции с успокоително? Знам че звучи ужасяващо ,но детето ми след градина е ужасно сънлив и кротък ,направо смачкан... И подсъдимо ли е това?
Да дават им също да пушат трева, а който не слуша го наказват с електрошок #Silly Но не е подсъдимо, има закон с който е разрешено ooooh!
Я не ставай смешна Naughty Детето е изморено, стресирано от новите хора, особено ако не е общувало с деца и възрастни преди това. Дай му 1 месец и ще видиш, че няма да му се прибира вкъщи. Laughing

# 20
  • Мнения: 14 133
Ние си водим децата до стаята, дори и да е на втори етаж. Нямаме право да влизаме в нея и в санитарните помещения, заради изискванията на ХЕИ. За лошото време има найлонови терлици, които слагаме върху обувките си.

Общи условия

Активация на акаунт