Крусти по главата

  • 10 952
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 352
От 8 ден  миех главата на дъщеря ми с пяната за новородени на Мустела-дъщеря ми е нямала крусти Peace
Аз,зехтини,олио,мазнини разни не слагам на детето си-лично мнение Peace


И това, и стелакер сме ползвали - нищо - стоят си че си стоят. Вече незнам какво да правя - реша махам.... пак се появяват. Според мен определено след двете лета на морето се появиха много.

Лично моето мнение е че е до тип кожа на главичката. Дъщеря ми е със светла коса и много нежна кожа.

А може и да греша?!?!?

Сега тя е на 2г. и 4 м.

# 16
  • Мнения: 1 044
Вие пак сте малки. митко навършва 3г., а още има. Четох, че е свързано с невъзможността да се преработят мазнините и те се натрупват под формата на крусти по главата. Ама  докога...Чудя се вече дали е нормално. Сега на 3г. имаме консултация с педито, ще питам и затова, може би е хубаво да посетим кожен лекар.

# 17
  • Мнения: 1 596
Ние ползвахме Стелакер на Мустела, но си трябва постоянство, а не един ден мажеш, друг не Wink

Точно така Peace

# 18
  • Мнения: 983
Аз направих следното и паднаха за 3-4 дни. Докато го къпеш, капваш няколко капки на главата от мазилото, с което му мажеш тялото, после сапунисваш и търкаш леко с гъбката. Това ме посъветва педито и свърши работа.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ние ползвахме Стелакер на Мустела, но си трябва постоянство, а не един ден мажеш, друг не Wink


И на нас много ни помогна,Меги имаше много и с кремчето за по малко от месец паднаха.След мазането разресвах с бебешко гребенче Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 423
И моя бебчо имаше такива по главата, но мазах със Стелакер на Мустела и всичко падна от третото мазане  Peace

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Бърди, защо тогава след минаване на диета, дъщеря ми се оправи? А какво е АД тогава? Веднага, след като сменихме млякото с хипоалергично, кожата й се оправи и повече не е имала проблем.

# 22
  • София
  • Мнения: 315
Много Благодаря на всички за отзивите.Ще оптаме крема на Мустела и се надявам да има резултат Wink

# 23
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881


Това е вълшебно кремче! За една нощ се изчиства всичко, не вярвах, докато не намазах дъщеря си и не видях резултата.

# 24
  • Мнения: 3 695
Започнахме да й мием главата с шампоана на Мустела против крусти и ни изчезна този проблем.  Peace

# 25
  • Мнения: 9 973
ние нямаме.Кога се появяват?

# 26
  • София
  • Мнения: 6 011
ние нямаме.Кога се появяват?
При моят син се появиха около 3-ия месец

# 27
  • Мнения: 1 006
На моят син му се появиха след 2-рия месец.Мазах с преварен зехтин и решех с гребен.

# 28
  • Мнения: 11 007
Когато Рая навърши 6 месеца, се оказа, че има крусти върху фонтанелата. Със Стелакер се махнаха с 2 разресвания, за по-малко от 2 дена.

# 29
  • Мнения: 2 677
Един път преди баня го намазах с олиото за тяло на Мустела. Всичко падна и повече не са се появявали.

Общи условия

Активация на акаунт