Памперси

  • 2 064
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 257
В момента и аз ползвам Либеро от 5-8 кг и пропускат.Ако го сменя по-рано само е влажен дори и отвън а иначе нощно време чак гърба и е мокър.От предния размер бях много доволна,но от тези твърдо не.В началото ползвах Хъджис и бях много доволна,но не ги продават навсякъде.От Памперс дъщеря ми се подсича и сега и аз незнам какви да взема.

# 16
  • Мнения: 536
Пробвала съм и на Памперс и на Либеро ,но останах на Памперс ,така ,че като изпробваш няколко марки ще прецениш кое ти харесва!  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 423
Много са добри  Peace
От Памперс също съм доволна. Други марки не съм ползвала.

# 18
  • Мнения: 11 004
Пробвала съм и на Памперс и на Либеро ,но останах на Памперс ,така ,че като изпробваш няколко марки ще прецениш кое ти харесва!  Peace

Да, засега съм най-доволна от Памперс. Peace

# 19
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Либеро са супер, харесвам ги повече от Памперс, защото имат ластиче отзад и по-трудно се изхлузват- като се има предвид, че пълзим и т.н. Но и при тях има партиди - менте.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
Зависи от дупето...няма нищо универсално, всяко детете си реагира различно на всичко.

# 21
  • Мнения: 354
 ние сме на Памперс не пропускат поне за сега и съм много доволна

# 22
  • Мнения: 111
Пробвайте ги и ще видиш Peace. Аз съм много доволна от Памперс и до сега не са ми пропускали
Така е!Всяка кожа е индивидуална.На едни едно понася на други друго.

# 23
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
С две ръце съм за Либеро. Peace

# 24
  • Мнения: 998
Каката я гледах с Памперс, но сега определено са ги развалили много, пробвах с Хъджис Премиум и съм много доволна  Peace

# 25
  • Мнения: 1 006
Изпробвахме много видове памперси.На моето дете специално Памперс не му понесе добре и се обрина от него.За мен двете най-добри марки памперси са Либеро и Хъджис. Peace

# 26
  • Мнения: 208
и ние сме с Либеро -много съм доволна
Аз също бях попаднала на кофти партида 5-8 кг , но сега всичко е ОК
Днес пих Хъджинс ,защото са на промоця в метро и искам да ги пробвам ,но сигурно е се върнем пак на Либеро
Относно Памперс -нямаше пропуск ,, като се напишка -целия мокър , а като се наака дори и по гръбчето е имал ако.Много ме ядосваха тези памперси.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Пробвах ги,но си се върнахме на Хъджис.Сега вече сме с Памперс.

# 28
  • Мнения: 169
За всяко бебе е индивидуално.Аз ползвам само Pampers,много съм доволна.Имам познати,които са по-доволни от Либеро, трети-от Молфикс и така....Моят съвет е да пробваш и да видиш на твоето бебе кой вид ще пасне най-добре.
Подкрепям ,аз също съм доволна от памперс и никага не са ми пропускали Peace

# 29
  • Мнения: 566
От самото начало бяхме с Памперс. След това 3-ката изпускаше и минах на Либеро. После пак на ПАмперс. 5-цата също изпускаше. Пробвах Молфикс, но те не превръщат течността в гел и дупето винаги му беше влажно. Сега сме с Канбебе и съм доволна. Памперсите нещо са ги направили мн тънки и като чишка 3-4 пъти вече е мокър.

Общи условия

Активация на акаунт