Аз ли съм луд или целият свят

  • 2 513
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Буболина.

# 16
  • Мнения: 2 212
Доня, мога какво? Да се депресирам ли? Не, не се депресирам, казвам, че това не се депресии...това е просто селфанализ с елементи на разсъждение, друг е въпросът, че мога да пиша много за това, но не точно тук  Wink А може би е просто самовлюбеност, харесва ми да се занимвам със себе си  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 1 629
харесва ми да се занимвам със себе си  Sunglasses

да ви, Дори, да ви Grinning

# 18
  • Мнения: 2 212
хахахах, помислих си го, честно. Но, Мю, все пак първо да се и после викам що и не ги занимая със себе си. Но като се почне и става много хлъзгаво, защото навлизам още и още в личното пространство и все пак споделянето е пречистване и избистряне на мислите за мен, вид коректив...Иначе не съм чак такъв егоцентрик, особено на живо се смотвам и смущавам ако стана център на внимание  Embarassed

# 19
  • Мнения: 936
Ако се депресирам, ми трябва излизане с готина компания и подходящо питие. После може и секс. Така се лекувам. Обикновено по това време става, като застудее и се скъсят дните.

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Уважавам си депресиите, позволявам около една годишно
Държи ме кратко, после се ухилвам идиотски и давай напред.
Напоследък съвсем не мога и 10 минути да ги изкарам сериозно и все разни смешни (само на мен) истории ме избива да споделям.
Но, както се казва, ноември предстои-туй ми е най-тормозният месец-дълъг, сив, студен и не ми идва да си пусна коледни песни и да вкарам кича в живота си.

# 21
  • Мнения: 348
Отбивам! И ми е смачкано, тъжно и мрачно. Почти година нищо ми нямаше, нито след раждането, нито денонощното кърмене, нито започването на работа, цеденето, недоспиването...А сега изведнъж драма, ДРАМА! Свива ми се под лъжичката и днес плаках два пъти, всичко ми е криво! Дано да мине скоро  smile3516

# 22
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Сигурно и аз съм изпростяла много - напоследък не ме е налягала депресия от онези, в които си се взел толкова насериозно, че ти е мъъъчно, мъъъчно за такъв кадърен/умен/красив/неотразим и т.н. човек като теб, пък животът така несправедлив...  ooooh!

Трябва да се въведе задъжително посещение на страшно място поне веднъж годишно - например, в онкологична болница или нещо подобно. Наместват се приоритетите и ти държи влага дълго време.

Извинения към тези, които се чувстват депресирани  Hug ... и аз съм била, много е гадно...

# 23
  • Мнения: 532
Ще ли да ми каже някой спец, е ли депресията заразно заболяване? Някъде го четох преди време, ама ми се стори по-скоро шантасмагория  newsm78

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
Шантасмагория е, определено! Ама не съм спец.

По темата: Воайор/к/и такива  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 405
Не съм депресирана, но ще чета внимателно всеки пост  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 490
Моите ги лекувам с работа.Но днес не съм на работа. Лошо. И вали дъжд. И всички наоколо още спят.  ooooh!

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не съм депресирана, но ще чета внимателно всеки пост  Mr. Green

Това го правиш от професионален интерес, нищо лично, нали? Whistling

# 28
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Виждали ли сте депресирани цигани newsm78 Joy Депресията е за хора,които взимат живота много навътре,умни,чувствителни и интелигентни. Аз често си поставям за цел да не се депресирам,но не винаги успявам. Най-много ме депресира безпаричието. ooooh!

# 29
  • Мнения: 5 299
Тази година бия всякакви рекорди...много е зле положението. Rolling Eyes...мразя да се оплаквам.
 Доне, утре вечер да си в стартова позиция... Wink Ще черпя...

Общи условия

Активация на акаунт