Какво, къде, кога

  • 134 798
  • 1 202
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 51 479
http://bg.kolektiva.net/sofia/
Билет за кино плюс пуканки-само за 2.90лв.,вместо 12лв.,във cineplex Simple Smile
Нещо не ми се отавяр линка

# 1 096
  • Мнения: 1 881
На мен ми се отваря ,но не ми е активно, как да купя точно...

# 1 097
  • Мнения: 4 229
И аз не мога да разбера как се получава ваучера!?
Регистрирах се, но не ми дава възможност да си купя ваучер.
Нещо ми намирисва, че е измама. Ако някой си е купил ваучер за 2,90лв и после е ходил на кино нека да сподели.

Последна редакция: пт, 01 окт 2010, 12:08 от gerka

# 1 098
  • София
  • Мнения: 277
Ами аз го чух сутринта по радио Zrock и реших да го творя да видя,но още не съм се опитвала да купя...

# 1 099
  • Мнения: 907
Вляво от текста има чрвено поле с жълт бутон "Купи сега". Мисля, че той трябва да се натисне, за да се закупи ваучера.

# 1 100
  • Мнения: 51 479
Е, не важи за 3Д, така че неме вълнува

# 1 101
  • Мнения: 1 881
не ми е активен бутона "Купи сега"Sad

# 1 102
  • Мнения: 366
Интересна тема.
Ще ви следя  Peace

# 1 103
  • Мнения: 1 881
успях:)

# 1 104
  • София
  • Мнения: 309
А само по електронен път ли може да се закупи ваучера?И къде беше това Синеплекс,в подлеза на НДК ли?

# 1 105
  • Мнения: 1 879
И къде беше това Синеплекс,в подлеза на НДК ли?

В City Center Sofia - молът срещу хотел Хемус.

# 1 106
  • София
  • Мнения: 309
Благодаря!Дали може на място да се купи,не е честно спрямо хората,които нямат разплащателни карти,пък Crossing Arms!

# 1 107
  • София
  • Мнения: 277
Благодаря!Дали може на място да се купи,не е честно спрямо хората,които нямат разплащателни карти,пък Crossing Arms!
Май не,офертата явно е само през този сайт.

# 1 108
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
На Моста на влюбените при НДК - от днес по края на Фестивала - програмата:

1 октомври /петък/ 20:00 Нощ на галериите – галерии от цялата страна ще представят свои експозиции на моста на влюбените. Очакват се и много артистични пърформанси.

2 октомври /събота/ 11:00 Детски пленер на тема „Водата е живот“
14:00 Воден празник с много мокри игри и забавления
16:00 Пленер на тема “Водата е живот”
18:30 Поетични двубои

3 октомври /неделя/ 18:30 Пъстра трапеза на гости на Водния булевард…

4 октомври/понеделник/ 17:00
1. Млади художници рисуват на тема „Български традиции”
2. Представяне на декоративно изкуство и арт бижута

5 октомври /вторник/ 18:30 Фолклорна вечер – надиграване и надпяване

6 октомври /сряда/ 18:30 Вечер на занаятите

7 октомври /четвъртък/ 18:30 Вечер на занаятите

8 октомври /петък/ 18:30 Дръм парти – голямо „думба-лумба“, в което всеки с тарамбука, джембе или друг перкусионен инструмент е добре дошъл да се включи.
Вечер на занаятите

9 октомври /събота/
11:00 – Деца в неравностойно положение рисуват Водата
18:00 – Каним всички да се включат в благотворителния търг на рисунките на децата в неравностойно положение.
19:00 – Официално награждаване на победителите във фотоконкурса “София с обич за водата”
Закриване на “Водния булевард на изкуствата и занаятите”

Всеки ден – Арт шоп и музика „на шапка“ Simple Smile

# 1 109
  • Мнения: 48
Здравейте,

Сега видях темата и много и се зарадвах. Ще я следа. Ако не е късно  едно мероприятие за днес:


     "Басните на Езоп, Лафонтен и Славейков ще оживеят с Владимир Ампов-Графа тази седмица. Певецът ще отдели един час от времето си преди премиерата на новото си парче, за да прочете няколко поучителни истории на децата в книжарница Буктрейдинг в Сердика център, етаж: –1. На 02.10.2010 г., точно в 11 ч. "Лисицата и гарванът" ще даде началото на литературното четене.

Събитието е част от кампанията на КК "Труд" за стимулиране на четенето сред децата."

Общи условия

Активация на акаунт