Три момичета загинаха при удар между кола и автобус

  • 2 824
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
А чухте ли по новините, че двама от шофьорите са си тръгнали от болницата без да дадат алкохолна проба!!! И няма кой да ги принуди? Добре, че не са известни като Максим, че да ги накацат журналистите. Confused




Аз  чух че двамата били пили.

# 16
  • Мнения: 1 172
Ужасно е.


Аз  чух че двамата били пили.

Aко е вярно, то нямам обяснение с какъв акъл някой би се качил да го вози пил шофьор и се радвам, че не  са убити други абсолютно невинни хора, които нямат нищо общо със сватбарите.

# 17
  • Мнения: 4 435
Ужасно е.


Аз  чух че двамата били пили.

Aко е вярно, то нямам обяснение с какъв акъл някой би се качил да го вози пил шофьор и се радвам, че не  са убити други абсолютно невинни хора, които нямат нищо общо със сватбарите.

Така казаха по новините по нова.

# 18
  • Мнения: 1 172
Току-що прочетох в news.bg , че става въпрос за роми. Това обяснява някои от много странните факти като бягство, преждевременно напускане на болницата, наличието на 3 бременни сватбарки в една кола и т.н.

# 19
# 20
  • Мнения: 524
Много ми е интересно, тези роми книжки имат ли?

# 21
  • Мнения: 6 164
Що са им, и без тях може да се подкара колата...
Ще страдам за Бавареца.

# 22
  • Мнения: 274
И роми да са та това са човешки същества загинали са не 3 а 6 души като се има впредвид че са бири бременни по-ужасно нещо от това не знам

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Потресена останах като чух по новините вчера.Просто не знам по какъв начин е нужно да се обясни на един човек,че трябва да кара със скорост,която да не е смъртоносна за останалите.Чак,когато се случи най-лошото тогава се започват съжаление и не знам си още какво.Толкова кампании,толкова повтаряне на едно и също нещо,а аз си мисля,че просто няма смисъл от тези неща.Реалността го показва за мое най-огромно съжаление.Нека да почиват в мир загиналите. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 24
  • Мнения: 912
Боже, вече съм се 'изкривила' нещо- първото нещо, което си помислих като чух тази новина, е дали ги 'познаваме' тези бременлийки от форума и търсех тема...мир на праха им Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 25
  • Мнения: 2 631
Роми! Като не се ерудират в училище е нормално да се яхнеш зад потрошен баварец, да караш пил и всички в колата да са бременни... Сигурно поне за пети път!
И все пак - жалка история!

# 26
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Виждал ли е някой циганин да кара шофьорски курс?Въпроса ми е сериозен, аз не съм виждала!И как тогава да не стават катастрофи като ги толелират постоянно. Crossing Arms

 Мир на душите на загиналите! Sad Flowers Rose Flowers Rose

# 27
  • Мнения: 2 631


   Виждал ли е някой циганин да кара шофьорски курс?Въпроса ми е сериозен, аз не съм виждала!И как тогава да не стават катастрофи като ги толелират постоянно. Crossing Arms

 Мир на душите на загиналите! Sad Flowers Rose Flowers Rose

Биляна, аз съм виждала много пъти роми да карат шофьорски курсове... карат ги обикновено на лади, защото тези с яките коли никога няма да ги вземат. Друг е въпроса как изпитващите им дават книжки, като се знае нетърпимостта на българите към ромите...  Thinking

# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


Друг е въпроса как изпитващите им дават книжки, като се знае нетърпимостта на българите към ромите...  Thinking

 Чудя се след като 90% от тях са неграмотни, как взимат книжки?Листовките са с много учене, и инструкторите ли са подкупни?Егати! Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 2 631


Друг е въпроса как изпитващите им дават книжки, като се знае нетърпимостта на българите към ромите...  Thinking

 Чудя се след като 90% от тях са неграмотни, как взимат книжки?Листовките са с много учене, и инструкторите ли са подкупни?Егати! Crossing Arms

 Crazy на последния ти пост няма да отговоря. Не рискувам  Joy

Добре, че не са пострадали хората от автобуса и са с леки наранявания хората от другата кола. Обикновено загиват невинните шофьори и техните спътници  Close  Sad

Общи условия

Активация на акаунт