Три момичета загинаха при удар между кола и автобус

  • 2 828
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 67
Tри момичета загинаха при катастрофа автобус и лек автомобил беемве по пътя за Граф Игнатиево. Шофьорът на беемвето е в неизвестност и се издирва от полицията. По информация на "Дарик радио" и трите загинали са били бременни.

Да почиват в мир  Sad

# 1
  • Мнения: 4 435
Отвратително просто.Нямам думи да изкажа колко съм потресена.Дано да го хванат този с БМВ-то
Лека им  пръст. Cry

# 2
  • Мнения: 4 916
Явно е оставил БМВ-то и е избягал пеш  newsm78 може би ще го хванат скоро.

# 3
# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Всеки ден пътувам по този път - много е натоварен и опасен, но въпреки това е пълно с малоумни шофьори, които се мислят за недосегаеми, карат бързо и изпреварват при невъзможни ситуации. За пореден път виновникът се отървава жив и здрав. Дано си понесе последствията.

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Как се е блъснал в автобус в насрещното, пък загиналите момичета са били на задната седалка? Не разбрах просто...

А, сега разбрах.

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 14:25 от Малката Госпожица Мърморана

# 6
  • Мнения: 67
Инцидентът е станал около 21.45 часа снощи. Лек автомобил БМВ, управляван от 23-годишен водач, се движил с несъобразена скорост, застигнал и блъснал "Фолксваген". След удара фолксвагенът се преобърнал, а БМВ-то се завъртяло на пътното платно и е блъснато от движещ се насрещно автобус.

# 7
  • Мнения: 1 072
Връщаш се от сватба, караш с несъобразена скорост, а на задната ти седалка три бременни. Катастрофираш. Това, ако беше сценарий за филм, щеше да е най сюрреалистичния сюжет, на който съм попадала. Много жалко. Явно глупостта взима повече жертви от болестите.

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 18:12 от Летящата крава

# 8
  • Мнения: 274
Потресена съм CryБог да ги прости

# 9
  • Мнения: 4 525
Ох, ужасно е... Ще гледам новините довечера. Горките момичета... Sad

# 10
  • Мнения: 1 163
Преди малко го гледах по нова тв,просто ужас! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 11
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
просто без коментар.
даваме повече жертви в автомобилни катастрофи от американците в ирак  #Cussing out
почивайте в мир, момичета Cry

# 12
# 13
  • Мнения: 2 821
А чухте ли по новините, че двама от шофьорите са си тръгнали от болницата без да дадат алкохолна проба!!! И няма кой да ги принуди? Добре, че не са известни като Максим, че да ги накацат журналистите. Confused

# 14
  • Мнения: 448
Стана ми ужасно мъчно Sad мир на душите им

# 15
  • Мнения: 4 435
А чухте ли по новините, че двама от шофьорите са си тръгнали от болницата без да дадат алкохолна проба!!! И няма кой да ги принуди? Добре, че не са известни като Максим, че да ги накацат журналистите. Confused




Аз  чух че двамата били пили.

# 16
  • Мнения: 1 172
Ужасно е.


Аз  чух че двамата били пили.

Aко е вярно, то нямам обяснение с какъв акъл някой би се качил да го вози пил шофьор и се радвам, че не  са убити други абсолютно невинни хора, които нямат нищо общо със сватбарите.

# 17
  • Мнения: 4 435
Ужасно е.


Аз  чух че двамата били пили.

Aко е вярно, то нямам обяснение с какъв акъл някой би се качил да го вози пил шофьор и се радвам, че не  са убити други абсолютно невинни хора, които нямат нищо общо със сватбарите.

Така казаха по новините по нова.

# 18
  • Мнения: 1 172
Току-що прочетох в news.bg , че става въпрос за роми. Това обяснява някои от много странните факти като бягство, преждевременно напускане на болницата, наличието на 3 бременни сватбарки в една кола и т.н.

# 19
# 20
  • Мнения: 524
Много ми е интересно, тези роми книжки имат ли?

# 21
  • Мнения: 6 164
Що са им, и без тях може да се подкара колата...
Ще страдам за Бавареца.

# 22
  • Мнения: 274
И роми да са та това са човешки същества загинали са не 3 а 6 души като се има впредвид че са бири бременни по-ужасно нещо от това не знам

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Потресена останах като чух по новините вчера.Просто не знам по какъв начин е нужно да се обясни на един човек,че трябва да кара със скорост,която да не е смъртоносна за останалите.Чак,когато се случи най-лошото тогава се започват съжаление и не знам си още какво.Толкова кампании,толкова повтаряне на едно и също нещо,а аз си мисля,че просто няма смисъл от тези неща.Реалността го показва за мое най-огромно съжаление.Нека да почиват в мир загиналите. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 24
  • Мнения: 912
Боже, вече съм се 'изкривила' нещо- първото нещо, което си помислих като чух тази новина, е дали ги 'познаваме' тези бременлийки от форума и търсех тема...мир на праха им Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 25
  • Мнения: 2 631
Роми! Като не се ерудират в училище е нормално да се яхнеш зад потрошен баварец, да караш пил и всички в колата да са бременни... Сигурно поне за пети път!
И все пак - жалка история!

# 26
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Виждал ли е някой циганин да кара шофьорски курс?Въпроса ми е сериозен, аз не съм виждала!И как тогава да не стават катастрофи като ги толелират постоянно. Crossing Arms

 Мир на душите на загиналите! Sad Flowers Rose Flowers Rose

# 27
  • Мнения: 2 631


   Виждал ли е някой циганин да кара шофьорски курс?Въпроса ми е сериозен, аз не съм виждала!И как тогава да не стават катастрофи като ги толелират постоянно. Crossing Arms

 Мир на душите на загиналите! Sad Flowers Rose Flowers Rose

Биляна, аз съм виждала много пъти роми да карат шофьорски курсове... карат ги обикновено на лади, защото тези с яките коли никога няма да ги вземат. Друг е въпроса как изпитващите им дават книжки, като се знае нетърпимостта на българите към ромите...  Thinking

# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


Друг е въпроса как изпитващите им дават книжки, като се знае нетърпимостта на българите към ромите...  Thinking

 Чудя се след като 90% от тях са неграмотни, как взимат книжки?Листовките са с много учене, и инструкторите ли са подкупни?Егати! Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 2 631


Друг е въпроса как изпитващите им дават книжки, като се знае нетърпимостта на българите към ромите...  Thinking

 Чудя се след като 90% от тях са неграмотни, как взимат книжки?Листовките са с много учене, и инструкторите ли са подкупни?Егати! Crossing Arms

 Crazy на последния ти пост няма да отговоря. Не рискувам  Joy

Добре, че не са пострадали хората от автобуса и са с леки наранявания хората от другата кола. Обикновено загиват невинните шофьори и техните спътници  Close  Sad

# 30
  • Мнения: 1 492
Нека почиват в мир Flowers Rose Flowers Rose

Вече изискват диплома, за да ти издадат книжката в КАТ. За съжаление ще има все повече роми без книжки.

# 31
  • Мнения: 2 631
Нека почиват в мир Flowers Rose Flowers Rose

Вече изискват диплома, за да ти издадат книжката в КАТ. За съжаление ще има все повече роми без книжки.

С диплома и без диплома - все тая!
Дипломата, която трябва да представиш може и да е за основно!!!  #2gunfire

# 32
  • Мнения: 6 164
И роми да са та това са човешки същества загинали са не 3 а 6 души като се има впредвид че са бири бременни по-ужасно нещо от това не знам

Най-малко 6.

# 33
  • Мнения: 524


Вече изискват диплома, за да ти издадат книжката в КАТ. За съжаление ще има все повече роми без книжки.
Това не им пречи и няма да им пречи за в бъдеще да карат коли, дават десетачка на полицая и си продължават по пътя. За това се чудя на полицаите които ги пускат, ами на другото кръстовище може да убие тяхното дете (да не дава Господ).

# 34
  • Мнения: 1 492
Именно, де. Това, че нямат образование и диплома, ще спре и тези които са решили да си изкарат курсовете и ще станат още повече шофьорите без книжка.
Баща ми ми разказваше, как един спрял до него на светофара и го питал" Чичо, ще ми кажеш ли кога мога да мина? ooooh! Ами, ако няма кой да попита или пък няма съвест да го направи, не ми се мисли. Tired

# 35
  • Мнения: 524
как един спрял до него на светофара и го питал" Чичо, ще ми кажеш ли кога мога да мина? ooooh!
  Joy Joy Joy То не е смешно, де.

# 36
  • Мнения: 53
Вече изискват диплома, за да ти издадат книжката в КАТ. За съжаление ще има все повече роми без книжки.


Между другото ДУПЕТАТЪТ Ремзи Осман преди месец и нещо съвсем сериозно предложи да се премахве законовото ограничение и книжки да могат да се вземат и при незавършен осми клас.  За късмет, това не мина на гласуването в парламента, ама и не се разчу достатъчно, че да си направим сметка какви хора отиват в парламента блатгодарение на това, че не ходим да гласуваме.

# 37
  • Мнения: 3 621
Независимо дали са били  роми или не , са загинали три бременни жени което е много тъжно. Но аз продължавам да твърдя че никой неможе да ме накара да се чака в кола в шофира пиян ...

# 38
  • Мнения: 94
Колко жалко,а и бебенца са носели просто нямам думи като има такива дето се ефечат с колите си така е Cry

# 39
  • Мнения: 2 631
В крайна сметка се оказа, че бременните жени са били 2. На шофьора и на другия мъж в колата...

# 40
  • Мнения: 1 432
Цигани  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт