изпитани сайтове за парфюми

  • 276 087
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806

 Peace

# 16
  • Мнения: 121
  Наскоро си направих две поръчки от parfumi-shop.com и съм много доволна - доставката идва на следващия ден със СПИДИ, с наложен платеж, цените не са ненормално ниски, опаковките са оригинални/аз си поръчах тестери и на тях си пишеше, че са за демонстрация/.

# 17
Парфюмите са ми страст, така че гледам да спестявам някой лев, пазарувайки онлайн. Пазарувам най-вече от два магазина, тъй като съм изключително доволна, а и разнообразието е голямо и има парфюми, които ги няма другаде. Преди експериментирах, но след 2-3 разочарования вече пазарувам само от сигурни места.  Wink

parfumi.bg   Peace

megashop.bg  Peace


# 18
  • София
  • Мнения: 1 220
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=8295&goChar=B
http://www.marvistore.com/p17586/BURBERRYS__EDP_за_жени_-_Тестер … product_info.html
защо има разлика в надписа newsm78

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 15:53 от lanna

# 19
  • София
  • Мнения: 227
Когато ми се е налагало набързо да купя парфюм за подарък съм ползвала Concord.
Харесвам си нещо от сайта и се обаждам по телефона в магазина, за да проверя има ли в наличност това което искам, ако го няма с момичето обсъждаме други варианти. До няколко часа куриера го доставя опакован с подаръчна хартия и по този начин си спестявам обикалянето.
Знам, че има и по евтини сайтове, но не обичам да рискувам.
Когато имам време да чакам поръчвам от Ягодката

# 20
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Познавам собстеника и политиката му....
Освен това цените не са никак ниски, дори не са и нормални.....

Не мога да се съглася с това мнение.
Цените може някъде да се ралзичават, но в по-голямата си част са както в парфюмериите.


# 21
  • Мнения: 108
Какви са тези смешни цени на Ивис?
Имам повече от предлаганите,които съм си купувала от чужбина и са доста по-скъпи.
Пример:Любов в Париж,80 мл.на Нина Ричи го взех за 125 евро,а тук е на смепна цена.Мога да си представя за КАчЕСТВОТО!!!!!

# 22
  • Мнения: 410
nioto,

пила ли си скоро кафе с-у катедралата Notre Dame (Париж)и помниш ли колко струваше?


# 23
  • Мнения: 163
Мегашоп - пазаруваме си парфюмчета от време на време с колежките и сме доволни

# 24
  • Мнения: 40
Какви са тези смешни цени на Ивис?
Имам повече от предлаганите,които съм си купувала от чужбина и са доста по-скъпи.
Пример:Любов в Париж,80 мл.на Нина Ричи го взех за 125 евро,а тук е на смепна цена.Мога да си представя за КАчЕСТВОТО!!!!!

"Ивис" или фирма "Веселина Бис" се занимават с продажба на парфюми отдавна. Имат няколко магазина в Стара Загора, а мисля, че продават и в други градове. Купувал съм неща от тях и съм доволен. Отбележи, че освен наемите и заплатите на продавачките им се различават от тези в Париж. Цените в магазините им се различават от тези в интернет. Не ми харесва, че в магазините им не могат да се видят всички скъпи парфюми, които ги има на сайта, а за много от наличните  няма тестери.

Все пак не мога да дам гаранция за всичко, което продават, след като на друго "лъскаво" място в града (не в "Ивис" видях да се продават фалшификати, но това е друга тема. Същевременно същите, а и по-добре направени фалшификати и имитации могат да се купят на трето място в града на цена в пъти по-ниска.

# 25
  • Мнения: 108
За да задоволя любопитството, ти ще ти отговоря"ДА"!
125 евро-15 мл.подарък.

# 26
  • Мнения: 108
През април другата година ще пъувам пак и ако си харесаш някой парфюм,пиши ми на лични да ти го донеса!

# 27
  • Мнения: 410
През април другата година ще пъувам пак и ако си харесаш някой парфюм,пиши ми на лични да ти го донеса!

Nioto,
не си ме разбрала правилно. Въпросът ми към теб беше реторичен.
На всички е ясно, че на запад от западната ни граница цените са с друго измерение. Има едно, казват му "жизнен стандарт".

# 28
  • Мнения: 578
Най-после ми падна възможността да се оплача от http://www.ivis-bg.com/index.php
Гледам, че много се хвали тук из форумите, но аз имам горчив опит точно с тях. Преди време поръчах на мъжа ми един тестер на XS. Цената е доста по-ниска от тази в магазина, от където той си го купува обикновено. И като го получих ми направи впечатление, че е без никаква опаковка - в една торбичка за подарък. Е вярно, пише в транспортна опаковка, ама чак пък така...За сравнение, тестера от магазина си е в опаковка като обикновения парфюм, абсолютно същата и с наелонче отгоре. После като сравних двете шишета - на това от електронния магазин отзад на гърба не пишеше нищо, дори че е тестер. На другия от магазина, пише че е тестер и са изброени нотките на аромата. И на края мъжа ми се напръска на едната ръка с новия тестер, на другата със стария и се изкъпа. Като излезе от банята единия никакъв го нямаше....познайте кой.
Та това е. Вече от този сайт няма да поръчвам, та ако ще да са на половина по-евтини.

Иначе съм поръчвала от http://parfum-bg.com/packages/wgt.aspx?fi=4889 , не тестер и съм доволна. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 890
Red_devil , жалко, че така се е получило  Rolling Eyes, аз оттам не съм поръчвала никога. Според Закона за електронната търговия можеш да върнеш продукта в 7-дневен срок, и те са длъжни да ти върнат парите. Да знаеш за друг път!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт