изпитани сайтове за парфюми

  • 276 090
  • 745
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 686
Аз пък се регистрирах в Мегашоп , но никъде не виждам цени на доставка...за София става въпрос...Колко да очаквам?

Мисля, че е 3 лв за София.

# 256
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Аз пък се регистрирах в Мегашоп , но никъде не виждам цени на доставка...за София става въпрос...Колко да очаквам?

Мисля, че е 3 лв за София.
мерси за отговора!:)

# 257
  • Мнения: 3 922
Поръчвала съм няколко пъти от get.bg и бях доволна.
Миналата седмица поръчах два тестера от Мегашоп и двата се оказаха абсолютно нетрайни, след един час нямаше никаква следа че съм се пръскала. 100%-ова набутвация!!! Такава грешка втори път едва ли ще направя!

# 258
  • Мнения: 686
Поръчвала съм няколко пъти от get.bg и бях доволна.
Миналата седмица поръчах два тестера от Мегашоп и двата се оказаха абсолютно нетрайни, след един час нямаше никаква следа че съм се пръскала. 100%-ова набутвация!!! Такава грешка втори път едва ли ще направя!

Аз съм поръчвала веднъж от Мегашоп. Беше парфюм, който преди това си бях купила от Бюти зон. Абсолютно еднаква НЕтрайност. Моя приятелка, която живее в Токио, ми се оплака от същото от парфюми, купени там. Тоест едва ли сайтовете ни набутват. По-скоро самите компании. Защото вече рядко срещам траен парфюм - имам един Клиник, може би само той си остава... Нито Шанел - донесен ми от Париж, нито Тиери Мюглер - от Мегашоп и Бюти зон - просто вече всичко е направено така, че скоро да си купиш пак  Whistling

Но се чудя защо един тестер на Макс мара е доста по-евтин в Мегашоп отколкото в Гет.бг и дали цената е критерий за качество. Честно казано, не вярвам, и затова не ми се дават тези допълнителни пари...  Thinking

# 259
  • Мнения: 4 166
а, сега - че кои са тези нетрайни парфюми на Шанел и Тиери Мюглер

# 260
  • Мнения: 8 462
Производителите на парфюми съвсем се изхитриха.
За сайтовете да правят, по-нетрайни парфюми, възмутена съм.
Като гледам, че и в Парижи Токио е същата мизерия, се чудя дали да не си правя сама парфюмите.

# 261
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Това с трайността е много относително, зависи от кожата...
при мен например черната орхидея на мъка издържа 6 часа...
а, сега - че кои са тези нетрайни парфюми на Шанел и Тиери Мюглер
при мен
http://www.fragrantica.com/perfume/Thierry-Mugler/Angel-Garden-O … se-Angel-711.html
http://www.fragrantica.com/perfume/Thierry-Mugler/Mugler-Cologne-708.html

# 262
  • Мнения: 4 166
Разбира се до кожа, химия и пр., зависи на какво казваме ''нетраен'' също е много важно. Трайност от 6 ч. за мен е съвсем приемлива. Тези специално на Тиери да кажем нямат феноменалната трайност на Ейнджъл и Ейлиън, ок, а на Шанел кои са нетрайните?

# 263
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ако въпроса за Шанел е към мен,  не мога да ти отговоря,  не са ми от фаворитите....единственото , което имам от бранда им е чист парфюм Шанел 5...., но и той не се отличава с  голяма трайност...
Моето опредление за  траен парфюм е този, който съм си  пръснала (не поляла) сутринта сед дуШа  и се усеЩа до дуШа преди лягане...., а някои оставят следа  дори и след това....
За мен трайност 6 часа си е направо ниЩо

# 264
  • Мнения: 4 166
Въпросът не беше лично към теб, а изобщо, по принцип. Но няма значение, хиляди пъти е коментиран номерът с химията и....пр., и пр.. Всички парфюми, които съм имала на Шанел са били изключително трайни, чак досадно трайни, Орхидеята също - от душ до душ. Отбелязвам, че се къпя всеки ден, да не реши някой, че трайността е от неделя до неделя, чак толкова едва ли траят - но ако иска някой, да провери Laughing.

# 265
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Всички парфюми на Шанел, които си имала, едва ли са всички парфюми, които е предлагал бранда, и това че при теб са били изключително трайни, не означава ча са изключително трайни при всички....
Номерът с химията не е номер а просто  реалност....
Спирм да спамя заЩото темата е все пак за  изпитани сайтове, а не за трайност...

# 266
  • Мнения: 4 166
 Или не разбираш какво пиша, или просто ти е приятно да се заяждаш - може би и двете.

# 267
  • Мнения: 3 922
Това с трайността е много относително, зависи от кожата...
при мен например черната орхидея на мъка издържа 6 часа...
Абе и аз имам парфюми дето издържат по толкова. Ама тия тестери дето ги взех миналата седмица  и още ме е яд, издържат около час.
Каква трябва да ми е кожата, че някои парфюми да издържат ужасно много часове на самата кожа, а дрехите ми да миришат на тях дори няколко дни, а от други след час да няма помен?

# 268
  • Варна
  • Мнения: 1 423
sl, не се обяснявай, че ще стане като с шиприте и мъховете  hahaha
Ама-ха, некомпетентна си  Laughing

# 269
  • Мнения: 1 350
Поръчвала съм няколко пъти от get.bg и бях доволна.
Миналата седмица поръчах два тестера от Мегашоп и двата се оказаха абсолютно нетрайни, след един час нямаше никаква следа че съм се пръскала. 100%-ова набутвация!!! Такава грешка втори път едва ли ще направя!

Аз съм поръчвала веднъж от Мегашоп. Беше парфюм, който преди това си бях купила от Бюти зон. Абсолютно еднаква НЕтрайност. Моя приятелка, която живее в Токио, ми се оплака от същото от парфюми, купени там. Тоест едва ли сайтовете ни набутват. По-скоро самите компании. Защото вече рядко срещам траен парфюм - имам един Клиник, може би само той си остава... Нито Шанел - донесен ми от Париж, нито Тиери Мюглер - от Мегашоп и Бюти зон - просто вече всичко е направено така, че скоро да си купиш пак  Whistling

Но се чудя защо един тестер на Макс мара е доста по-евтин в Мегашоп отколкото в Гет.бг и дали цената е критерий за качество. Честно казано, не вярвам, и затова не ми се дават тези допълнителни пари...  Thinking
Да, Макс марата е страхотен за цената си, както и Макс мара силк тъч. И двата си ги взех от Мегашоп - за мен това е Сайта за парфюми, в който имам пълно доверие. Купувала съм от там нееднократно и съм много доволна. Днес си получих от там Серпентината на Кавали, тестер разбира се, но си дойде с капачката. За своите 35лв е направо убииствен. Понеже Мол- Варна е точно с/ у нас имам възможност да си сравнявам ароматите. Еми намат разлика, освен в цената! Затова още не съм поръчвала от  Ягодка или някой от другите чуждестранни сайтове- не намирам смисъл!
Иначе и аз споделям горното мнение, че  политиката на фирмите  клони към по-малка трайност на парфюмите. Имам доста парфюми, подарък от Чужбина и да ви кажа макар, че са минали не много години, сегашните издания, предлагани в магазините, не могат да се мерят по трайност с тези, които имам. Затова и не повтарям, а си вземам такива, каквито нямам, по- ежедневни и непретенциозни.
Та думата ми беше за Мегашоп- сайтът си го бива и досега не съм сгрешила в избора си на парфюм и затова се чувствам доволна.

Общи условия

Активация на акаунт