Набор 2001 (4)

  • 13 108
  • 288
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 829
здравейте,по повод оставянето в къщи-съм я оставяла сама,
да понапазарувам,да заведа големия на плуване-няма никакъв проблем-пуснат ли е компа---няма мърдане


иначе,вече  започнах да я водя на логопед,в градината започнаха нормални занятия и госпожите доста я хвалят в сравнение от мин. година

на англ.език е записана,на плуване я водя отделно
сега водиме спорове -на какво още да я запиша--на приложно ли или латино-танци

от госпожата по англ.език имаме интересно предложение,децата които искат могат да се подготвят допълнително по англ език  и да се явят на изпит-за степен някаква
изпита ще е само разговорен англ.
мисля да я запиша Simple Smile
Има желание детето ,защо да го спирам,още повече че в къщи непрекъснато говори на англ.език,
откъде това желание, newsm78и тази наклонност към езиците newsm78

# 166
  • София
  • Мнения: 8 943
Здравейте и то нас. И пак снега ни изненада. Сутринта тръгнахме към Огняново, да се потопим в минералните басейнчета и да се видим с приятели. Стигнахме до Владая, където след 1 час чакане и безброй закъсали и буксуващи коли, се върнахме обратно.   Иде ми да го гръмна този нов стар кмет. Кога ли зимата няма да ни изненада. Добре, че до околовръсното на Бояна са направили спа център, та направо там отидохме. Наколко часа плацикане в бaсейнчетата, джакузито и сауната ни оправиха настроението. Монката беше най-щастлив, защото не излизаше от водата, Евка също. За наша изненада дори не оцветихме басейните .

# 167
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 370
Гита Ог, разкошно е!!! Завиждам ви за мястото, където живеете, усещанато е все едно си в къща в гората  Sunglasses

Тц, панелка в София е. Crazy

# 168
  • Мнения: 1 817
Аз и да искам не мога да го оставя сам нашия Крис. newsm78 Умира си от старх. Не знам на какво се дължи??? newsm78  Никога не сме го плашили. Не мога дори за 5 мин. до магазина да отида. Ако съм в някоя из стаите и той нещо се е заиграл...по някое време като се усети , че е сам в стаята и тръгва да ме търси в истерия. #Crazy Не знам -много е залепен за нас. Rolling Eyes А е много добро дете! Сега след като се роди бебето се надявам да стане по-самостоятелен и да порастне повече...ама ще видим.Иначе много ми помага.

# 169
  • Мнения: 3 271
Гита Ог, разкошно е!!! Завиждам ви за мястото, където живеете, усещанато е все едно си в къща в гората  Sunglasses

Тц, панелка в София е. Crazy

Знам, просто казвам как красиво и приказно изглежда Simple Smile Разкошно   bouquet

# 170
  • Мнения: 842
_venera, и нашият е горе-долу по същия начин - без нас не мърда никъде. Да не говорим, че още не мога да го науча да си спи сам в детската стая, нощем  все идва при нас на спалнята  ooooh! И аз мислех, че като се роди брат му, нещата малко ще се пооправят, ама не; е може би свъсем малко. 

А за снега, и при нас наваля доста. Миро пък е във възторг направо. Ходихме най-накрая да му купим ботуши, което допълнително внесе празнична нотка в ежедневието. Цял ден милият ме врънка да купуваме елха и да пишем на Дядо Коледа. Само гледа календара и смята колко дни остават до заветната дата.  Joy

Гита Ог, снимката много ми хареса. Може би защото миналата година нямаше никакъв сняг и сега ми става едно такова мило...

# 171
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 370
Разкошно, не разкошно искам да е лято  smile3511 smile3514. Вчера водих Констанца на РД. Още не бяхме стигнали предния блок и си усетих как ми влиза вода в ботушите през ципа  ooooh! И така изкарах близо 4 часа  cold cold cold Резултата е, че сега подсмърчам и ми е студ, явно ще се разболявам.......

# 172
  • Мнения: 3 271
Гита Ог, много здраве и настроение от нас  Hug

# 173
  • Мнения: 25
Здравейте,понякога се случва да остане сам или с сестра си най -много за 1 час.Станислав е много отговорно и самостоятелно дете сигорна съм ,че и 5 часа да го оставя сам няма да има проблем дори ще се е наял.

# 174
  • София
  • Мнения: 1 783
Гита, да одравяваш - греяно вино под одеялото и масажче  Peace

# 175
  • Мнения: 842
Гита, оправяй се бързо!!!

# 176
  • Мнения: 3 886
Хайде пак нова седмица нов късмет Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Гита зимай си новия витамин Ц аз бях много зле 2-3 дена и само с него се оправих Peaceпочваиго докато не е станало нещо по сериозно.Да ви се оплача ли незнам или хваля #Crazyмоя синковец  в петък си написа домашното и му останала само 1 задача сутринта в събота станал в 5.30 да пише #Crazy newsm78 #Crazy newsm78умрях ви казвам  викам какво правиш бе мамо???? а тои ми  пиша трябва да си напиша домашното Sick #CrazyДано да е така и за напред.В петъка му беше малко трудно  имаше цяла страница с риби newsm78 newsm78 newsm78и да ги направи същите  както са показани #Crazy

# 177
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 370
Добро утро!

Май съм по-добре, не успях съвсем да се разболея. Надъних се с Вит. Ц и Терафлу и ей, ме, на.

Да ви се оплача-Констанца хич няма мерак за учене. Тази сутрин я чух, че плаче на баща си и не иска да ходи. Това от яслата не се беше случвало. Ревност ли, кво ли.... newsm78 Мисля, че я е яд, че аз съм си вкъщи, пък тя трябва да ходи, а много добре, знае, че от тук натам няма това-онова. Как ще я караме, не знам...

# 178
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравейте момичета в днешния дъждовен ден!

Първо искам да честитя рождените дни на Петя на Jessy I и Виктория на L е о. Да са здрави и много весели!

                         

Виждам, че хубав сняг сте си имали в София, ние не бяхме тук... Ей сега описвах подробностите:


Момичета бяхме си в Сливен през почивните дни. Такава буря не помня от ученическите си години. Вятър (ама вятър), дъжд, гръмотевици. И аз през цялото време в колата. Моя мъж беше решил там да си сменя гумите със зимни (зет ми работи в Мототехника-бившата и пак си е друго, няма да ти пробутат нещо дето не става). И аз със него като багаж; децата ги оставихме при свекърва ми в Шивачево, то е на 30-35 км от Сливен. Аз също исках да си свърша някои неща в Сливен, за целта трябваше да изчакам смяната на гумите, регулиране и т.н. По едно време зет ми и мъжа ми отидоха някъде, оставиха ме в колата - и като задуха онзи вятър, викам си: Край преобърна колата. Дъжда се усили, после премина в мокър сняг. Когато най-накрая всичко беше готово, след много часове чакане, се отправяме към къщи в Сливен - образували се такива огромни локви (има си 2-3 места дето си стават такива от време оно) вътре по няколко коли намокрени и закъсали. Няма откъде да се мине, а вятъра не спира, започва да натрупва сняг, който още повече пречи на водата да се оттича. Докато си тръгнахме обратно към Шивачево, вятъра още се усилил, не можем да стигнем до колата, а беше спряна точно пред входа. Тръгнахме. И като капак на всичко се развали чистачката на колата, върви, но много трудно (а ни чака и път за София в неделя).
Та криво-ляво с тази чистачка стигнахме до Шивачево - по пътя нападали клони, виждат се в последния момент (вече беше тъмно). Замъкнахме се. Спираме до къщата - колата не може да застане на едно място, вятъра още по-силен. Наложи се да вървим с гръб, не можем да отидем до вратата - ние се опитваме да се преместим в една посока, и се оказва че вятъра ни издухва наобратно; пък не сме малки - аз съм към 80 кг, мъжа ми минава 100-те. Навсякъде тъмнее - няма ток от обяд, вятъра накъсал жиците. Децата се сгушили в баба си и дядо си и ни чакат. Печката с дърва - не могат да я поддържат, вятъра връща обратно дима в стаята (добре че другата дето е в кухнята гореше по-добре). Легнахме си с дрехи, чорапи; нали няма печка.
На другия ден все едно нищо не е било. Усмихнало се едно слънце. Пак си подухваше, но то там без това не може. Обаче имало нападали дървета - изкоренени, потрошени клони; издухани керемиди, нападала мазилка, а за строшените прозорци да не говорим. Децата бяха навън почти целия ден - от 10 до 4 следобяд, мъжа ми си ремонтира чистачката, тръгнахме добре (сняг нямаше, шосето беше изсъхнало). Чак на тунела - Траянови врата видяхме сняг отстрани на магистралата. В София мокро и кално...

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 14:44 от М_е_г_и

# 179
  • Мнения: 7 263
Гита Ог, разкошно е!!! Завиждам ви за мястото, където живеете, усещанато е все едно си в къща в гората  Sunglasses

Тц, панелка в София е. Crazy

Панелка, ама на готино местенце и ние правихме страхотни снимки в събота беше разкошно. Честит първи сняг наборчета!!!

Общи условия

Активация на акаунт