До кога къпане всяка вечер

  • 2 327
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
И двете деца ги къпехме всяка вечер, и зиме и лете. Единствено сме правили изключения когато са били болни в бебешкия период.
Сега се изненадвам, че много родители къпят бебетата през ден, през два. Как се променят нещата само за 10 години...

# 16
  • Мнения: 567
И двете деца ги къпехме всяка вечер, и зиме и лете. Единствено сме правили изключения когато са били болни в бебешкия период.
Сега се изненадвам, че много родители къпят бебетата през ден, през два. Как се променят нещата само за 10 години...
  newsm10

RadostinaHZ ,нищо не се е променило! Точно пък за къпането! Какво ново и модерно може да има тук! Това е въпрос на лично решение и преценка от страна на родителите! Аз смятам, че след изкъпване бебетата, респ.децата са по-спокойни, по-уморени от банята, "олекнало" им е и са готови за сън! Къпането трябва да стане ритуал и детето да си го "чака" всяка вечер. Нали така се създават и навици?

И въпросът на темата малко ми звучи като "До кога да мият зъбите си 2-3 годишните деца?  #Crazy

# 17
  • Мнения: 407
Къпя го всяка вечер от както се е родил.Косата сега като е по-хладно мия през 2 дена.Пробвах да го къпя през вечер,но заспива трудно и не спи спокойно.Смятам да продължавам да си  го къпя всяка вечер.  Peace

# 18
  • Мнения: 4 242
Щом аз се къпя всяка вечер защо и децата ми да не го правят? Не съм пропускала вечер, без значение ваксини, настинки и прочие. Чистотата е здраве!
От скоро мия косата (вече дълга) през ден.

# 19
  • Мнения: 857
От както се е родила съм пропуснала най-много 2пъти, всяка вечер я къпя, като сутрин задължително мия лице ръце и дупе, а понеже имаме много коса и зимата не искам да използвам сешоар мисля да я мия през ден Peace

# 20
  • Мнения: 274
До годинката някъде, после през вечер или две.Лятото е друг въпрос.

# 21
  • Мнения: 5 362
Къпех Калина всяка вечер до 6-я месец.След това започнах да прескачам за косата-през ден или два.Но тялото всяка вечер и до сега й го мия.

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Щом аз се къпя всяка вечер защо и децата ми да не го правят?
Peace

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 354
при нас няма зимен и летен режим- всяка вечер я къпем

# 24
  • Мнения: 4 621
До годинка я къпех всяка вечер Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 2 967
След 6-и месец разредихме къпенията и зимата сме на зимен режим,  а лятото нали се сещаш по 2 пъти на ден.

# 26
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
при нас няма зимен и летен режим- всяка вечер я къпем

И ние сме така. Задължително всяка вечер я къпя, а косичката два пъти в седмицата. Децата от малки трябва да се учат на хигиена.

# 27
  • Мнения: 93
 На мен не ми е комфортно да си легна неизкъпана, така че не искам и детето ми да си ляга така. Всяка вечер го къпем, само сега разредихме косичката - нея я мием през вечер. А и как да го лиша от удоволствието да измокти мен и таткото  Party

# 28
  • Мнения: 593
Лятото естествено всяка вечер + косата, но вече е студено и не може всяка вечер да го къпя Naughty За новородено ДА, до 5, 6 месец всяка вечер Peace

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Откакто застудя се къпем през вечер,а косата 2 пъти в седмицата.

Общи условия

Активация на акаунт