''Островът на изкушението"

  • 17 789
  • 697
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 67
Е да за Пламен каза но за останалите?

# 16
  • Мнения: 4 435
Е да за Пламен каза но за останалите?

Останалите участват,само дето каза,че изкусителките не били хубави.

# 17
  • Мнения: 67
Той каза че били хубави но имаше нещо като : не искам да ме свалят Глобул и Вивател  Crazy

# 18
  • Мнения: 4 435
Той каза че били хубави но имаше нещо като : не искам да ме свалят Глобул и Вивател  Crazy

Каза,че не стрували,пък и кво да го свалят глобул и вивател,абе с две думи нe e oчарован.

# 19
  • Мнения: 1 434
Малко снимчици да  сложим   на  Цветито  Mr. Green



# 20
  • Мнения: 1 434




Главният букер на нашумялата модна агенция ЕВРОМОДЕЛС Цветелина Христова /18/ спечели титлата от най-луксозния морски конкурс у нас Мис Марина Диневи 2007. Той бе проведен край басейна на петзвездния хотел Марина Палас, който е разположен на най-голямото родно яхтено пристанище в курорта Свети Влас.

# 21
  • Мнения: 4 435
На тия снимки е много зле излезнала ,иначе е хубаво момиче.Няма ли някъде по-хубави?Ако намерим конкурса на Евромоделс първия още,ще има снимки с тъмна коса.

# 22
  • Мнения: 1 434
Калина Калчева Визаж

# 23
  • Мнения: 1 434
Още една снимчица на Цвети

http://euromodels.dir.bg/img/euromodels/Cvetelina-Xristova.jpg


Височина: 180
Мерки: 88/60/90

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 23:21 от bluevelvet

# 24
  • Мнения: 1 434
Елена Бориславова

Рекламният спот за "Островът на изкушението" завършва с кадър на екзотично момиче с азиатски черти, което дебне между дърветата. Тя всъщност е българка, от Нови пазар и е само на 18 години. Елена Бориславова е една от усърдно пазените в тайна "прелъстителки" в новото риалити, което продуцентите на "Биг брадър" от "СИА Адвъртайзинг"Момиче с екзотична красота, което за пръв път в живота си влиза в ролята на професионален изкусител.

# 25
  • Мнения: 524
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=83293  Ами тази, която изгони (не те е срам), ако не е, да ме прощава, "лично ще и се извиня.

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 00:29 от Виза

# 26
Каскет  видяли снимчиците   които съм пуснала   познали ли сме някоя от  изкусителките   :mrgreen
Цвети Христова
Камелия от Визаж
И Ленчето от  Нови пазар  Crossing Arms
Не мога да ви кажа кои са.
Нали ви казах, изненадат ще се изгуби.
Китката шарена беще там.
Дребното и то.
Това не е Рошавата.
 Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 524
Виля, какъв е закона на петте П? Чудя се от вчера.

# 28
Този Едрев от знам от sladur.com, на голям сваляч ми се правеше там, но не ме впечатляваше нещо особено.
И тогава помня имаше много сериозна приятелка, ама не беше 21 годишна.
Островът на изкушението се е снимал от началото на септември до преди няколко дни, няма нищо чудно, че до преди това е на снимките с приятелката си.
Странно смешен е този тип, какъв вид комплекси е тази публичност? И надписите под снимките .....
Чудно кой си прави труда да щрака всяко негово и на момата му движение. Сигурно фотограф си има
С удоволствие, но беше малко доста отдавна  Доста ми пишеше и го намирах за луд, това е било преди 3 години някъде, и тогава много обичаше да се снима
В интерес на истината той също не е грозен, особено обръснат, но много изкуствен и комплексиран ми изглежда човекът. Ако не е такъв обаче, значи му е много весел живота.
И на романтик му прилича, видяхте ли племеницата му?
Така е... а и тази кандидатура за кмет, малко на Митьо Пищова ми прилича, ама не е толкова хард версия
Ха ха ха, ще умра, хората какви неща пускат в нета. Пичът е подарил много отговорни сандалки на мацката явно:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/a_edrew/album?.dir=6850&.src=p … a_edrew/my_photos

# 29
  • Мнения: 912
Законът на 5-те П (явно не сте учили бизнес стратегия, маркетинг/продажби и т.н.) свързани с лидерството, зависят от сферата на работа, но на български може и да си ги е префразирал, г-н Едрев Wink

Общи условия

Активация на акаунт