Казана дума хвърлен камък

  • 1 510
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Нещо не ми се връзват заглавието и първият постинг. Едното го разбирам като "Държите ли на думата си?", а другото "Съжалявате ли за нещо изречено?".
Държа на думата си определено. Самата аз не се чувствам комфортно, ако наруша казаното от мен с дела. Относно това, дали съжалявам - случва ми се, разбира се. Намирам начин да се реабилитирам, особено, ако става въпрос за хора от близкото ми обкръжение.

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
С моята голяма уста! Mr. Green Аз съм царицата на гафовете. bowuu
Да не говорим за странното ми чувство за хумор. Най-много "обичам" да се пошегувам и всички да ме зяпат ей така -  Shocked.

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
С всяка измината година от съзнателния ми живот - опитвам се да се контролирам ,що се отнася за дадени обещания от мен -обещавам неща,които мога да ги изпълня. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 091
понякога правя гафове - един възрастен колега се появи в офиса, с млада жена и детенце. Аз попитах детенцето дали дядо му го слуша, а се оказа, че колегата е бащата... Embarassed

Но избухвания отдавна не си позволявам - броя до десет на ум, минава ми и тогава премислям ситуацията. в повечето случаи е въпрос на грешна преценка... стремя се да се озаптявам, защото съм доста емоционална

# 19
  • Мнения: 146
Мили момичета случвало ли ви се е да кажете нещо за което после съжалявате. Всеки човек има моменти на слабост  но как да успеем да премълчим някой неща дето ни измъчват от вътре и имаш усещане че ако не ги изречеш ще се взривиш. До колко можете да се владеете в такава ситуация? smile3505



Обикновено казвам нещо , а после се чудя как съм могла.. Или съм споделила нещо, което не е трябвало или съм казала нещо не на място.. После дълго бера срам  Embarassed Confused

# 20
  • Мнения: 6 618
Меря си приказките .Не съм на мнение ,че всичко което мисля трябва да го казвам.

# 21
  • Мнения: 494
  Не винаги си меря приказките.Обаче после винаги,ама винаги съжалявам...това е нещо,с което в момента се опитвам да се боря.Не ми вършат работа броенето до десет и захапването на езика.Докато не си кажа,каквото ми е на душата,сън не ме лови Laughing
  В последно време се научих поне да не викам и да не истерясвам.Върши работа,донякъде Laughing
  Пробвам една тактика,която (засега) действа добре,но още не съм я проверила съвсем Laughing-като се афектирам твърде много,сядам,взимам лист и химикалка и написвам всичко,което ми идва да кажа...точно 2 минути след това имам много по-обективен поглед върху емоциите и ситуациите,довели до афекта.Спестих си не един и два излишни скандала в последните месеци.Не вярвам да е панацея обаче(пусти дълъг език Laughing).
  Ще следя темата. Grinning

# 22
  • Мнения: 1 426
Чужди тайни, слава богу, не издавам. А че понякога издрънкам някоя глупост - е да, случва се, ама се надявам другите да не ми придирят много, щото и аз самата не съм злопаметна, а пък и ако се усетя, че съм обидила някого, директно си го казвам.

# 23
  • Мнения: 109
Много пъти съм казвала неща които съм могла да премълча ама като немога да се владея.  И после   естествено съжалявам . Е само за някой разбира се . В край на крайщата някой си го търсят сами .  fight

Общи условия

Активация на акаунт