Сняг прехвърча, дъжд вали, а на АПРИЛче вкъщи му се не стои

  • 8 946
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 631
Ми всичките  Laughing Mr. Green ...Имах предвид Мимка на Зарка  Blush

Току що моят Емил от Льоняберя изяде нещо от кошчето за боклук за секунди....идея си нямам какво е  Confused Rolling Eyes добре, че е прясно изхвърлено и няма много неща, но все пак се притеснявам  ooooh!

# 76
  • Мнения: 2 631
 Joy
Знам, коя сладурка имаше предвид! Heart Eyes
Най-нагло реших, да си изпрося комплимент.
Blush

# 77
  • Мнения: 2 631
Joy
Знам, коя сладурка имаше предвид! Heart Eyes
Най-нагло реших, да си изпрося комплимент.
Blush

То за теб, винаги   bouquet

# 78
  • Мнения: 3 205
Аз искам от специалното на Данчето. Утре ще доразгледам kidoh че днес нещо не ми се отварят картинките и ще кажа какво още.

# 79
  • Мнения: 5 391
Сабина, не съм искала да бръкна в рана Sad
Извини несъобразителността човешка Confused

# 80
  • Мнения: 3 478

Да, вчера, ама нямаше нищо общо с първият път. То първият път имах цели 3,сега само един, ама и той не струваше. В смисъл, че за второ бебе, няма такова вълнение като първият път и хората не се стараят така като за първо. Като знам първият път с колко нещо ме заляха не беше истина. Сега беше доста по-скромно. Разбрах даже,че на много места за второ бебе не правели шауър, така че съм благодарна, че аз имах, макар и не такъв какъвто имах за Лекса.

# 81
  • Мнения: 3 478
...от друга страна пък си викам дано стане докато го няма, че да мога да му натяквам после цял живот Twisted Evil.

 Joy Що така бе, мисче?


Ами проклетия съм, затова Mr. Green. Нямам против да иде, ама хич, единствено дето ще останем без снимки и видео от раждането на малкия, за това би ме било яд. Ама са чудя как му стиска в последната секунда да се впуска в такова начинание? Знам че му е много важно и още отдавна съм му казала че нямам против ( щото той си иска позволение човека още преди 2 месеца), ама ако бях аз не бих рискувала.

Ооо, Зарка, влизай по-често де! Мимата все такавахубавелка, пу-пу!

# 82
  • Мнения: 7 605
Вени, първия линк неЩо не ми се отваря  Confused  но ето ти мъжката кукла http://www.kidoh.de/artikel.php?PUBLICAID=fb4f325ae9a64d63b6a898 … ikelnummer=998683  Wink

Сминс, то наистина не е о4евидно, тъпо са го направили  Rolling Eyes

Зарка, аz и друг път съм zабеляzала, 4е се вклю4ваШ когато се питаме къде си  Laughing  Ами хайде по 4есто  Peace  Мимка е порастнала много, пу пу, много е сладка  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 766
Мимата, бонбон.
Миси, да стискаш крачетата за доброто на таткото Hug
Татянка и аз започвам разглеждането. Вземи прати icq номер на лични, че от утре няма да мога да списвам в темата. Пък ще имам сигурно въпроси.

Момичета, моето дете днес съвсем ни хвърли в тъча със зрялост. Пускаме и по-малко Шрек вечер - първата серия, дублирана. Ами днес нашата девойка ревна на сцената когато Шрек предава Фиона на мини краля и плаче. Ама сълзи и чудо, голямо успокояване падна.

# 84
  • Мнения: 7 605
 Thinking  Ян4е, сега някъде zапо4вало умнението да съ4увстват....явно вляzохте ве4е в таzи фаzа  Wink

Вижте това http://www.kidoh.de/artikel.php?mode=art_det&artikelnummer=7 … 9311353a82b837078  цената е супер, имаме го но го купихме zа 15?  Twisted Evil

# 85
  • Мнения: 1 732
Сабина, не съм искала да бръкна в рана Sad
Извини несъобразителността човешка Confused

Не бе, човек, не си казала нищо, с което да ме засегнеш.
Просто наистина е жалко, че има много мами в подобна ситуация.
Демек, да не викаме дявола! Mr. Green

Страхотни играчки. И аз ще разглеждам.

# 86
  • София
  • Мнения: 980
За микровълновата Една док при Иван Звездев каза, че за бременни, кърмачки и деца е противопоказна променя нещо в молекулярния състав на водата.

И Ани ме хвърли в джаза днес. Както си работех на ПС- то а тя си вилнееше нещо наоколо и изведнъж гледам и двата шкафа с нейни дрехи на 100% празни. Тръгнах да видя къде са и преобърнах цялата къща, и под кревати гледах и в други шкафове дори през балкона да не ги е метнала навън, ни вест ни кост  Shocked . А са много дрехи.
Дадах и моя дреха да видя къде ше я завре, но я пусна на земята и ме гледаше и се хилеше. А така си викам, на жмичка ще си играем.
Ми то неостана непретърсено място. Предадах се. След половин час я чувам да цъка копчетата на пералнята отивам и що да видя, тя прелива от дрехи, така ги натъпкала вътре , че замалко да ги изпокъсам като ги вадех.
Ей такива ми ти номерца ми кроят Crazy

И въпросче : Като им говорите с техните думи разбират ли ви? Ани на гуш казва иш, но като и кажа иш не ме разбира, а само на гуш реагира newsm78

smile3501 newsm51

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 23:08 от х_diabet_mama

# 87
  • Мнения: 1 146
Момичетаааааааааа, успях Party Party Party

Вече съм бакалавър по международни отношения  bowuu

Страшно щастлива и доволна съм. Някак си завърших важен етап от живота си, ох....супер Crazy

# 88
  • Мнения: 5 391
Нунка, браво! Hug
Много се радвам за теб, съвсем заслужено!
Целувам те за успеха! Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 2 149
За Тони искам шейничката да поръчам, но не знам, тя не е от сайта, който последно гледате.
Дайте от един да взимаме все пак, ако определите този, Киндом ли как беше, да гледам утре в него и да решавам.
Как да направим, мисля, че е по-добре в един момент всяка една индивидуално да изпрати запис към татко ти, Танче, не за друго, а защото има такса за записите и ако сумата стане голяма, тук ще да дем 20-30 лв за превода.
Ако пък татко ти има банкова сметка - може да превеждаме пари. Всяка ще казва за какво праща предварително и колко е платила.
Както кажете, така ще направим. А, и за банковия превод, който ще е до теб после да кажеш какъв е разхода! Wink Та и него да включим.
И малко за черпене все пак... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт