Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 33

  • 48 815
  • 1 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Този код  49670   ми свали 9 евро(-20%) от това яке

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7241909& … ue&ksource=-1

+двата подаръка

А  25925  (-35%) от същото яке
то един път енамалено.Още ли го намалява с кодовете?

# 16
  • Мнения: 2 697
момичета, ще кача новите кодове в спискъка
обаче не знам какво да правим със старите - някои от вас казват че вече не работят кодовете, на други още им дават отстъпки...
май да ги оставя, а ако някой код се окаже че не работи при никой кажете да го махна

отивам да си направя кафе да се посъбудя малко...
Успешна седмица на всички!

И аз днес ще пробвам старите кодове - вчера ми се бъгваше нон-стоп сайтът...Но някои успях да пробвам - не работеха. При всички случаи е по-добре според мен да не ги махаш засега.

Успешна седмица на всички и от мен...и приятно пазаруване  newsm53

# 17
  • Мнения: 4 176
Този код  49670   ми свали 9 евро(-20%) от това яке

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7241909& … ue&ksource=-1

+двата подаръка

А  25925  (-35%) от същото яке
то един път енамалено.Още ли го намалява с кодовете?
Ами какво да ти кажа. Намалено, ама като му избереш размер и намалението изчезва.

# 18
  • Мнения: 196
Някой да е срещал детски цвички в сайта?

# 19
  • Мнения: 4 202
Аз пък искам да ви се оплача  Rolling Eyes
Поръчах Ливайс 501 за мъжа ми, но се оказаха посукани, страничният шев на единия крачол му идва на коляното  Sick

# 20
  • Мнения: 1 666
Копирам от предишната тема...
Момичета, може ли линка за евтината ефектна пола на воланите, обърнах ларедута и не успях да я намеря (тази, която беше доста цветове за около 4 евро).

http://www.laredoute.fr/Product.aspx?Single=true&ProductID=3 … f=&SecIntRef= 



А въпросът ми е - каква е материята на полата, в смисъл - за какъв сезон?

# 21
  • Мнения: 1 178
Брютру!  Mr. Green
Имам въпрос за кодовете, това "Conditions :20 % sur mon article preféré du catalogue Solutions Maison " означава ли, че дава отстъпка на артикул, който е сложен в wish list ?

# 22
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Добро утро!
И аз не мисля, че трябва да се свалят кодове, понеже много от тях работят при едни и не дават нищо при други, трябва да се пробва явно...
А понякога като се опитвам да сложа в кошницата нещо, което сте пуснали като линк, и ми дава, че вече не е актуално примерно. След което обаче ако си го потърся и намеря в съответната категория без да ползвам линка, и си е ОК. Странна работа, но с повечко опити...  Peace

# 23
  • Мнения: 4 176
Брютру!  Mr. Green
Имам въпрос за кодовете, това "Conditions :20 % sur mon article preféré du catalogue Solutions Maison " означава ли, че дава отстъпка на артикул, който е сложен в wish list ?

Ъ? Къде е този уиш лист? Как се слагат артикули там?

# 24
  • Мнения: 4 176
Добро утро!
И аз не мисля, че трябва да се свалят кодове, понеже много от тях работят при едни и не дават нищо при други, трябва да се пробва явно...
А понякога като се опитвам да сложа в кошницата нещо, което сте пуснали като линк, и ми дава, че вече не е актуално примерно. След което обаче ако си го потърся и намеря в съответната категория без да ползвам линка, и си е ОК. Странна работа, но с повечко опити...  Peace
Вера писах по този повод.
Значи като кликнеш на линка и с еотвори картинката, трябва да се кликне на подкатегорията където е артикула и там да с етърси ( под надписа на артикула нали има например за мъжки дънки "hmme>pantalon>jean" . Аз не мисля, че е странна, но всеки артикул май се преброява електронно и ти като искаш да поръчаш ТОЧНО от този линк, дава, че има грешка и излиза жената с книгата.
Така мисля аз де.

# 25
  • Мнения: 1 178
Mamica, mes produits preferes,  в mon espace client .  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 4 371
Съжалявам, че повдигнах другата тема, не бях видяла тази Blush

И да отговоря и тук:

Искам да попитам поръчвали ли сте дрехи с марката EDEIS? Харесала съм си няколко неща за мен и съпруга ми. Ще чакам отзивите ви   Simple Smile
Взех на мъжа ми един пуловер, 80% вълна за 36 лв. Много е хубав!

Копирам от предишната тема...
Момичета, може ли линка за евтината ефектна пола на воланите, обърнах ларедута и не успях да я намеря (тази, която беше доста цветове за около 4 евро).

http://www.laredoute.fr/Product.aspx?Single=true&ProductID=3 … f=&SecIntRef= 

А въпросът ми е - каква е материята на полата, в смисъл - за какъв сезон?

100% памук. Първо я посмислих за джинсова, но на снимките за цветовете се вижда, че е тънка.

# 27
  • Мнения: 281


А въпросът ми е - каква е материята на полата, в смисъл - за какъв сезон?
[/quote]

Полата определено е за лятото, тънка е!

# 28
  • Мнения: 4 176
Mamica, mes produits preferes,  в mon espace client Heart Eyes

Да ама как се добавя там?

А тия обувки от 55 ми ги намалява на 43 Евро с код 22152

# 29
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
да ,лекичка е полата, но според мен става и с за есен и пролет, може да се носи както е дадена..

Общи условия

Активация на акаунт