Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 33

  • 48 802
  • 1 272
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 635
Мен пак ми се изтри кошницата добре че записах пътя до стоките !

Да ви попитам във Варненските пощи искат ли още такса ?

И още нещо, има ли ги кодовете някъде на куп ? Че правя поръчки по 100Е и поне да ми намали малко  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 883
Аз пък искам да ви се оплача  Rolling Eyes
Поръчах Ливайс 501 за мъжа ми, но се оказаха посукани, страничният шев на единия крачол му идва на коляното  Sick
Бреййй нямат ли рекламаця?

# 32
  • Мнения: 13 512
Мен пак ми се изтри кошницата добре че записах пътя до стоките !

Да ви попитам във Варненските пощи искат ли още такса ?

И още нещо, има ли ги кодовете някъде на куп ? Че правя поръчки по 100Е и поне да ми намали малко  Simple Smile
никога не  са взимали такса във Варна.
Кодовете ги има в сайта на Финти- виж го в подписа и.

# 33
  • Мнения: 13 512
Аз пък искам да ви се оплача  Rolling Eyes
Поръчах Ливайс 501 за мъжа ми, но се оказаха посукани, страничният шев на единия крачол му идва на коляното  Sick
Ами.... въщаш ги за твоя сметка- около 13 лева струва, ако е до 2 килограма . И поръчваш други.

# 34
  • Мнения: 2 122
И аз да попитам, който има къде са кодовете върху фактурите- може и да снимате  Flutter

# 35
  • София
  • Мнения: 1 231
Момичета,
а как мога да разбера дали е тръгнала вече поръчката ми....в четвъртък съм я направила а като си влезна в кошницата все още пише "En preparacion"....въобще там ли трябва да гледам или  newsm78



# 36
  • Мнения: 1 666
Mamica, mes produits preferes,  в mon espace client Heart Eyes

Да ама как се добавя там?

Когато си на определен продукт, натисни малкия бутон Ajouter a mes preferes, който е вляво от бутона за добавяне в кошницата. Така се добавя в уиш-листа.


Мерси за отговорите за полата  bouquet. То за 100-те % памук и аз разбрах, ама има разлика от зимна до лятна материя,  и то огромна.

# 37
  • Мнения: 3 576
Мерси за кодовете, още днес ще ги пробвам Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 697
Момичета,
а как мога да разбера дали е тръгнала вече поръчката ми....в четвъртък съм я направила а като си влезна в кошницата все още пише "En preparacion"....въобще там ли трябва да гледам или  newsm78

В suivi de commande пише EN COURS DE PREPARATION - това съобщение не се променя, дори когато е дошла при теб поръчката ти. Важното е продуктите да не са ти в кошницата и да са се появили в suivi de commande Hug

# 39
  • Мнения: 4 176


Когато си на определен продукт, натисни малкия бутон Ajouter a mes preferes, който е вляво от бутона за добавяне в кошницата. Така се добавя в уиш-листа.



Малееееееее, че съм проЗта! Мерси  bouquet

Аз си поръчах това якенце и леко ми е свито сърцето дали е хубаво. Монда? Имнаш ли го? Не помня дали те питах.
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4118170& … ue&ksource=-1

# 40
  • Мнения: 13 512


Когато си на определен продукт, натисни малкия бутон Ajouter a mes preferes, който е вляво от бутона за добавяне в кошницата. Така се добавя в уиш-листа.



Малееееееее, че съм проЗта! Мерси  bouquet

Аз си поръчах това якенце и леко ми е свито сърцето дали е хубаво. Монда? Имнаш ли го? Не помня дали те питах.
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4118170& … ue&ksource=-1
Не. Почти никакви дрехи не съм си купувала от там.

# 41
  • Мнения: 1 883
http://www.laredoute.fr/achat-les-aubaines-offre-10-euros.aspx?c … 9&brand=am.pm.
Някой беше питал за коледни играчки...

# 42
  • Мнения: 635
Монда мерси, въпроса ми е двусмислен, просто попитах дали има допълнителна такса, досега не бях получавала поръчка, чакам първата си поръчка ! Мерси още веднъж !

# 43
  • София
  • Мнения: 1 231
Момичета,
а как мога да разбера дали е тръгнала вече поръчката ми....в четвъртък съм я направила а като си влезна в кошницата все още пише "En preparacion"....въобще там ли трябва да гледам или  newsm78

В suivi de commande пише EN COURS DE PREPARATION - това съобщение не се променя, дори когато е дошла при теб поръчката ти. Важното е продуктите да не са ти в кошницата и да са се появили в suivi de commande Hug

  bouquet

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Добро утро Simple Smile
Чакам поръчка от 11-ти и 15-ти, но нямам начин да си видя движение по картата (сложно е да обясня защо), та тръпна в неизвестност дали ще я изобщо Laughing

Общи условия

Активация на акаунт