Рицарки на Бялото кантарче 22.10.2007 - 29.10.2007

  • 13 810
  • 491
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 934
За срещата: ние ще сме двамата за основното Свинско и ордьовър Арбанаси.Съжалявам за закъснението но докато се натуткаме така става.

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 10:07 от bebche05

# 16
  • Мнения: 2 956
Дани  да ти е жива и здрава рожденничката и много да ви радва.   Hug  bouquet


Малее-не съм закусила още  ooooh! отивам да варя яйца  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 279
Мерси за кафето!!!

Дани, да ти е жива и здрава рожденничката!!!
Желая и приказно детство!!!
   

# 18
  • Мнения: 1 183
Честита ни нова седмица!
Миракъл  Hug Hug Hug
Даниелка, да ти е жива и здрава принцесата и мнооого да те радва!
Вещи и твоята бонбонка мнооого сладка!
Айче, и аз за същите неща взех да се притеснявам! Уж съм сериозна, уж стискам зъби пък с тез поводи напрово о*квам пейзажа  Blush
Пуки, на доктор! Пък тез столове му кажи на шефа на боклука  #Cussing out
Марче, що не каза къде да гледаме, че да те видим, а?
Роси, свежа звучиш  Hug
Диче, що не отидеш в някоя църва да ви четат за здраве?
Таничке, как е ръката?
Голди, мина ли лошото настроение? Hug
Мариетка, Ванче, Литъл, Хъфи, Мими, Пиле, Асса и други които изпускам елата да се разпишете да кажете как сте  Heart Eyes

# 19
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро!

Честит рожден на малката Елена! Да е много здрава, палава и щастлива!



 
  Мариетка да дойде да каже как е Ревльо.

 Stop

Да не разваля магията, че Praynig...само едно ще ви кажа - чужбинските лекарства нямат нищо общо с нашите. Тикат ни тук боклуците си, като на последните просяци Close...

# 20
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Пуки, аз лично съм намирала облекчение от горещ душ в продължение на колкото ти се стои под него - водата да пада на болното място и от Фастум гел. Но това са временни неща, иначе - не случайно ти се случва след емоционална криза - корените обикновено са там, ама за това - ако се интересуваш повече - после. Аз имах поне веднъж годишно подобна криза, та чекръкчии, лекари, рентгени, докато попрочетох и се заех с емоционалната страна на нещата и оттогава - да чукна на дърво, има вече 4-5 години няма нищо...

# 21
  • Мнения: 384
Даниелка, да ви е жива и здрава малката принцеса Елена!

# 22
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Да е много здрава , умна, щастлива и палава  Wink Елена за радост всички около нея    bouquet

# 23
  • Мнения: 1 369
Даниелка, да ви е жива и здрава Елена, и много радост да ви носи!   bouquet

Глааааааад, глад ма гони Crazy Закусих мляко и сметана по около 100 гр. с канела и 7 гр. мед  Crazy и ся чакам с нетърпение обяда  Crazy

 Hug на всички

# 24
  • Мнения: 1 479
Даниелка, да ти е жива и здрава дъщеричката и много да те радва!

Пуки, освен за мазане, вземи диклак на хапчета и то от по-силния и едновременно мажи, гарантирано ще ти мине!

Айче и аз мисля като тебе, ама не знам къде да търся майстор, ще ровя тука по нета!

Това време ми проваля всичко, защото трябваше да ходя за виенски кифли, обаче много вали, а то не е много близо! Тия виенски кифли много трудно ги намирам! На фурната на Иван Асен, другаде къде може да ги има идея нямам! Ако някоя от вас знае, моля да ми светне лампата!

# 25
  • Мнения: 13 770
Честит рожден ден на Елена newsm67 Весело посрещане, с много гостенчета и подаръци Tada  Даниелка, да ти е жива и здрава, умница и красавица  bouquet

Евич, обикаляш няколко мебелни фирми, даваш им схемата на бокса с размерите и искаш да ти направят оферта. Преди години се правеше безплатно, сега не знам как е, но и да искат пари, не са много. Така най-добре ще се ориентираш за цени и варианти.

Марче, Hug Още една телевизионна звезда значи в отбора Wink

Мими кога е писала, че не видях newsm78

На всички Hug

# 26
  • Мнения: 1 479
Птица или Пиле, благодаря точно така ще напарвя, сега ще се литна в дъжда, защото не мога да чакам повече да спре! Мъж ми има утре рожден ден и подарък не съм взела и той искаще да му направя соленки от виенски кифли, ама май няма да стане!
Гушки и целувки!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Даниелка, честит ви Рожден ден! Нека малката Ели е много весела, радостна и здрава!


# 28
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!  bouquet
Днес ще бъде един прекрасен ден! Но не откъм метеорологични прогнози. Laughing
Литъл, благодаря за темата!
Даниелче, честита ти рожденичка! Да е много здрава и щастлива!
Евич, във форума има тема за кухни - потърси я. Може да се окаже полезна.
Дика, като каза "яйца" и се сетих, че си забравих моите, сварени от снощи... smile3537 Иначе съм закусила - магданоз с кисело мляко, като в добрите времена. Иначе кантарът не го обичам днес, ма то е от ядките и виното.
Айче,  Hug Вчера имах 10 плюфки, все по свивките, днес са 8 (обединяват се, стават по-големи.... ooooh!) Я някой да каже, може ли да ги пукна, че много кофти така... Пък и всеки като ме види - пита, а на мен ми писна да обяснявам  Crossing Arms
И не ми се размина с миенето на чинии, много ми липсва миялната в квартирата....
Пуки, оправяй се  Hug
Когато се разболея, напоследък, или ме заболи нещо - крак, ръка, кръст, глава - всичко си обяснявам с наднорменото тегло и неправилното хранене. Така миналата година почнах режима - след жестоки болежки в глезените. Е, почти всичко, де. За вчерашното изгаряне не са ми виновни килограмите. Hug
Лек ден!

# 29
  • Мнения: 13 770
Вещи, забравих да  похваля малката ти Laughing Същинска кукличка е Peace Особено на онази снимка на фотьойла! Ама очичките насълзени newsm78 Ти що си ни ядосала детето, а Crossing Arms

Ето на тази Laughing http://images21.snimka.bg/004308033-big.jpg

Таня, не пипай мехурите, че ще стане страшно! Мажеш с нещо против изгаряне, а ако наистина са много големи и болезнени, отивай на кожен доктор! А за чиниите ще хващаш мъжете. Стига си ги жалила! То малките без това във ваканция Mr. Green

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 12:14 от птица

Общи условия

Активация на акаунт